Бәйдібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/58 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 шілдедегі № 18/103 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 25 шілдеде № 4171 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 13/143-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4132 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/58 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3942 тіркелген, 2017 жылғы 10 қаңтардағы "Шаян" газетінде және 2017 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 3 және 4 тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Бәйдібек ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 13 334 892 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 594 471 мың тенге;
салықтық емес түсімдер - 10 722 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5 638 мың тенге;
трансферттер түсімі - 12 724 061 мың тенге;
2) шығындар - 13 379 495 мың тенге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 57 505 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 85 087 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –27 582 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 102 108 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру –102 108 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 85 087 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 582 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 44 603 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/58 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 13 июля 2017 года № 18/103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 июля 2017 года № 4171. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2017 года № 13/143-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4132, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/58 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3942, опубликовано 10 января 2017 года в газете "Шаян" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2017 года) следующие изменения:
пункты 1, 3 и 4 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 334 892 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 594 471 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 722 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 638 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 724 061 тысяч тенге;
2) затраты – 13 379 495 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 57 505 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 85 087 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 582 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 102 108 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 102 108 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 85 087 тысяч тенге;
погашение займов – 27 582 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 44 603 тысяч тенге.".

"3. Аудандық бюджетте аудан әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві
4 298 мың теңге сомасында бекітілсін.".
"4. 2017 жылға жеке табыс салығы түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтерін белгілеу:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудан бюджетіне 61,8 пайыз, облыстық бюджетке 38,2 пайыз болып белгіленсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"3. Утвердить резерв акимата района в районном бюджете на 2017 год в сумме 4 298 тысяч тенге.".
"4. Установить на 2017 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в бюджет района 61,8%; в областной бюджет 38,2%.".
Приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.