Оңтүстік Қазақстан облысының Ордабасы ауданындағы Шұбар және Шұбарсу ауылдық округтерінің шекараларын өзгерту туралы
Бiрлескен Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 21 сәуiрдегi № 102 қаулысы және Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 11/116-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 17 мамырда № 4107 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облысының Ордабасы аудандының әкімдігі мен мәслихатының бірлескен ұсынысын ескере отырып, Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Шұбарсу ауылдық округінің әкімшілік шекарасына Шұбар ауылдық округінен жалпы көлемі 245,0 гектар жер бөлігінің қосылуы жолымен Шұбар және Шұбарсу ауылдық округтерінің шекаралары өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ж.Түймебаев
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Қуашбай
Облыстық мәслихат
хатшысы Қ.Балабиев
Д.Сатыбалды
Ә.Тұрғымбеков
Ж.Бөкенбаев
Б.Жамалов
Е.Садыр
Ұ.Сәдібеков
А.Сәбитов
К.Н.Мендебаев

Об изменении границ сельских округов Шубар и Шубарсу Ордабасынского района Южно-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Южно-Казахстанской области от 21 апреля 2017 года № 102 и решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 марта 2017 года № 11/116-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 мая 2017 года № 4107
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом совместного предложения акимата и маслихата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы сельских округов Шубар и Шубарсу Ордабасынского района Южно-Казахстанской области путем включения в административные границы сельского округа Шубарсу части земель сельского округа Шубар общей площадью 245,0 гектаров.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ж.Туймебаев
Председатель сессии
областного маслихата С.Куашбай
Секретарь областного
маслихата К.Балабиев
Д.Сатыбалды
А.Тургумбеков
Ж.Бокенбаев
Б.Джамалов
Е.Садыр
У.Садибеков
А.Сабитов
К.Мендебаев