Отырар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/40-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 19 маусымдағы № 15/73-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 21 маусымда № 4125 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/40-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3936 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсандағы "Отырар алқабы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 795 852 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 033 959 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 837 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 588 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 744 468 мың теңге;
2) шығындар – 9 971 470 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27 288 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34 035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 747 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -202 906 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 202 906 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 34 035 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 747 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 175 618 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2 . Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж.Нуров
Отырар аудандық
мәслихатының хатшысы М.Манапов
Отырар аудандық мәслихатының
19 маусым 2017 жылғы
№ 15/73-VI шешіміне 1 қосымша
Отырар аудандық мәслихатының
22 желтоқсан 2016 жылғы
№ 8/40 - VI шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
А т а у ы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/40-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 июня 2017 года № 15/73-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 июня 2017 года № 4125. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №8/40-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3936, опубликовано 30 декабря 2016 года в газете "Отырар алқабы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 795 852 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 033 959 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 837 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 588 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 744 468 тысяч тенге;
2) затраты – 9 971 470 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 288 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34 035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 747 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -202 906 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 202 906 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 34 035 тысяч тенге;
погашение займов – 6 747 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 175 618 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Отрарского районного маслихата Ж.Нуров
Секретарь Отрарского
районного маслихата М.Манапов
Приложение 1 к решению
Отрарского районного
маслихата от 19 июня
2017 года № 15/73-VI
Приложение 1 к решению
Отрарского районного
маслихата от 22 декабря
2016 года № 8/40-VI
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Наименование
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
48 411
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
48 411

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
48 411
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
48 411