2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 231 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 наурызда № 3800 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 22 қарашадағы № 2460 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 22.11.2017 № 2460 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Атырау қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. Қалауиға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Шапкенов
Атырау қалалық әкімдігінің 2017 жылғы "10" ақпандағы № 231 қаулысына қосымша
Атырау қалалық әкімдігінің 2017 жылғы "10" ақпандағы № 231 қаулысымен бекітілген
2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Елді мекен атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы (адам)
Атырау қаласы
10000
Жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Елді мекен атауы
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге)
Атырау қаласы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 10 февраля 2017 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 марта 2017 года № 3800. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 22 ноября 2017 года № 2460
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 22.11.2017 № 2460 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" Атырауский городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в городе Атырау, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Калауи М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шапкенов С.
Приложение к постановлению Атырауского городского акимата от "10" февраля 2017 года № 231
Утвержден постановлением Атырауского городского акимата от "10" февраля 2017 года № 231
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2017 год
Наименование населенного пункта
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение (человек)
город Атырау
10000
Размер подушевого финансирования
Наименование населенного пункта
Размер подушевого финансирования в месяц, (тенге)
город Атырау