Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІI-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № XIII-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 шілдеде № 3930 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № XXII-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 20.03.2018 № XXII-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат ХIII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІI-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3745 тіркелген, 2017 жылы 2 ақпандағы аудандық "Қызылқоға" газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақтың:
1) тармақшасында:
"6 618 653" деген сандар "7 116 141" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 313 743" деген сандар "1 301 743" деген сандармен ауыстырылсын;
"30 630" деген сандар "31 644" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 850" деген сандар "17 826" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 267 440" деген сандар "5 764 928" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"6 728 041" деген сандар "7 225 529" деген сандармен ауыстырылсын.
2 - тармақта:
"50" деген саны "100" деген санымен ауыстырылсын.
5 - тармақта:
"4 295" деген сандар "8 394" деген сандармен ауыстырылсын.
8 - тармақта:
"13 419" деген сандар "18 367" деген сандармен ауыстырылсын;
"900 000" деген сандар "1 160 838" деген сандармен ауыстырылсын;
"136 139" деген сандар "153 089" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 641" деген сандар "36 874" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"аудандық мәслихат аппаратын ағымдағы ұстау және материалды - техникалық жабдықтауға – 15 500 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 52 820 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 9 027 мың теңге;

О внесении изменении и дополнении в решение Кызылкогинского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № VІІI-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 30 июня 2017 года № XIII-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 июля 2017 года № 3930. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № XXII-10
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2018 № XXII-10.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2017-2019 годы, районной маслихат VI созыва на ХIII сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № VІІI-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3745, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 2 февраля 2017 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 618 653" заменить цифрами "7 116 141";
цифры "1 313 743" заменить цифрами "1 301 743";
цифры "30 630" заменить цифрами "31 644";
цифры "6 850" заменить цифрами "17 826";
цифры "5 267 440" заменить цифрами "5 764 928";
в подпункте 2):
цифры "6 728 041" заменить цифрами "7 225 529".
в пункте 2:
цифру "50" заменить цифрой "100".
в пункте 5:
цифры "4 295" заменить цифрами "8 394".
в пункте 8:
цифры "13 419" заменить цифрами "18 367";
цифры "900 000" заменить цифрами "1 160 838";
цифры "136 139" заменить цифрами "153 089";
цифры "11 641" заменить цифрами "36 874";
дополнить строками следующего содержания:
"15 500 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппарата районного маслихата;
52 820 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;
9 027 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;

ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету шараларына – 7 926 мың теңге."
9 - тармақта:
"3 358" деген сандар "63 358" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 236" деген сандар "54 883" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"білім беру объектілерін салуға және қайта құруға – 500 мың теңге."
2. 1, 5 - қосымшалар осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.

7 926 тысяч тенге - на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности."
в пункте 9:
цифры "3 358" заменить цифрами "63 358";
цифры "15 236" заменить цифрами "54 883";
дополнить строкой следующего содержания:
"500 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию объектов образования."
2. Приложения 1, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).