"Шығыс Қазақстан облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 ақпандағы№ 21 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 мамырдағы № 134 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 маусымда № 5100 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 27 қаңтардағы Заңының 27-бабы 2-тармағы, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 44-бабы 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 ақпандағы № 21 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3685 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 18 ақпандағы № 20 (17109) "Дидар", 2015 жылғы 17 ақпандағы № 19 (19616) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов

О признании утратившим силу постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 февраля 2015 года № 21 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление ветеринарии Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 мая 2017 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июня 2017 года № 5100
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление ветеринарии Восточно-Казахстанской области" от 3 февраля 2015 года № 21 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3685, опубликованное в газетах "Дидар" от 18 февраля 2015 года № 20 (17109), "Рудный Алтай" от 17 февраля 2015 года № 19 (19616).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов