Шығыс Қазақстан облысының Көкпекті ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қарашадағы № 313 қаулысы, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/185-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 5373 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 3, 8 және 11-баптарына сәйкес, "Көкпекті ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы" бірлескен Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 6-5/3 шешімі және Көкпекті ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 306 қаулысының негізінде, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысының Көкпекті ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) келесі елді мекендер таратылсын және есепті деректерден шығарылсын және басқа қоныстар санатына жатқызылсын:
Теректі ауылдық округінің Өрнек ауылы;
Теректі ауылдық округінің Каменка ауылы;
Теректі ауылдық округінің Қызыл-Жұлдыз ауылы;
Биғаш ауылдық округінің Қарғалы ауылы.
2) таратылатын ауылдардың аумақтары:
Теректі ауылдық округінің Өрнек, Каменка және Қызыл-Жұлдыз ауылдары шекаралары өзгертіле отырып, Теректі ауылдық округінің Теректі ауылының құрамына;
Биғаш ауылдық округінің Қарғалы ауылы шекаралары өзгертіле отырып, Биғаш ауылдық округінің Комсомол ауылының құрамына енгізілсін.
2. Осы шешім және қаулы олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы З. Камасова
Облыс әкімі Д. Ахметов
Облыстық мәслихаттың хатшысы В. Головатюк

О внесении изменений в административно-территориальное устройство Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 23 ноября 2017 года № 313, решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/185-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2017 года № 5373
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 3, 8 и 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного решения Кокпектинского районного маслихата от 28 сентября 2016 года № 6-5/3 и постановления Кокпектинского районного акимата от 28 сентября 2016 года № 306 "О внесении изменений в административно-территориальное устройство Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в административно-территориальное устройство Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области:
1) упразднить и исключить из учетных данных и отнести к категории иные поселения следующие населенные пункты:
село Орнек Теректинского сельского округа;
село Каменка Теректинского сельского округа;
село Кызыл-Жулдыз Теректинского сельского округа;
село Каргалы Бигашского сельского округа.
2) территорию упраздняемых сел включить:
села Орнек, Каменка и Кызыл-Жулдыз Теректинского сельского округа с изменением границ в состав села Теректы Теректинского сельского округа;
село Каргалы Бигашского сельского округа с изменением границ в состав села Комсомол Бигашского сельского округа.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии З. Камасова
Аким области Д. Ахметов
Секретарь областного маслихата В. Головатюк