Аудан әкімдігінің 2016 жылғы 29 қарашадағы № 496 "Кұрманғазы ауданы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 маусымдағы № 250 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 шілдеде № 3913 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 8 сәуірдегі № 66 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 08.04.2024 № 66 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабын, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2016 жылы 29 қарашадағы № 496 "Құрманғазы ауданы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3727 тіркелген, 2017 жылдың 12 қаңтарында "Серпер" газетінде жарияланған) қаулысының 1 тармағы өзгертіліп, мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ұйымдардың тізімдік санының бір пайыз мөлшерінде Құрманғазы ауданында кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота белгіленсін".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Бектемировке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Шаяхметов

О внесении изменении в постановление районного акимата от 29 ноября 2016 года № 496 "Об установлении квоты рабочих мест по Курмангазинскому району"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 19 июня 2017 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 июля 2017 года № 3913. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 8 апреля 2024 года № 66
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 08.04.2024 № 66 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменение в пункт 1 постановления районного акимата от 29 ноября 2016 года № 496 "Об установлении квоты рабочих мест по Курмангазинскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3727, опубликованное 12 января 2017 года в газете "Серпер"), изложить в следующей редакции:
"1. Установить квоту рабочих мест от списочной численности работников организации в размере одного процента для трудоустройства граждан Курмангазинского района из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бектемирова Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Шаяхметов