Сарыағаш ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 21 қыркүйектегі № 343 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 28 қыркүйекте № 4219 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 342 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 20.12.2020 № 342 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27 бабының 2 тармағына және "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыағаш ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Агибаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К.Абдуалиев
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 343 қаулысына қосымша
Сарыағаш ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Орналасқан жері
1
Сарыағаш қаласы, Бәйтерек көшесі, № 150 көппәтерлі тұрғын үйдің жаны
2
Дарбаза ауылдық округі, Құрсай ауылы, Ынтымақ көшесі № 26 тұрғын үйдің жаны
3
Әлімтау ауылдық округі, Әлімтау ауылы, А.Молдағұлова көшесі, № 174 ескі балабақша ғимаратына қарама қарсы бет
4
Ақтөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, Егемендік көшесі, № 92 ескі мектеп ғимаратының жаны

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Сарыагашского района
Постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 21 сентября 2017 года № 343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 сентября 2017 года № 4219. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 20 декабря 2020 года № 342
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 20.12.2020 № 342 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Сарыагашского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ж.Агибаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Абдуалиев
Приложение к постановлению
акимата Сарыагашского района
от 21 сентября 2017 года № 343
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Сарыагашского района
Место расположения
1
Город Сарыагаш, улица Байтерек, возле многоквартирного жилого дома № 150
2
Сельский округ Дарбаза, село Курсай, улица Ынтымак, возле жилого дома № 26
3
Сельский округ Алимтау, село Алимтау, улица Молдагулова, напротив здания старого детского сада № 174
4
Сельский округ Актобе, село Каратобе, улица Егемендик, возле здания старой школы № 92