Ынтымақ ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 31-тамыздағы № 92 "Ынтымақ ауылдық округі Өркенді ауылының Ә.Әмірханов көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Ынтымақ ауылдық округi әкiмiнiң 2017 жылғы 9 наурыздағы № 15 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 14 наурызда № 3993 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес Ынтымақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ынтымақ ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 92 "Ынтымақ ауылдық округі Өркенді ауылының Ә.Әмірханов көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3846 нөмірімен тіркелген, 2016 жылы 30 қыркүйекте "Мақтарал" газетіне жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
Ынтымақ ауылдық округі әкімі М.Журхабаев

О признании утратившим силу решение акима сельского округа Ынтымак от 31 августа 2016 года № 92 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице А.Амирханова села Оркенди сельского округа Ынтымак"
Решение акима сельского округа Ынтымак Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 9 марта 2017 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 марта 2017 года № 3993
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким сельского округа Ынтымак РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Ынтымак от 31 августа 2016 года № 92 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице А.Амирханова села Оркенди сельского округа Ынтымак" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3846, опубликованный в газете "Мактаарал" 30 сентября 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким сельского округа Ынтымак М.Журхабаев