Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/56-VІ "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 22/122-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 12 желтоқсанда № 4306 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 17/205-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4287 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/56-VІ "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3943 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтардағы "Түркістан" газетінде және 2017 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 31 446 306 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 481 489 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 28 483 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 73 411 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 28 862 923 мың теңге;
2) шығындар – 31 831 337 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4 712 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 210 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 498 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 58 004 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 221 355;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 279 359 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 331 739 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 331 739 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 10 210 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 498 мың теңге;

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/56-VІ "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 11 декабря 2017 года № 22/122-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 декабря 2017 года № 4306. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 ноября 2017 года за № 17/205-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/56-VІ "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3943, опубликованного 6 января 2017 года в газете "Туркистон" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 446 306 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 481 489 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 28 483 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 73 411 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 862 923 тысяч тенге;
2) затраты – 31 831 337 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 712 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 210 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 498 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 58 004 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 221 355 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 279 359 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 331 739 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 331 739 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 10 210 тысяч тенге;
погашение займов – 5 498 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 327 027 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан қалалық маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түркістан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түркістан қалалық маслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Кенжалиев
Қалалық мәслихат
хатшысы Ғ.Сарсенбаев
Түркістан0қалалық мәслихатының
20170жылғы 11 желтоқсандағы
№ 22/122-VI шешіміне 1 қосымша
Түркістан00қалалық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 327 027 тысяч тенге.".
Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Туркестан;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
городского маслихата А. Кенжалиев
Секретарь городского
маслихата Г. Сарсенбаев
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 11 декабря 2017
года № 22/122 –VІ
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского

11 189
2
Әлеуметтік көмек
935 209
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
30 724
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
30 724
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
890 547
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
391 738
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 127
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
39 716
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
85 436
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 658
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
28 141
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
283 577
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
50 154
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 938
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдіктен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
13 938
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
81 951
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
81 951
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 451
011
Жәрдемақыларды басқа да әлеуметтік төлемдерді, есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
17 874
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 059
050
Мүгедектер құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
9 404
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығысдары
3 163
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 475 898
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 573 594
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 417 223
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 312 536
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
104 687
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы
13 036
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

11 189
2
Социальная помощь
935 209
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
30 724
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30 724
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
890 547
002
Программа занятости
391 738
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 127
006
Оказание жилищной помощи
39 716
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
85 436
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 658
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28 141
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
283 577
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
50 154
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 938
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
13 938
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
81 951
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81 951
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46 451
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
17 874
021
Капитальные расходы государственного органа
5 059
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
9 404
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 163
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 475 898
1
Жилищное хозяйство
2 573 594
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 417 223
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 312 536
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
104 687
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
13 036
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда