Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Дыңғызыл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 12 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 мамырда № 3860 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14–бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37–бабына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 7 ақпандағы қорытындысы негізінде, Дыңғызыл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жыланды және Ғ.Әліпов ауылдарындағы кейбір көшелерге қосымшаға сәйкес келесі атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі О. Азимов
Дыңғызыл ауылдық округі әкімінің 2017жылғы "12"мамырдағы № 12 шешіміне қосымша
1. Жыланды ауылындағы:
1) № 1 көшеге – "Құрманғазы" есімі
2) № 2 көшеге – "Дина Нұрпейсова" есімі
3) № 3 көшеге - "Атақоныс" атауы
4) № 4 көшеге - "Жағажай" атауы
5) № 5 көшеге - "Арна" атауы
6) № 6 көшеге - "Болашақ" атауы
7) № 7 көшеге - "Қызылжар" атауы
8) № 8 көшеге - "Ортақыр" атауы
9) № 9 көшеге - "Алмалы" атауы
10) № 10 көшеге - "Күміскөл" атауы
11) № 11көшеге-"Әлімгерей Ысмағұлов" есімі
12) № 12көшеге-"Мүтәллім Дәулетов" есімі
13) № 13көшеге-"Сайфолла Сүйінов" есімі
14) № 14көшеге-"Салауат Ханафин" есімі
15) № 15көшеге-"Серікқали Мұхтаров" есімі
16) № 16көшеге-"Сұлтан Мұхамбетқалиев" есімі
1. Ғ.Әліпов ауылындағы:
1) № 1 көшеге - "Береке" атауы
2) № 2 көшеге - "Бірлік" атауы
3) № 3 көшеге - "Кенжайлау" атауы
4) № 4 көшеге - "Жаңа құрылыс" атауы
5) № 5 көшеге - "Нұрлыжол" атауы
6) № 6 көшеге - "Тоғайлы" атауы
7) № 7 көшеге - "Қарағайлы" атауы
8) № 8 көшеге - "Ғалиден Қазбеков" есімі
9) № 9 көшеге - "Ғизат Әліпов" есімі

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Дынгызылского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 12 мая 2017 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 мая 2017 года № 3860
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 7 февраля 2017 года, аким Дынгызылского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования некоторым улицам село Жыланды и Г.Алипов согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа О. Азимов
Приложение к решению акима Дынгызылского сельского округа от "12" мая 2017 года № 12
1. В селе Жыланды:
1) Улице № 1– имя "Құрманғазы"
2) Улице№ 2– имя "Дина Нұрпейсова"
3) Улице № 3– наименование "Атақоныс"
4) Улице № 4– наименование "Жағажай"
5) Улице№ 5– наименование "Арна"
6) Улице № 6– наименование "Болашақ"
7) Улице № 7– наименование "Қызылжар"
8) Улице № 8– наименование "Ортақыр"
9) Улице № 9– наименование "Алмалы"
10) Улице № 10– наименование "Күміскөл"
11) Улице № 11– имя "Әлімгерей Ысмағұлов"
12) Улице № 12 – имя "Мүтәллім Дәулетов"
13) Улице № 13– имя "Сайфолла Сүйінов"
14) Улице № 14– имя "Салауат Ханафин"
15) Улице № 15– имя "Серікқали Мұхтаров"
16) Улице № 16 – имя "Сұлтан Мұхамбетқалиев"
1. В селе Г. Алипов:
1) Улице № 1 наименование "Береке"
2).Улице № 2 наименование "Бірлік"
3).Улице № 3 наименование "Кенжайлау"
4) Улице № 4 наименование "Жаңа құрылыс"
5) Улице № 5 наименование "Нұрлыжол"
6) Улице № 6 наименование "Тоғайлы"
7) Улице № 7 наименование "Қарағайлы"
8) Улице № 8 – имя "Ғалиден Қазбеков"
9) Улице № 9 – имя "Ғизат Әліпов"