Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 29 маусымдағы № 265 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 18 шілдеде № 4158 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 166 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 05.04.2018 № 166 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2 тармағына және "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабының 7 тармағына және 6-бабының 2 тармағына сәйкес Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Сайрам ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 302 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 3825 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 9 қыркүйекте "Мәртөбе" газетінде және 2016 жылғы 18 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкiнде электронды түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения
Постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 29 июня 2017 года № 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 июля 2017 года № 4158. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 5 апреля 2018 года № 166
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 05.04.2018 № 166 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 28 июля 2016 года № 302 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3825, опубликовано 9 сентября 2016 года в газете "Пульс Сайрама" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 августа 2016 года).

3. "Сайрам ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Сайрам ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуін;
2) осы қаулыны Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат акима Сайрамского района" в порядке, установленном законодательными актами Републики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Сайрамского района, а также в Республиканский центр правовой информации для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Шәріпбековке жүктелсін.
Аудан әкімі С.Сапарбаев
Сайрам ауданы әкімдігінің 2017
жылғы 29 маусымдағы
№ 265 қаулысымен бекітілген
Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi
№ р/с
Автомобиль жолдардың индексі
Автомобиль жолдардың атауы
Автомобиль жолдардың мекен жайы, шақырым
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
KXSR-1

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шарипбекова Е.
Аким района С.Сапарбаев
Утвержден постановлением
акимата Сайрамского района
№ 265 от 29 июня 2017 года
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения
№ п/п
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Адреса автомобильных дорог, километр
Общая протяженность, километр
1
KXSR-1