Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-65-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 ақпандағы № 11-81-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 16 ақпанда № 3973 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 10/102-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3958 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-65-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3935 тіркелген, 2016 жылдың 28 желтоқсандағы "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 12 754 286 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 335 028 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6 238 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 288 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 395 732 мың теңге;
2) шығындар – 12 867 794 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 2 484 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 211 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 727 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 115 992 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 115 992 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 10 211 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-65-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 февраля 2017 года № 11-81-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 февраля 2017 года № 3973. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 января 2017 года № 10/102-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3958, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-65-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3935, опубликовано 28 декабря 2016 года в газете "Шартарап-Шарайна") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 754 286 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 335 028 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 238 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 288 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 395 732 тысяч тенге;
2) затраты – 12 867 794 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 484 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 211 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 727 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 115 992 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 115 992 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 10 211 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 7 727 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 113 508 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы А.Туреханова
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Муталиев
Шардара аудандық мәслихатының
2017 жылғы 8 ақпандағы № 11-81-VІ
шешіміне 1 қосымша
Шардара аудандық мәслихатының

погашение займов – 7 727 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 113 508 тысяч тенге.".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А.Туреханова
Секретарь районного маслихата Б.Муталиев
Приложение 1 к решению
Шардаринского районного маслихата
от 8 февраля 2017 года № 11-81-VІ
Приложение 1 к решению
Шардаринского районного маслихата