Қалалық коммуналдық мүлікті жекешелендіру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 1146 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 сәуірде № 4957 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 102 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 04.01.2018 № 102 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабының 4) тармақшасына, 96-бабына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сай қалалық коммуналдық мүлік жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.М. Исқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі Е. Аймұқашев
Өскемен қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 17.03.
1146 қаулысына
қосымша
Жекешелендіруге жататын қалалық коммуналдық мүліктің тізімі
Реттік №
Мүліктің атауы
Мүліктің баланс ұстаушысы
Мүліктің орналасқан жері
1
Шевроле Нива 21230 автокөлігі, мемлекеттік нөмірі F894FF, 2005 жылы шығарылған
Өскемен қаласы әкімдігінің "Белгілі тұрағы жоқ адамдарға арналған әлеуметтік бейімдеу Өскемен қалалық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Белоусовка кенті, Пушкин көшесі, 59а
2
Са 5037xxyk212 автокөлігі, мемлекеттік нөмірі F751КТ, 2005 жылы шығарылған
Өскемен қаласы әкімдігінің "Белгілі тұрағы жоқ адамдарға арналған әлеуметтік бейімдеу Өскемен қалалық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Белоусовка кенті, Пушкин көшесі, 59а

О приватизации городского коммунального имущества
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2017 года № 1146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2017 года № 4957. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 4 января 2018 года № 102
Сноска. Утратило силу - постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 04.01.2018 № 102 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 18, статьей 96 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать городское коммунальное имущество согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Искакова А.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска Е. Аймукашев
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от " 17" 03 2017 года
1146
Перечень городского коммунального имущества, подлежащего приватизации
№ п/п
Наименование имущества
Балансодержатель имущества
Местонахождение имущества
1
Автомобиль Шевроле Нива 21230, государственный номер F894FF, 2005 года выпуска
Коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский городской центр социальной адаптации лиц, не имеющих определенного места жительства" акимата города Усть-Каменогорска
Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, поселок Белоусовка, улица Пушкина, 59а
2
Автомобиль Са 5037xxyk212, государственный номер F751КТ, 2005 года выпуска
Коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский городской центр социальной адаптации лиц, не имеющих определенного места жительства" акимата города Усть-Каменогорска
Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, поселок Белоусовка, улица Пушкина, 59а