Индер ауданы Жарсуат ауылдық округі Құрылыс ауылындағы кейбір көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Индер ауданы Жарсуат ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 4 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 03 мамырда № 3847 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына және облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 2 тамыздағы қорытындысына сәйкес Жарсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер ауданы, Жарсуат ауылдық округі, Құрылыс ауылындағы кейбір көшелерге қосымшаға сәйкес келесі атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Н. Азгалиев
Жарсуат ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы "24" сәуірдегі № 4 шешіміне қосымша
Индер ауданы Жарсуат ауылдық округі Құрылыс ауылындағы кейбір көшелерге берілген атаулар
1. № 1 көшеге – "Ақжайық" атауы;
2. № 2 көшега – "Жаңа Құрылыс" атауы;
3. № 3 көшеге – "Қазбек" атауы;
4. № 4 көшеге – "Мектеп" атауы;
5. № 5 көшеге – "Хамидолла Тегісбайұлы" есімі.

О присвоении наименовании некоторым улицам села Курлыс Жарсуатского сельского округа Индерского района
Решение акима Жарсуатского сельского округа Индерского района Атырауской области от 24 апреля 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 мая 2017 года №3847
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 2 августа 2016 года, аким Жарсуатского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования некоторым улицам в селе Құрылыс, Жарсуатского сельского округа Индерского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Н. Азгалиев
Приложение к решению акима Жарсуатского сельского округа от "24" апреля 2017 года № 4
Присвоенные наименования некоторых улиц села Курлыс Жарсуатского сельского округа Индерского района
1. Улице № 1 - наименование "Ақжайық";
2. Улице № 2 - наименование "Жаңа Құрылыс";
3. Улице № 3 - наименование "Қазбек";
4. Улице № 4 - наименование "Мектеп";
5. Улице № 5 - имя "Хамидолла Тегісбайұлы".