Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі № 6/86-ІV "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 13/153-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 18 шілдеде № 4163 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/516-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 29.05.2020 № 49/516-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 сәуірдегі № 6/86-ІV "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1983-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы "Оңтүстік Қазақстан облысында тұратын азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде рецепт бойынша облыстық бюджет қаржысы есебінен тегін қосымша берілетін дәрілік заттар тізілімі" мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
Адалимумаб
Барлық санаттар
Адамның қалыпты иммуноглобулині
Долутегравир
Инфликсимаб
Нутриен стандарт
Тоцилизумаб
Урсодезоксихол қышқылы
Этанерцепт
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Әбдіхалық
Облыстық мәслихат хатшысы Қ. Балабиев

О внесении дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2008 года № 6/86-ІV "О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно"
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2017 года № 13/153-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 июля 2017 года № 4163. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 49/516-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 29.05.2020 № 49/516-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2008 года № 6/86-ІV "О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1983, опубликовано 5 мая 2008 года в газете "Южный Казахстан") следующие дополнения:
в приложении к указанному решению "Перечень дополнительных лекарственных средств, предоставляемых отдельным категориям граждан, проживающим в Южно-Казахстанской области, при амбулаторном лечении по рецептам бесплатно за счет средств областного бюджета" дополнить строками следующего содержания:
Адалимумаб
Все категории
Иммуноглобулин человека нормальный
Долутегравир
Инфликсимаб
Нутриен стандарт
Тоцилизумаб
Урсодезоксихолевая кислота
Этанерцепт
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата К. Абдихалық
Секретарь областного маслихата К. Балабиев