"Қазақмыс корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің филиалы – "Востокцветмет" өндірістік бөлімінің Артемьевск кенішінің тұстамасындағы атауы жоқ бұлағы мен Холодный ключ бұлағының су қорғау аймақтары мен су қорғау белдеулерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 114 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 мамырда № 5041 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына,, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Қазақмыс корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің филиалы – "Востокцветмет" өндірістік бөлімінің Артемьевск кенішінің тұстамасындағы атауы жоқ бұлағы мен Холодный ключ бұлағының су қорғау аймақтары мен су қорғау белдеулерінің шекараларын белгілеу жобасына сәйкес, су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес күйде ұстау мақсатында, жер үсті суларының ластануын, қоқыстануы мен сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар дүниесін сақтау үшін, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулының қосымшасына сәйкес "Қазақмыс корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің филиалы – "Востокцветмет" өндірістік бөлімінің Артемьевск кенішінің тұстамасындағы атауы жоқ бұлағы мен Холодный ключ бұлағының су қорғау аймақтары мен су қорғау белдеулері;
2) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес "Қазақмыс корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің филиалы – "Востокцветмет" өндірістік бөлімінің Артемьевск кенішінің атауы жоқ бұлағы мен Холодный ключ бұлағының су қорғау аймағының аумағын шаруашылыққа пайдаланудың арнайы режимі мен су қорғау белдеуінің аумағында шектеулі шаруашылық қызмет жүргізу режимі белгіленсін.
2. Шығыс Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы (М.М. Құсаинов) "Қазақмыс корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің филиалы – "Востокцветмет" өндірістік бөлімінің Артемьевск кенішінің тұстамасындағы атауы жоқ бұлағы мен Холодный ключ бұлағының су қорғау аймақтары мен су қорғау белдеулерінің шекараларын белгілеу жобасын Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген құзыретіне сәйкес шаралар қабылдау үшін Шемонайха ауданының әкіміне және мемлекеттік жер кадастрында есепке алу және су қоры мен жер ресурстарының пайдаланылуына және қорғалуына мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру үшін арнайы уәкілетті мемлекеттік органдарға тапсырсын.

Об установлении водоохранных зон и водоохранных полос ручья Холодный ключ и ручья без названия в створе Артемьевского рудника филиала товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс" - производственного отдела "Востокцветмет"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 25 апреля 2017 года № 114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 мая 2017 года № 5041
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом границ водоохранных зон и водоохранных полос ручья Холодный ключ и ручья без названия в створе Артемьевского рудника филиала товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс" - производственного отдела "Востокцветмет", в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) водоохранные зоны и водоохранные полосы ручья Холодный ключ и ручья без названия в створе Артемьевского рудника филиала товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс" - производственного отдела "Востокцветмет" согласно приложению к настоящему постановлению;
2) специальный режим хозяйственного использования на территории водоохранных зон и режим ограниченной хозяйственной деятельности на территории водоохранных полос ручья Холодный ключ и ручья без названия в створе Артемьевского рудника филиала товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс" - производственного отдела "Востокцветмет" согласно действующему законодательству Республики Казахстан.
2. Управлению природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области (Кусаинов М. М.) передать проект границ водоохранных зон и водоохранных полос ручья Холодный ключ и ручья без названия в створе Артемьевского рудника филиала товарищества с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс" - производственного отдела "Востокцветмет" акиму Шемонаихинского района для принятия мер в соответствии с установленной законодательством Республики Казахстан компетенцией и специально уполномоченным государственным органам для учета в государственном земельном кадастре и для осуществления государственного контроля за использованием и охраной водного фонда и земельных ресурсов.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д.М. Мусинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының Д. Ахметов
әкімі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік
инспекциясының басшысы
______________ Р. Сүлейменов
2017 жылғы "26" 04
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің басшысы
______________ Ғ. Сүлейменов

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Мусина Д. М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Ертисской бассейновой инспекции
по регулированию использования и
охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________________ Р. Сулейменов
"26" 04. 2017 года
Руководитель
Департамента по защите прав потребителей
Восточно-Казахстанской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
_____________________ Г. Сулейменов