Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Кеңозек ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 68 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 сәуірде № 3830 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, Кеңөзек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы, Кеңөзек ауылдық округі, "Қайнар" тұрғын үй алабындағы:
1) № 2 көшеге "Қуан Ерғалиевтың" есімі;
2) № 20 көшеге "Жайжан Құлмұхановтың" есімі;
3) № 15 көшеге "Лұқпан Мұхамбетовтің" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеңөзек ауылдық округі әкімінің орынбасары Ү. Есенғалиеваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кеңөзек ауылдық
округінің әкімі С. Лұқпанов

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Кенузекского сельского округа города Атырау Атырауской области от 27 марта 2017 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 апреля 2017 года № 3830
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Кенузекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить в жилом массиве "Кайнар", Кенузекского сельского округа, города Атырау:
1) улице № 2 имя "Қуан Ерғалиев";
2) улице № 20 имя "Жайжан Құлмұханов";
3) улице № 15 имя "Лұқпан Мұхамбетов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Кенузекского сельского округа – Есенгалиевой У.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кенузекского
сельского округа Лукпанов С.