Төлеби ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 10 шілдедегі № 224 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 25 шілдеде № 4172 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 189 қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Толебийского района
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 10 июля 2017 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 июля 2017 года № 4172. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 12 апреля 2018 года № 189

Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 12.04.2018 № 189 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9), тармақшаларына сәйкес Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 12.04.2018 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе атаанасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.

4. Төлеби ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қарашадағы № 348 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3921 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 1 қаңтардағы "Төлеби туы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

4. Признать утратившим силу постановления акимата района Толеби от 29 ноября 2016 года № 348 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3921, опубликованный 1 января 2017 года в газете "Толеби туы").

5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Р.Бейсебаеваға жүктелсiн.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы С.Дуйсебаев
Төлеби аудан әкімдігінің 10
шілде 2017 жылғы № 224
қаулысына 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа оналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Төлеби ауданы ұйымдарының тізімі
р/с
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
303
1
1
2
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Төлеби аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
648
1
2
3
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Төлеби аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
249
1
1
4
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
326
1
1
5
Төлеби ауданы әкімдігі тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар, көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Ленгір су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
106
1
1
6
"Төлеби көпсалалы коммуналдық шаруашылық кәсіпорны" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
49
1
1
7
Төлеби аудандық ветеринария бөлімінің "Төлеби ауданының ветеринариялық қызметі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
122
1
1
Төлеби аудан әкімдігінің 10
шілде 2017 жылғы № 224
қаулысына 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, жұмыс орындарына квотасы белгіленетін Төлеби ауданының ұйымдарының тізімі
р/с
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
303
1
1
2
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Төлеби аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
648
1
2
3
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Төлеби аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
249
1
1
4
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
326
1
1
5
Төлеби ауданы әкімдігі тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар, көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Ленгір су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
106
1
1
6
Төлеби аудандық ветеринария бөлімінің "Төлеби ауданының ветеринариялық қызметі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
122
1
1
Төлеби аудан әкімдігінің 10
шілде 2017 жылғы № 224
қаулысына 3 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін Төлеби ауданының ұйымдарының тізімі
р/с
Ұйым атауы
Жұмыс керлер-дің тізімдік саны
Квота-ның мөлшері (% жұмыс-кер- лердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
303
1
1
2
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Төлеби аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
648
1
2
3
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Төлеби аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
249
1
1
4
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
326
1
1
5
Төлеби аудандық білім бөлімінің "№ 2 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Толебийского района Р. Бейсебаевой.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района С.Дуйсебаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Толебийского района от
2017 года 10 июля № 224
Перечень организаций Толебийского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ленгерская городская больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
303
1
1
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Толебийская районная поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
648
1
2
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Толебийская районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
249
1
1
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ленгерская городская поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
326
1
1
5
Государственное коммунальное предприятие "Ленгер су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирских перевозок и автомобильных дорог акимата Толебийского района
106
1
1
6
Государственное коммунальное предприятие "Толебийское многоотраслевое предприятие коммунального хозяйства" акимата Толебийского района
49
1
1
7
Государственное коммунальное предприятие "Ветеринарная служба Толебийского района" Отдела ветеринарии Толебийского района
122
1
1
Приложение 2 к постановлению
акимата Толебийского района
от 2017 года 10 июля № 224
Перечень организации Толебийского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц освобожденных из мест лишения свободы
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ленгерская городская больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
303
1
1
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Толебийская районная поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
648
1
2
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Толебийская районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
249
1
1
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ленгерская городская поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
326
1
1
5
Государственное коммунальное предприятие "Ленгер су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирских перевозок и автомобильных дорог акимата Толебийского района
106
1
1
6
Государственное коммунальное предприятие "Ветеринарная служба Толебийского района" Отдела ветеринарии Толебийского района
122
1
1
Приложение 3 к постановлению
акимата Толебийского района
от 2017 года 10 июля № 224
Перечень организации Толебийского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списоч ная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ленгерская городская больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
303
1
1
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Толебийская районная поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
648
1
2
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Толебийская районная больница" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
249
1
1
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ленгерская городская поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
326
1
1
5
Коммунальное государственное учреждение "Обще образовательная средняя школа № 2 имени Ш.Уалиханова" отдела образования Толебийского района