Атырау облысының әкімшілік-аумақтық бірліктер аумағында карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 62 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 мамырда № 3854 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 304 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 304 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1-бабы 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Атырау облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы № 06-17/11 ұсынысына сәйкес, облыс аумағын, өсімдік және өсімдік текті өнімдерін карантиндік нысандардың таралуынан қорғауды қамтамасыз ету, карантиндік нысандардың таралу ошақтарын дер кезінде анықтау, оқшаулау және толық жою мақсатында Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысының әкімшілік-аумақтық бірліктер аумағында карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақ белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Нақпаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы "25" сәуірдегі № 62 қаулысына қосымша
Карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймағы белгіленген әкімшілік-аумақтық бірліктер тізбесі
У кекіреге (қызғылт) карантин
р/с
Аудан атауы
Ауылдық округ атауы
Ұйымдардың, шаруа (фермерлік) қожалықтардың атауы, жер санаттары
Залалданған алаң, га
1
Махамбет ауданы
Бақсай
Мемлекеттік қордағы жерлер (жайылымдар)
200
Жиынтығы
200
2
Қызылқоға ауданы
Жанкелді
Мемлекеттік қордағы жерлер (жайылымдар)
14
Жиынтығы
14
Барлығы облыс бойынша

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории административно-территориальных единиц Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 25 апреля 2017 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 мая 2017 года № 3854. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 25 декабря 2019 года № 304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 25.12.2019 № 304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", представлением государственного учреждения "Атырауская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 10 января 2017 года № 06-17/11, в целях обеспечения охраны территории области, растений и продукций растительного происхождения от распространения карантинных объектов, своевременного выявления, локализации и ликвидации очагов распространения карантинных объектов, акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территориях административно-территориальных единиц Атырауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Накпаева С.Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение к постановлению акимата Атырауской области от "25" апреля 2017 года № 62
Перечень административно-территориальных единиц, на территории которых установлена карантинная зона с введением карантинного режима
Карантин по горчаку ползучему (розовому)
п/п
Наименование района
Наименование сельского округа
Наименование организаций, крестьянского (фермерского) хозяйства, категории земель
Зараженная площадь, га
1
Махамбетский район
Баксайский
Земли государственного запаса (пастбища)
200
Итого
200
2
Кызылкогинский район
Жангельдинский
Земли государственного запаса (пастбища)
14
Итого
14
Всего по области

214
Шөптесін өсімдіктерде паразиттік тіршілік ететін арамсояуларға карантин
р/с
Облыстық маңызы бар қала, аудандар атауы
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер атауы
Ұйымдардың, шаруа (фермерлік) қожалықтардың атауы, жер санаттары
Залалданған алаң, га
1
Құрманғазы ауданы
Нұржау
Мемлекеттік қордағы жерлер (ауылдық округ)
20
Киров
Мемлекеттік қордағы жерлер (ауылдық округ)
20
Бірлік
Мемлекеттік қордағы жерлер (ауылдық округ)
30
Орлы
Мемлекеттік қордағы жерлер (ауылдық округ)
20
Барлығы облыс бойынша
90
Қауын шыбынға карантин
р/с
Облыстық маңызы бар қала атауы
ауылдық округ атауы
Ұйымдардың, шаруа (фермерлік) қожалықтардың атауы, жер санаттары
Залалданған алаң, га
1
Атырау қаласы
Кеңөзек
"Алғабас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
2
Барлығы облыс бойынша
2

214
Карантин по повиликам, паразитирующим на травянистой растительности
п/п
Наименование района, города областного значения
Наименование сельского округа, города районного значения
Наименование организаций, крестьянского (фермерского) хозяйства, категории земель
Зараженная площадь, га
1
Курмангазинский район
Нуржауский
Земли государственного запаса (сельский округ)
20
Кировский
Земли государственного запаса (сельский округ)
20
Бирликский
Земли государственного запаса (сельский округ)
30
Орлинский
Земли государственного запаса (сельский округ)
20
Всего по области
90
Карантин по дынной мухе
п/п
Наименование города областного значения
Наименование сельского округа
Наименование организаций, крестьянского (фермерского) хозяйства, категории земель
Зараженная площадь, га
1
город Атырау
Кенузекский
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алгабас"
2
Всего по области
2