Шымкент қаласында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 26 шілдедегі № 687 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 8 тамызда № 4180 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 28 ақпандағы № 102 қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 26 июля 2017 года № 687. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 августа 2017 года № 4180. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 28 февраля 2018 года № 102

Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 28.02.2018 № 102 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 28.02.2018 № 102 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.

4. Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 тамыздағы № 1783 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3843 нөмірімен тіркелген, 2016 жылы 9 қыркүйекте "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын жүзеге асыру Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы Б.Қуанышбековке жүктелсін.

4. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 27 августа 2016 года № 1783 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3843, опубликованный 9 сентября 2016 года в газете "Панорама Шымкента").
5. Исполнение настоящего постановления возложить на руководителя отдела занятости и социальных программ города Шымкент Б. Куанышбекова.

6. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Г.Құрманбековаға жүктелсін.
7. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов
Шымкент қаласы әкімдігінің
"26" шілде 2017 жылғы
№ 687 қаулысына 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Жыл басындағы жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік санының)
1.
"Оңтүстік Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
59
2
2.
"Оңтүстік Қазақстан облыстық шаруашылық жүргізу құқығындағы "Оңтүстік жолдары" жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Г. Курманбекову.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Абдрахимов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Шымкент
от "26" июля 2017 года
№ 687
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование учреждения
Списочная численность сотрудников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
1
Государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Южно-Казахстанской области"
59
2
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Оңтүстік жолдары" управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Южно-Казахстанской области"

105
2
Шымкент қаласы әкімдігінің
"26" шілде 2017 жылғы
№ 687 қаулысына 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Жыл басындағы жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% жұмыскерлер-дің тізімдік санының)
1.
"Оңтүстік Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
59
2
2.
"Оңтүстік Қазақстан облыстық шаруашылық жүргізу құқығындағы "Оңтүстік жолдары" жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
148
2
3.
"Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
71
2
4.
Оңтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
105
2
5.
Оңтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 4 Шымкент қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
256,5
2
6.
Оңтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
363
2
7.
Оңтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық СПИД-тің алдын алу және онымен күресу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
175,25
2
8.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық тіс емдеу емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
196,5
2
9.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарлығаш" облыстық балалар туберкулезге қарсы санаторийі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын
237
2
10.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық консультативтік-диагностикалық медицина орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
376,5
2
11.
"Шымкент қаласының Әл-Фараби ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
459,25
2
12.
"Шымкент қаласының Қаратау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
73
2
13.
"Шымкент қаласының Абай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
77
2
14.
"Шымкент қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
69
2
15.
Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасының "Табиғат қорғау" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
50
2
16.
"Шымкент қаласы орталықтандырылған көпшілік кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
110
2
17.
"Шымкент қаласының орталықтандырылған балалар кітапханаларының жүйесі" мемлекеттік мекемесі
85
2
18.
Шымкент қаласы әкімдігінің "Шымкент қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
63
2
19.
Шымкент қаласы әкімдігінің "Шымкент мемлекеттік зоологиялық саябағы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

105
2
Приложение 2
к постановлению акимата
города Шымкент
от "26" июля 2017 года
№ 687
Перечень организаций для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование учреждения
Списочная численность сотрудников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
1
Государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Южно-Казахстанской области"
59
2
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Оңтүстік жолдары" управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Южно-Казахстанской области"
148
2
3
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области"
71
2
4
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шымкентская городская поликлиника № 7" Управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
105
2
5
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шымкентская городская поликлиника № 4" Управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
256,5
2
6
Коммунальное государственное учреждение "Областной противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Южно-Казахстанской области"
363
2
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной Центр по профилактике и борьбе со СПИД" Управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
175,25
2
8
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная стоматологическая поликлиника" Управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
196,5
2
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной детский противотуберкулезный санатории "Карлығаш" Управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
237
2
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной консультативно-диагностический центр" Управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
376,5
2
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Аль-Фарабийского района города Шымкента"
459,25
2
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратауского района города Шымкента"
73
2
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского района города Шымкента"
77
2
14
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Шымкента"
69
2
15
Государственное коммунальное предприятие "Табиғат қорғау" управления сельского хозяйства Южно-Казахстанской области
50
2
16
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная система массовых библиотек города Шымкента"
110
2
17
Государственное учреждение "Централизованная система детских библиотек города Шымкент"
85
2
18
Государственного коммунального казенного предприятия "Шымкентский городской дом культуры" акимата города Шымкент
63
2
19
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шымкентский государственный зоологический парк" акимата города Шымкент