Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 2 мамырдағы № 171 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 16 мамырда № 4101 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 27 қарашадағы № 358 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкiмдiгiнiң 27.11.2017 № 358 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Бәйдібек ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Жанғазиевке жүктелсін.
3. Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шыққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 372 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3905 болып тіркелген, "Шаян" газетінде 2016 жылы 14 желтоқсанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Танагузов
Бәйдібек ауданы әкімдігінің
02 мамыр 2017 жылғы
№ 171 қаулысына 1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Аудан атауы
Мектепке дейінгі мекемелердегі орын саны (жергілікті бюджет есебінен)
1
Бәйдібек ауданы
3513
Бәйдібек ауданы әкімдігінің
02 мамыр 2017 жылғы
№ 171 қаулысына 2-қосымша
Жан басына шағып қаржыландырудың мөлшері
Айына бір тәрбиеленушіге кететін орташа шығыс, теңге
Балабақша
Мектеп жанындағы шағын орталық

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размерподушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 2 мая 2017 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 мая 2017 года № 4101. Утратило силу постановлением акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 27 ноября 2017 года № 358
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 27.11.2017 № 358 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Байдибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководитель аппарата акима района Б.Жанғазиева.
3. Признать утратившим силу постановление акима Байдибекского района от 16 ноября 2016 года № 372 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитаеие и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3905, опубликовано 14 декабря 2016 года в газете "Шаян").
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района: Б.Танагузов
Приложение 1
к постановлению акимата
Байдибекского района
от 02 мая 2017 года № 171
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование района
Количество мест в дошкольных организациях (за счет средств местного бюджета)
1
Байдибекский район
3513
Приложение 2
к постановлению акимата
Байдибекского района
от 02 мая 2017 года № 171
Размер подушевого финансирования
Средние расходы на одного воспитанника в месяц, тенге
Детский сад
Мини-центр при школе