Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Теңіз ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 31 мамырдағы № 25 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 маусымда № 3892 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік- аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14- бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 7 ақпандағы қорытындысы негізінде, Теңіз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Приморье, Шайхы, Құмарғали, Дәулет ауылдарындағы кейбір көшелерге қосымшаға сәйкес келесі атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі К. Ихсанов
Теңіз ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы "31" мамырдағы № 25 шешіміне қосымша
1. Приморье ауылындағы көше атауларының тізімі:
1) № 1 көшеге - "Абай" есімі;
2) № 2 көшеге - "Махамбет" есімі;
3) № 3 көшеге - "Жамбыл Жабаев" есімі;
4) № 4 көшеге – "Исатай" есімі;
5) № 5 көшеге – "Дина Нұрпейісова" есімі;
6) № 6 көшеге - " Құрманғазы" есімі;
7) № 7 көшеге - "Достық" атауы;
8) № 8 көшеге - "Жеңіс" атауы;
2. Шайхы ауылындағы;
№ 1 көшеге – "Ардагер" атауы.
3. Құмарғали ауылындағы;
№ 1 көшеге – "Майдангер" атауы.
4. Дәулет ауылындағы;
№ 1 көшеге – "Шипагер" атауы.

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Тенизского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 31 мая 2017 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 июня 2017 года № 3892
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на оснавании заключения онамастической комиссии Атырауской области от 7 февраля 2017 года, аким Тенизского сельского округа РЕШИЛ:
1.Присвоить следующие наименования некоторым улицам в селах Приморье, Шайхы, Кумаргали, Даулет согласно приложению.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа К. Ихсанов
Приложение к решению акима Тенизского сельског округа от "31" мая 2017 года № 25
1. Список наименовании улиц в селе Приморье:
1) Улице № 1 – имя "Абай";
2) Улице № 2 – имя "Махамбет";
3) Улице № 3 – имя "Жамбыл Жабаев";
4) Улице № 4 – имя "Исатай";
5) Улице № 5 – имя "Дина";
6) Улице № 6 – имя "Құрманғазы";
7) Улице № 7 – наименование "Достық";
8) Улице № 8 – наименование "Жеңіс";
2. В селе Шайхы:
№ 1 улице – "Ардагер".
3. В селе Кумаргали:
№ 1 улице – "Майдангер".
4. В селе Даулет:
№ 1 улице – "Шипагер".