цифры "12 481" заменить цифрами "8 270";
цифры "37 866" заменить цифрами "27 257";
цифры "24 800" заменить цифрами "20 867";
цифры "45 100" заменить цифрами "1 500";
цифры "41 500" заменить цифрами "40 893";
цифры "2 000" заменить цифрой "0";
цифры "400" заменить цифрой "0".
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (А. Рахметов).

"12 481" сандары "8 270" сандарымен ауыстырылсын;
"37 866" сандары "27 257" сандарымен ауыстырылсын;
"24 800" сандары "20 867" сандарымен ауыстырылсын;
"45 100 " сандары "1 500" сандарымен ауыстырылсын;
"41 500" сандары "40 893" сандарымен ауыстырылсын;
"2 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"400" сандары "0" санымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (А. Рахметов) жүктелсін.