Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 11 мамырдағы № 136 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 1 маусымда № 4113 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 215 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 27.04.2018 № 215 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына және 6 бабының 2 тармағына сәйкес Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 11 мая 2017 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 июня 2017 года № 4113. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 27 апреля 2018 года № 215
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 27.04.2018 № 215 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименований и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения согласно приложению к настоящему постановлению.