Сарыағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-72-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 ақпандағы № 9-94-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 10 ақпанда № 3966 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 10/102-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3958 тіркелген) шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-72-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3951 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Сарыағаш" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 53 265 756 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 690 191 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 702 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 514 863 мың теңге;
2) шығындар – 53 426 857 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 92 218 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 119 123 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26 905 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -253 319 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 253 319 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 119 123 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26 905 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 161 101 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-72-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 9 февраля 2017 года № 9-94-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 февраля 2017 года № 3966. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 января 2017 года № 10/102-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3958, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-72-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3951, опубликовано 20 января 2017 года в газете "Сарыағаш") следующие изменения;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 265 756 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 690 191 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 40 702 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 49 514 863 тысяч тенге;
2) затраты – 53 426 857 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 92 218 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 119 123 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 905 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 253 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 253 319 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 119 123 тысяч тенге;
погашение займов – 26 905 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 161 101 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 2, 3, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
503 071
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
58 688
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
851
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
891 110
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 340 159
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 425 998
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 409 960
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 635
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 172 700
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1 216 625
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16 038
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
16 038
2
Әлеуметтiк көмек
839 491
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
839 491
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
270 441
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
37 396
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 383
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
104 537
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
14 295
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
115 429
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
227 511
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
62 499
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
74 670
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 670
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 670
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
14 000
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
503 071
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
58 688
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
851
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
891 110
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 340 159
1
Социальное обеспечение
2 425 998
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 409 960
005
Государственная адресная социальная помощь
20 635
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 172 700
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1 216 625
464
Отдел образования района (города областного значения)
16 038
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
16 038
2
Социальная помощь
839 491
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
839 491
002
Программа занятости
270 441
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
37 396
006
Оказание жилищной помощи
7 383
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
104 537
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
14 295
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
115 429
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
227 511
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
62 499
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
74 670
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 670
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60 670
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
14 000
7
Жилищно-коммунальное хозяйство