"2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 қарашадағы № 15/172-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қарашада № 5293 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2017-2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № 745 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4773, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 5 қаңтардағы "Рудный Алтай", 2017 жылғы 5 қаңтардағы "Дидар" газеттерінде жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 248 974 527,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 858 005,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 053 731,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 219 062 791,0 мың теңге;
2) шығындар – 246 398 466,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 9 652 353,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16 194 996,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 542 643,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 3 299 597,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 299 597,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 375 889,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 375 889,0 мың теңге.";
9-тармақта:
12) тармақша алып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 23 ноября 2017 года № 15/172-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 ноября 2017 года № 5293
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2017 года № 745 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017-2019 годы", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4773, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2016 года, газетах "Рудный Алтай" от 5 января 2017 года, "Дидар" от 5 января 2017 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 248 974 527,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 858 005,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 053 731,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 219 062 791,0 тысяч тенге;
2) затраты – 246 398 466,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 652 353,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16 194 996,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 542 643,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 299 597,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 299 597,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 375 889,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 375 889,0 тысяч тенге.";
в пункте 9:
подпункт 12) исключить;

мынадай мазмұндағы 22), 23), 24) және 25) тармақшалармен толықтырылсын:
"22) дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығулар жүргізуге;
23) ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге;
24) асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға;
25) ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және оқшау жүйелерінен ауызсу беру жөнінде көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға.";
10-тармақта:
мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) жылу-энергетика жүйесін дамытуға.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы З. Қамасова
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының

дополнить подпунктами 22), 23), 24) и 25) следующего содержания:
"22) на проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации;
23) на повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел;
24) на субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства;
25) на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения.";
в пункте 10:
дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) на развитие теплоэнергетической системы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии З. Камасова
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
В. Головатюк
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

2 733 247,1
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 733 247,1
3
Мамандандырылған медициналық көмек
14 896 504,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 896 504,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
8 171 715,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
821 504,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 548 071,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
429 912,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 056 202,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
646 466,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 176 521,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
46 113,0
4
Емханалар
5 420 210,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 420 210,4
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
4 975 054,4
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
445 156,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
4 274 835,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 274 835,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
4 208 394,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
66 441,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
11 049 812,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 049 812,5
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
192 490,7
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 057 119,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
187 172,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
52 837,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
81 885,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары

2 733 247,1
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 733 247,1
3
Специализированная медицинская помощь
14 896 504,0
253
Управление здравоохранения области
14 896 504,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
8 171 715,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
821 504,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 548 071,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
429 912,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 056 202,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
646 466,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 176 521,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
46 113,0
4
Поликлиники
5 420 210,4
253
Управление здравоохранения области
5 420 210,4
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
4 975 054,4
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
445 156,0
5
Другие виды медицинской помощи
4 274 835,0
253
Управление здравоохранения области
4 274 835,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
4 208 394,0
029
Областные базы спецмедснабжения
66 441,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
11 049 812,5
253
Управление здравоохранения области
11 049 812,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
192 490,7
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 057 119,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
187 172,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
52 837,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
81 885,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения

11 186,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
9 467 122,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 633 820,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 005 882,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 627 998,1
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 418 110,1
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
254 149,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 701 386,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
532 551,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
346 192,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
375 610,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 372 594,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 204 263,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
168 331,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 290,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
5 290,0
2
Әлеуметтік көмек
494 775,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
494 775,4
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
494 775,4
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4 133 162,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 013 220,1
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
170 317,6
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 303,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

11 186,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
9 467 122,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 633 820,0
1
Социальное обеспечение
6 005 882,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 627 998,1
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 418 110,1
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
254 149,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 701 386,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
532 551,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
346 192,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
375 610,0
261
Управление образования области
1 372 594,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 204 263,0
037
Социальная реабилитация
168 331,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 290,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
5 290,0
2
Социальная помощь
494 775,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
494 775,4
003
Социальная поддержка инвалидов
494 775,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4 133 162,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 013 220,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
170 317,6
007
Капитальные расходы государственного органа
8 303,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг

1 343,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
182 125,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы
іс-шараларды іске асыру
2 851,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 933 907,5
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
320 057,6
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
974,4
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
39 600,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
282 448,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
1 071 293,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
22 365,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға
арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
22 365,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
97 577,4
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
96 513,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 064,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26 146 172,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
14 179 737,0
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
9 558,0
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 558,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
129 535,0
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
129 535,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 000,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
14 027 644,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 343,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
182 125,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 851,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 933 907,5
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
320 057,6
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
974,4
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
39 600,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
282 448,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 071 293,0
263
Управление внутренней политики области
22 365,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
22 365,0
298
Управление государственной инспекции труда области
97 577,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
96 513,4
003
Капитальные расходы государственного органа
1 064,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
26 146 172,9
1
Жилищное хозяйство
14 179 737,0
251
Управление земельных отношений области
9 558,0
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
9 558,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
129 535,0
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
129 535,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 000,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
14 027 644,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

4 921 809,0
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 393 514,4
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
712 320,6
2
Коммуналдық шаруашылық
11 966 435,9
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 966 435,9
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130 183,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
24 442,1
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 941 501,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 112 988,1
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
273 896,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
1 804 947,7
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
678 478,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
12 192 248,2
1
Мәдениет саласындағы қызмет
2 750 940,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
2 740 940,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
400 312,0
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
1 209 951,0
008
Театр және музыка өнерін қолдау
1 130 677,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 000,0
027
Мәдениет объектілерін дамыту
10 000,0
2
Спорт
6 817 428,2
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
6 811 791,4
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 440,0
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
105 999,0
003
Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
5 444 200,9
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
740 689,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
356 643,5

4 921 809,0
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8 393 514,4
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
712 320,6
2
Коммунальное хозяйство
11 966 435,9
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 966 435,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
130 183,0
005
Капитальные расходы государственного органа
24 442,1
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 941 501,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
6 112 988,1
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
273 896,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 804 947,7
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
678 478,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
12 192 248,2
1
Деятельность в области культуры
2 750 940,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
2 740 940,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
400 312,0
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
1 209 951,0
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
1 130 677,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 000,0
027
Развитие объектов культуры
10 000,0
2
Спорт
6 817 428,2
285
Управление физической культуры и спорта области
6 811 791,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
40 440,0
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
105 999,0
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
5 444 200,9
005
Капитальные расходы государственного органа
740 689,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
356 643,5

255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
20 042 721,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133 475,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
722 880,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
807,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
134 292,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
39 000,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
380 000,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
10 644,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
1 000 000,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
33 245,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 343,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 504 152,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 699 995,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
8 789 829,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
13 737,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
54 046,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 052 201,0
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
314 790,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
124 208,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау

255
Управление сельского хозяйства области
20 042 721,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
133 475,0
002
Поддержка семеноводства
722 880,0
003
Капитальные расходы государственного органа
807,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
134 292,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
39 000,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
380 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
10 644,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
1 000 000,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
33 245,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 343,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 504 152,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 699 995,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 789 829,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
13 737,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
54 046,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 052 201,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
314 790,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
124 208,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства