Бәйдібек ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 24 шілдедегі № 229 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 4 тамызда № 4178 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 30 мамырдағы № 199 қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Байдибекского района
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 24 июля 2017 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 августа 2017 года № 4178. Утратило силу постановлением акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 30 мая 2018 года № 199

Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 30.05.2018 № 199 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Бәйдібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 30.05.2018 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Байдибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению -1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению -2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению -3.

4. "Бәйдібек ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай – ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2016 жылығы 16 қарашадағы № 369 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3879 тіркелген, 2016 жылы 28 қарашада "Шаян" газетінде ресми жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

4. Признать утратившим силу постановление акимата Байдибекского района от 16 ноября 2016 года № 369 "Об установлении квоты рабочих мест для граждан изчисла молодежи, потерявшихили оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц освобожденных из мест лишения свободы, лиц,состоящих на учете службы пробации" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3879, опубликованный в газете "Шаян" 28 ноября 2016 года).

5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Н.Айтбековке жүктелсiн.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Танагузов
Бәйдібек ауданы
әкімдігінің 24 шілде
2017 жылғы № 229
қаулысына 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа оналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Бәйдібек ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бәйдібек аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.Айтбекова.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Танагузов
Приложение 1 к
постановлению акимата
района Байдибек от 24 июля
2017 года № 229
Перечень организаций района Байдибек для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центральная больница района Байдибек" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области

342
1
1
2.
Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 19 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
128
1
1
3.
Бәйдібек ауданы білім бөлімінің "Ақтас жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
85
1
1
4.
Бәйдібек ауданы білім бөлімінің "Тасқұдық негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
48
1
1
Бәйдібек ауданы
әкімдігінің 24 шілде
2017 жылғы № 229
қаулысына 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасы белгіленетін Бәйдібек ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердіңтізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Бәйдібек аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
531
1
1
2.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бәйдібек аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
342
1
1
Бәйдібек ауданы
әкімдігінің 24 шілде
2017 жылғы № 229
қаулысына 3 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін Бәйдібек ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері
(% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Бәйдібек аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
531
1
1
2.
Бәйдібек ауданы білім бөлімінің "Қ. Сыпатаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
102
1
1
3.
Бәйдібек ауданы білім бөлімінің "Бөген жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
92
1
1

342
1
1
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 19" управления образования Южно-Казахстанской области
128
1
1
3.
Государственное коммунальное учреждение "Общая средняя школа Актас" отдела образования района Байдибек
85
1
1
4.
Государственное коммунальное учреждение "Основная средняя школа Таскудык" отдела образования района Байдибек
48
1
1
Приложение 2 к
постановлению акимата
района Байдибек от 24 июля
2017 года № 229
Перечень организаций района Байдибекдля которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Байдибекская районная поликлиника" акимат Южно-Казахстанской области
531
1
1
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центральная больница района Байдибек" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
342
1
1
Приложение 3 к
постановлению акимата
района Байдибек от 24 июля
2017 года № 229
Перечень организаций района Байдибекдля которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Байдибекская районная поликлиника" акимат Южно-Казахстанской области отдела образования района Байдибек
531
1
1
2.
Государственное коммунальное учреждение "Общая средняя школа имени К. Спатаева" отдела образования района Байдибек
102
1
1
3.
Государственное коммунальное учреждение "Общая средняя школа Боген" отдела образования района Байдибек
92
1
1