2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Құлғалиев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХ сессиясының төрағасы
М. Ілияс
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (С. Кулгалиев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной
ХХ сессии районного маслихата
С. Кулгалиев
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров
Приложение к решению № 162-VІ внеочередной ХХ сессии

809 638
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді атқарушы және басқа органдар
599 104
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
29 364
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 954
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 410
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
102 221
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
71 103
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
31 118
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
467 519
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
145 104
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
117 826
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
204 589
2
Қаржылық қызмет
377
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
377
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
377
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
210 157
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
143 728
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 532
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
109 196
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 163
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 628
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
535
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
447
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
447
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
10 774
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 009
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
765
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
27 045
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

809 638
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
599 104
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
29 364
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
17 954
003
Капитальные расходы государственного органа
11 410
122
Аппарат акима района (города областного значения)
102 221
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
71 103
003
Капитальные расходы государственного органа
31 118
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
467 519
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
145 104
022
Капитальные расходы государственного органа
117 826
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
204 589
2
Финансовая деятельность
377
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
377
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
377
9
Прочие государственные услуги общего характера
210 157
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
143 728
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
34 532
013
Капитальные расходы государственного органа
109 196
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 163
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27 628
015
Капитальные расходы государственного органа
535
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
447
040
Развитие объектов государственных органов
447
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
10 774
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
10 009
003
Капитальные расходы государственного органа
765
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
27 045
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния