Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІI-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № XV-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 3971 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № XXII-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 20.03.2018 № XXII-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат ХV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІI-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3745 тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақтың:
1) тармақшасында:
"7 116 141" деген сандар "7 374 938" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 301 743" деген сандар "1 177 772" деген сандармен ауыстырылсын;
"31 644" деген сандар "41 704" деген сандармен ауыстырылсын;
"17 826" деген сандар "22 112" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 764 928" деген сандар "6 133 350" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"7 225 529" деген сандар "7 484 326" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"таза бюджеттік несиелендіру – 55 298 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 64 666 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 9 368 мың теңге;"
5) тармақшасында:
"-174 054" деген сандар "- 164 686" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"174 054" деген сандар "164 686" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "9368" деген сандармен ауыстырылсын.
8 - тармақта:
"1 160 838" деген сандар "1 289 823" деген сандармен ауыстырылсын;
"36 874" деген сандар "35 729" деген сандармен ауыстырылсын;
"153 089" деген сандар "147 241" деген сандармен ауыстырылсын;
"18 367" деген сандар "31 597" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № VІІI-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 29 сентября 2017 года № XV-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 октября 2017 года № 3971. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № XXII-10
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2018 № XXII-10.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2017-2019 годы, районной маслихат VI созыва на ХV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № VІІI-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3745, опубликованно 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 116 141" заменить цифрами "7 374 938";
цифры "1 301 743" заменить цифрами "1 177 772";
цифры "31 644" заменить цифрами "41 704";
цифры "17 826" заменить цифрами "22 112";
цифры "5 764 928" заменить цифрами "6 133 350";
в подпункте 2):
цифры "7 225 529" заменить цифрами "7 484 326";
подпункт 3) изложить в новой редакций:
"чистое бюджетное кредитование – 55 298 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64 666 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 368 тысяч тенге;"
в подпункте 5):
цифры "- 174 054" заменить цифрами "- 164 686";
в подпункте 6):
цифры "174 054" заменить цифрами "164 686";
цифру "0" заменить цифрами "9368".
в пункте 8:
цифры "1 160 838" заменить цифрами "1 289 823";
цифры "36 874" заменить цифрами "35 729";
цифры "153 089" заменить цифрами "147 241";
цифры "18 367" заменить цифрами "31 597";

"3 566" деген сандар "3 108" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"спорт ұйымдарын ағымдағы ұстау және материалды-техникалық жабдықтауға – 10 562 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 105 000 мың теңге;
мемлекеттік мекемелерде энергетикалық аудитті жүргізуге – 11 400 мың теңге."
9 - тармақта:
"64 750" деген сандар "61 821" деген сандармен ауыстырылсын;
2. 1, 5 - қосымшалар осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

цифры "3 566" заменить цифрами "3 108";
дополнить строками следующего содержания:
"10 562 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений спорта;
105 000 тысяч тенге - на приобретение жилья отдельным категориям граждан;
11 400 тысяч тенге - на проведение энергетического аудита в государственных учреждениях."
в пункте 9:
цифры "64 750" заменить цифрами "61 821";
2. Приложения 1, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
С. Темірғалиев
Аудандық мәслихат хатшысы: Т. Бейсқали
Аудандық мәслихаттың ХV сессиясының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі №ХV-3 шешіміне 1 қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата:
С. Темиргалиев
Секретарь районного маслихата: Т. Бейскали
Приложение 1 к решению ХV сессии районного маслихата от 29 сентября 2017 года № ХV-3