Қазығұрт ауылы округі, Қазығұрт елді мекенінің құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Қазығұрт ауылы округі әкімінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 83 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 4346 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып, Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі қорытындысы негізінде ауыл округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауылы округі, Қазығұрт елді мекеніндегі бір атау екі рет қайталанған төмендегі көшелердің атаулары өзгертілсін:
1) Көктем көшесін - Жайық көшесі;
2) Көктем көшесін - Сауран көшесі;
3) Төле би көшесін - Алатау көшесі;
4) Береке көшесін - Бурабай көшесі;
5) Ынтымақ көшесін - Қаратау көшесі;
6) Қажымұқан көшесін - Арыс көшесі;
7) Жібек жолы көшесін - Сырдария көшесі.
2. "Қазығұрт ауылы округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Қазығұрт ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазығұрт ауылы округі әкімі Қ.Садыков

О переименовании составных частей сельского округа Казыгурт, населенного пункта Казыгурт
Решение акима сельского округа Казыгурт Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 12 декабря 2017 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 декабря 2017 года № 4346
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 27 сентября 2017 года, аким сельского округа ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Переименовать следующие название улиц которые повторяются дважды в населенном пункте Казыгурт, Казыгуртского сельского округа:
1) Улицу Коктем на улицу Жайык;
2) Улицу Коктем на улицу Сауран;
3) Улицу Толе би на улицу Алатау;
4) Улицу Береке на улицу Бурабай;
5) Улицу Ынтымак на улицу Каратау;
6) Улицу Кажымукан на улицу Арыс;
7) Улицу Жибек жолы на улицу Сырдария.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Казыгурт" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканскии центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Казыгуртского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Казыгурт К.Садыков