Субсидиялауға жататын тұқымдардың әрбір түрі бойынша 2017 жылға квоталарды айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 мамырдағы № 130 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 маусымда № 5109 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 6-1-бабының 12) тармақшасына, "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 10190) бұйрығына, "Тұқым шаруашылығының аттестатталған субъектілері үшін субсидиялауға жататын бірегей тұқымдарды өндіруге және элиталық тұқымдарды өткізуге жыл сайын квота белгілеудің қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 4-2/1048 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 13052) бұйрығына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидиялауға жататын тұқымдардың әрбір түрі бойынша 2017 жылға квоталар:
1) бірегей тұқымдар бойынша - осы қаулыға 1 қосымшаға сәйкес тұқым шаруашылығы саласындағы аттестатталған әрбір субъект үшін;
2) элиталық тұқымдар бойынша - осы қаулыға 2 қосымшаға сәйкес әрбір әкімшілік-аумақтық бірлік үшін айқындалсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д.М. Мусинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің

Об определении квот по каждому виду семян, подлежащих субсидированию, на 2017 год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 мая 2017 года № 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 июня 2017 года № 5109. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 12) статьи 6-1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10190), приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 4-2/1048 "Об утверждении Правил установления ежегодных квот производства оригинальных и реализации элитных семян, подлежащих субсидированию, для аттестованных субъектов семеноводства" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13052) Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить квоты по каждому виду семян, подлежащих субсидированию, на 2017 год:
1) по оригинальным семенам - для каждого аттестованного субъекта в области семеноводства согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) по элитным семенам - для каждой административно-территориальной единицы согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Управлению сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Мусина Д.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение 1
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата