Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/66-VI "Семей қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 6 сәуірдегі № 13/90-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 сәуірде № 4952 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 9/98-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4912 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/66-VI "Семей қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4803 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 13 қаңтарда жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 28 733 996,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 516 969,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 64 642 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 238 605,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 913 779,8 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 29 753 175,6 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – -1 026 806,4 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 026 806,4 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2016 года № 9/66-VI "О бюджете города Семей на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 6 апреля 2017 года № 13/90-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 апреля 2017 года № 4952
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 марта 2017 года № 9/98-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4912), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2016 года № 9/66-VI "О бюджете города Семей на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4803, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 13 января 2017 года), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 28 733 996,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 516 969,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 64 642,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 238 605,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 913 779,8 тысяч тенге;"
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 29 753 175,6 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -1 026 806,4 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 026 806,4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

8 406,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
57 945,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
311 167,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
50 924,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
93 459,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
161 627,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
234 781,8
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
236 740,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
59 392,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
182 200,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
182 200,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 531,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 444,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
781,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
62 794,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 650,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 215 188,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 853 873,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 050 741,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
166 066,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 717 152,8
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
167 523,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
16 935,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 775,0
07
1
479
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160,0
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
2 786 197,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

8 406,0
006
Оказание жилищной помощи
57 945,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
311 167,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
50 924,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
93 459,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
161 627,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
234 781,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
236 740,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
59 392,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
182 200,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
182 200,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
111 531,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 444,0
021
Капитальные расходы государственного органа
781,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
62 794,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 650,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 215 188,5
1
Жилищное хозяйство
6 853 873,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 050 741,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
166 066,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 717 152,8
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
167 523,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
16 935,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
16 775,0
07
1
479
005
Капитальные расходы государственного органа
160,0
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
2 786 197,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства