Отырар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 наурыздағы № 31 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 28 тамыздағы № 194 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 6 қыркүйекте № 4206 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Отырар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 наурыздағы № 31 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3991 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 наурыздағы "Отырар алқабы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Отырар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Отырар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуін;
2) осы қаулыны Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Жүнісовке жүктелсін.
Аудан әкімі Е.Айтаханов

О признании утратившим силу постановления акимата Отырарского района от 3 марта 2017 года за № 31 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 28 августа 2017 года № 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 сентября 2017 года № 4206
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Отырарского района от 3 марта 2017 года № 31 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3991, опубликовано 17 марта 2017 года в газете "Отырар алкабы").
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Отырарского района" в порядке, установленном законодательными актами Републики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Отырарского района, а также в Республиканский центр правовой информации для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Отырарского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима А.Жунисову.
Аким района Е. Айтаханов