Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Сафон ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 31 мамырдағы № 8 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 маусымда № 3879 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 7 ақпандағы қорытындысы негізінде, Сафон ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сафон ауылдық округінің Сафон ауылындағы көшелеріне қосымшаға сәйкес келесі атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Сатылганов
Сафон ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы " 31 " мамырдағы № 8 шешіміне қосымша
Сафон ауылындағы көше атауларының тізімі:
1) № 1 көшеге - "Әбу Сәрсенбаев" есімі.
2) № 2 көшеге - "Жамбыл Жабаев" есімі;
3) № 3 көшеге - "Абай" есімі;
4) № 4 көшеге - "Әйтеке би" есімі;
5) № 5 көшеге - "Балықшы" атауы;
6) № 6 көшеге - "Мәншук Мәметова" есімі;
7) № 7 көшеге - "Достық" атауы;
8) № 8 көшеге - "Азаттық" атауы;
9) № 9 көшеге - "Жеңіс" атауы;
10) № 10 көшеге - "Орманды" атауы;
11) № 11 көшеге - "Александр Афанасьев" есімі;
12) № 12 көшеге - "Бейбітшілік" атауы;
13) № 13 көшеге - "Қаныш Сәтпаев" есімі;

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Сафоновского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 31 мая 2017 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 июня 2017 года № 3879
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 7 февраля 2017 года, аким Сафоновкого сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Сафон Сафоновского сельского округа согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Сатылганов
Приложение к решению акима Сафоновского сельского округа от "31" мая 2017 года за № 8
Список наименовании улиц по селу Сафон:
1) улице № 1 - имя "Әбу Сәрсенбаев".
2) улице № 2 - имя "Жамбыл Жабаев";
3) улице № 3 - имя "Абай";
4) улице № 4 - имя "Әйтеке би";
5) улице № 5 - наименование "Балықшы";
6) улице № 6 - имя "Мәншук Мәметова";
7) улице № 7 - наименование "Достық";
8) улице № 8 - наименование "Азаттық";
9) улице № 9 - наименование "Жеңіс";
10) улице № 10 - наименование "Орманды";
11) улице № 11 – имя "Александр Афанасьев";
12) улице № 12 – наименование "Бейбітшілік";
13) улице № 13 – имя "Қаныш Сәтпаев";