2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/116-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 4380 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Отырар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/106-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4332 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақоңыр ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 73 136 мың теңге:
салықтық түсiмдер –8 306 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 653 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 63 177 мың теңге;
2) шығындар – 73 136 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 32/162-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. 2018 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 63 177 мың теңге болып белгіленсін.
3. Көксарай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 78 760 мың теңге:
салықтық түсiмдер –5 361 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 73 384 мың теңге;
2) шығындар – 79 891 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 23/116-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 января 2018 года № 4380. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22/106-VI "Об районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4332, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Караконыр на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 136 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –8 306 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 653 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 63 177 тысяч тенге;
2) затраты – 73 136 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 20.11.2018 № 32/162-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть на 2018 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 63 177 тысяч тенге.
3. Утвердит бюджет сельского округа Коксарай на 2018-2020 годы согласно приложения 2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 760 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –5 361 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 73 384 тысяч тенге;
2) затраты – 79 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 131 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 131 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 131 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 30.03.2018 № 25/124-VI шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
4. Көксарай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 79 891 мың теңге:
салықтық түсiмдер –5 361 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 146 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 73 384 мың теңге;
2) шығындар – 79 891 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 32/162-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
5. Балтакөл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 47 623 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2 556 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 85 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 44 982 мың теңге;
2) шығындар – 47 623 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 27.09.2018 № 30/156-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
6. 2018 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 44 982 мың теңге болып белгіленсін.
7. Талапты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 131 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 131 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 131 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.03.2018 № 25/124-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Утвердить бюджет сельского округа Коксарай на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 891 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –5 361 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –1 146 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 73 384 тысяч тенге;
2) затраты – 79 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 20.11.2018 № 32/162-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Утвердить бюджет сельского округа Балтакол на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 623 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –2 556 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –85 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 44 982 тысяч тенге;
2) затраты – 47 623 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 70 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 27.09.2018 № 30/156-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Предусмотреть на 2018 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 44 982 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет сельского округа Талапты на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 71 154 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2 351 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 302 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 68 501 мың теңге;
2) шығындар – 71 154 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 20.11.2018 № 32/162-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
22. 2018 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 68 501 мың теңге болып белгіленсін.
23. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
24. "Отырар аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін ;

1) доходы – 71 154 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –2 351 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 302 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 68 501 тысяч тенге;
2) затраты – 71 154 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 20.11.2018 № 32/162-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
22. Предусмотреть на 2018 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 68 501 тысяч тенге.
23. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
24. Государственному учреждению "Аппарат Отрарского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Отырар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государсвенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликаования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных прововых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Отрарского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Отырар аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
25. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Мырзатай
Аудандық мәслихат хатшысы М.Манапов
Отырар аудандық
мәслихатының 2017
жылғы 27 желтоқсандағы
№ 23/116-VI шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Қарақоңыр ауылдық округінің бюджеті

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Отрарского районного маслихата после его официального опубликования.
25. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Мырзатай
Секретарь районного маслихата М. Манапов
Приложение 1
к решению Отрарского
районного маслихата
от 27 декабря 2017 года
№ 23/116-VI
Бюджет Караконырского сельского округа на 2018 год