Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 59 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 68 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 20 ақпанда № 3974 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 10/102-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3958 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 59 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3934 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 7 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 9 588 772 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 767 075 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 30 093 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 935 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 8 776 669 мың теңге;
2) шығындар – 9 669 071 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 996 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 404 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 408 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -82 295 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 82 295 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 404 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 59 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15 февраля 2017 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 февраля 2017 года № 3974. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 января 2017 года за № 10/102-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3958, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 59 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3934, опубликовано 7 января 2017 года в газете "Кентау") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 588 772 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 767 075 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30 093 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 935 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 776 669 тысяч тенге;
2) затраты – 9 669 071 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 996 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 404 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 408 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -82 295 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 82 295 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 3 404 тысяч тенге;

358 366
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
114 189
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 032
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13 767
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36 061
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 002
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45 086
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
113 456
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24 773
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 787
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 787
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45 878
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45 878
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 261
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 205
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 412
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 108 075
1
Тұрғын үй шаруашылығы
475 042
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 600
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3 600
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
458 758
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
426 816
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
31 942
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 684
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 684
2
Коммуналдық шаруашылық
957 526
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

358 366
002
Программа занятости
114 189
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 032
006
Оказание жилищной помощи
13 767
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36 061
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 002
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45 086
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
113 456
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24 773
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 787
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 787
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45 878
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45 878
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 261
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 205
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3 412
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 108 075
1
Жилищное хозяйство
475 042
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 600
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3 600
467
Отдел строительства района (города областного значения)
458 758
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
426 816
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
31 942
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
12 684
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
12 684
2
Коммунальное хозяйство
957 526
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
18 000
3. Таза кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сома (мың тенге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржылық активтермен операция бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сома (мың тенге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Сома (мың тенге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Кентау қалалық мәслихатының
2017 жылғы 15 ақпандағы
№ 68 шешіміне 4-қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 59 шешіміне 6-қосымша
2017 жылға арналған ауылдық округтердің жергілікті бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Бағдарлама
Атауы
Ашысай ауылы әкімі аппараты
Байылдыр ауылы әкімі аппараты
Хантағы ауылы әкімі аппараты
Қарнақ ауылы әкімі аппараты
Барлығы

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
18 000
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Поступление займов
0
7
Поступление займов
0
01
Внутренние государственные займы
0
2
Договоры займа
0
03
Займы, получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4
к решению Кентауского
городского маслихата
от 15 февраля 2017 года № 68
Приложение 6
к решению Кентауского
городского маслихата
от 22 декабря 2016 года № 59
Перечень местных бюджетных программ по сельским округам на 2017 год
Программа
Найменование
Аппарат акима ауыла Ачисай
Аппарат акима ауыла Байылдыр
Аппарат акима ауыла Хантаги
Аппарат акима ауыла Карнак
Всего