Көшелерге атау беру туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Достық ауылдық округi әкiмiнiң 2017 жылғы 30 қарашадағы № 48 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 12 желтоқсанда № 4303 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі қорытындысы негізінде Достық ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Достық ауылдық округіне қарасты көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Достық ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшеге - ЭКСПО-2017 атауы;
2) Бескетік ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшеге - Астана атауы;
3) Көк су ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшеге - Жеңіс атауы;
4) Көк су ауылындағы Жаңа құрылыс № 2 көшесіне - Болашақ атауы;
5) Гүлстан ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшесіне - Достық атауы;
6) Хайдар ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшесіне - Ырысты атауы.
2. "Достық ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Мақтарал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Мақтарал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасау Достық ауыдық округі әкімінің орынбасары С.Караевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Достық ауылдық округі әкімі Т.Абибуллаев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Достык Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 30 ноября 2017 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 декабря 2017 года № 4303
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 27 сентября 2017 года, аким сельского округа Достык РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Достык следующие наименования:
1) улица Жана курылыс № 1 в селе Достык - наименование ЭКСПО - 2017;
2) улица Жана курылыс № 1 в селе Бескетик - наименование Астана;
3) улица Жана курылыс № 1 в селе Кок су - наименование Женис;
4) улица Жана курылыс № 2 в селе Кок су - наименование Болашак;
5) улица Жана курылыс № 1 в селе Гулстан - наименование Достык;
6) улица Жана курылыс № 1 в селе Хайдар - наименование Ирысты.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Достык" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканскии центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Мактааральского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима С. Караева сельского округа Достык.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Достык Т. Абибуллаев