Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 193-V "Индер аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 қарашадағы № 153-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қарашада № 3993 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27, 63-баптарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 193-V "Индер аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2911 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 маусымдағы "Дендер" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Индер аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Г. Қабиева).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ХVIII
сессиясының төрағасы
Ө. Оразғалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров

О признании утратившим силу решения районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 193-V "Об утверждении регламента Индерского районного маслихата"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 2 ноября 2017 года № 153-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 ноября 2017 года № 3993
В соответствии со статьями 27, 63 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от от 17 апреля 2014 года № 193-V "Об утверждении регламента Индерского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2911, опубликовано в газете "Дендер" 12 июня 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Индерского районного маслихата" (Г. Кабиева).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХVІІІ
сессии районного маслихата
У. Уразгалиев
Секретарь районного
маслихата
Б. Сапаров