Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 195 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 441 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 4007 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139-бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 419 "Мәдениет, мәдениет және өнер саласында білім беру, тілдерді дамыту, архив ісі және құжаттама, дене шынықтыру және спорт, дін қызметі салаларындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" бұйрығына және Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 14-2 "Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 2-3 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру, мәдениет және әлеуметтік қамсыздандыру мамандары лауазымдарының тізбесіне келісім беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы №195 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық акті Атырау облысы Әділет департаментінің нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3543 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 маусымдағы аудандық "Кең Жылой" газетінде жарияланған) төмендегідей толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының және қосымшасының атауларындағы "мәдениет" деген сөздерден кейін "спорт" деген сөзбен толықтырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы келесі 4 бөліммен толықтырылсын:
4. Спорт саласы мамандарының лауазымдары:
Аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы;
Аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары (аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысының әкімшілік-шаруашылық мәселелері жөніндегі орынбасарынан басқа);
Аудандық маңызы бар аға жаттықтырушы;
Жаттықтырушы, жаттықтырушы-оқытушы, нұсқаушы-спортшы, әдіскер, психолог, әдіскер, (мамандандырылған) медициналық бике/аға.

О внесении дополнений в постановление акимата Жылыойского района от 18 мая 2016 года № 195 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности"
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 21 ноября 2017 года № 441. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 декабря 2017 года № 4007
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, приказом исполняющего обязанности Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №419 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих в сферах культуры, образования в области культуры и искусства, развития языков, архивного дела и документации, физической культуры и спорта, религиозной деятельности" и решением Жылыойского районного маслихата от 29 сентября 2017 года №14-2 "О внесении дополнений в решение маслихата Жылыойского района от 28 апреля 2016 года №2-3 "О получении согласия к перечню должностей специалистов образования, культуры и социального обеспечения, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие дополнения в постановление акимата Жылыойского района от 18 мая 2016 года №195 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности" (нормативный правовой акт зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции Атырауской области за №3543, опубликован 23 июня 2016 года в районной газете "Кең Жылой"):
в наименованиях указанного постановления и приложения после слов "культуры" дополнить словами "спорта";
в приложении указанного постановления дополнить 4 главой:
4. Должности специалистов в сфере спорта:
Руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
Заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения (кроме заместителя руководителя по административно-хозяйственным вопросам государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения);
Старший тренер районного значения;
Тренер, тренер-преподаватель, инструктор-спортсмен, психолог, методист, медицинская (ий) сестра/брат (специализированная (ый)).

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жылыой ауданы әкімінің орынбасары Н. Өмірбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Құттұмұрат-ұлы
"Келісілді"
Жылыой аудандық мәслихаттың
XIV сессиясының төрағасы
Т. Майлыбаев
"21" қараша 2017 жыл
Жылыой ауданы
мәслихатының хатшысы
М. Кенғанов
"21" қараша 2017 жыл

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Умирбаева Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Куттумурат- улы А.
"Согласовано"
Председатель XIV сессии
Жылыойского районного маслихата
Майлыбаев Т.
"21" ноября 2017 год
Секретарь Жылыйского
районного маслихата
Кенганов М.
"21" ноября 2017 год