Исатай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 174 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қазанда № 3955 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 - баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 - бабы 4 - тармағы 8-1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 - бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ұсынылып отырған Исатай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
"Исатай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысын бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 183 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 3606 болып тіркелген, 2016 жылы 6 қазанда "Нарын таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Мырзағалиевке жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мурзиев

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Исатайскому району
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 26 сентября 2017 года № 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 октября 2017 года № 3955
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Исатайскому району.
Признать утратившим силу постановление акимата района от 5 сентября 2016 года № 183 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Исатайском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3606, опубликованное 6 октября 2016 года в газете "Нарын таны").
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мурзагалиева Б.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Мурзиев

Аудан әкімдігінің 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 174 қаулысына қосымша
Исатай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы айына (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде ата-ана төлемақысының мөлшері айына (теңге)
Республикалық бюджет есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Балабақша
Күніне бір баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)
Айына бір баланың тамағына шығын теңге (көп емес)
Бөбек жай
Бақша
Бөбек жай
Бақша

Приложение к постановлению акимата района от 26 сентября 2017 года № 174
Государсвенный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Исатайскому району
Количество воспитанников в учреждениях дошкольного образования
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных образовательных учреждениях в месяц (тенге)
Из Республиканского бюджета
Из Местного бюджета
Детский сад
Расходы на питание одного ребенка в день (не более), тенге
Расходы на питание одного ребенка в месяц (не более), тенге
Ясли
Сад
Ясли
Сад