"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласы көшесінің атауын өзгерту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қарашадағы № 236 бірлескен қаулысына және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 8/3 шешіміне өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 87 бірлескен қаулысы және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихатының 2017 жылғы 12 мамырдағы № 13/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 мымырда № 4196 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласы көшесінің атауын өзгерту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қарашадағы № 236 бірлескен қаулысына және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 8/3 шешіміне (2016 жылғы 30 желтоқсанда аудандық "Парыз" газетінде, 2016 жылғы 30 желтоқсанда аудандық "Новатор" газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3970 болып тіркелді) келесі өзгерту енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі 1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласында Первомайская көшесі Есім Шайкин атындағы көше болып өзгертілсін.".
Орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім олардың бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімі
Е. Сағдиев
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының
XIII сессиясының төрағасы
Н. Ярош
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
Ө. Әмрин

О внесении изменения в совместные постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21 ноября 2016 года № 236 и решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21 ноября 2016 года № 8/3 "О переименовании улицы города Сергеевки района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Совместное постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 мая 2017 года № 87 и решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 мая 2017 года № 13/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 мая 2017 года № 4196
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в совместные постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21 ноября 2016 года № 236 и решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21 ноября 2016 года № 8/3 "О переименовании улицы города Сергеевки района Шал акына Северо-Казахстанской области" (опубликовано 30 декабря 2016 года в районной газете "Парыз", 30 декабря 2016 года в районной газете "Новатор", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3970) следующее изменение:
пункт 1 на государственном языке изложить в новой редакции:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сергеевка қаласында Первомайская көшесі Есім Шайкин атындағы көше болып өзгертілсін.".
Текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящие совместные постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Е. Сагдиев
Председатель
XIII сессии маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н. Ярош
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин