Көшелерге қайта атау беру туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Мырзакент кенті әкiмiнiң 2017 жылғы 30 қарашадағы № 133 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 11 желтоқсанда № 4302 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі қорытындысы негізінде Мырзакент кенті әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мырзакент кентіне қарасты көшелерге қайта атаулар берілсін:
1) Мырзакент кентіндегі М.Горький көшеге - Еркіндік атауы;
2) Мырзакент кентіндегі Южный көшесін - Шапағат атауы;
3) Мырзакент кентіндегі Аптечный көшесін - Өркен атауы;
4) Мырзакент кентіндегі Гагарин көшесін - Жастар атауы;
5) Мырзакент кентіндегі Комсомол көшесін - Мерейлі атауы;
6) Мырзакент кентіндегі ДЭУ- 300 көшесін - Игілік атауы;
7) Мырзакент кентіндегі Энгельс көшесін - Ізгілік атауы;
8) Мырзакент кентіндегі Фурманов көшесін - Ақниет атауы;
9) Мырзакент кентіндегі Энергетиктер көшесін - Ақалтын атауы.
2. "Мырзакент кенті әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Мақтарал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Мақтарал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Мырзакент кенті әкімінің
уақытша міндетін атқарушы М.Ердешов

О переименовании улиц
Решение акима поселка Мырзакент Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 30 ноября 2017 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 декабря 2017 года № 4302
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 27 сентября 2017 года, аким поселка Мырзакент РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы поселка Мырзакент:
1) улицу М. Горького – в улицу Еркиндик;
2) улицу Южная – в улицу Шапагат;
3) улицу Аптечная – в улицу Оркен;
4) улицу Гагарина – в улицу Жастар;
5) улицу Комсомолькую – в улицу Мерейли;
6) улицу ДЭУ-300 – в улицу Игилик;
7) улицу Энгельса – в улицу Изгилик;
8) улицу Фурманова – в улицу Акниет;
9) улицу Энергетиков – в улицу Акалтын.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Мырзакент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканскии центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Мактааральского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима
поселка Мырзакент М. Ердешов