Семей қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 сәуірде № 4989 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің 2018 жылғы 12 қазандағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің 12.10.2018 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес Семей қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Семей қалалық аумақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша Семей қаласының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің:
1) "Семей қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 29 маусымдағы № 8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 шілдеде № 4071 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 тамыздағы № 67 "Семей таңы", "Вести Семей" газеттерінде жарияланған);
2) "Семей қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 29 маусымдағы № 8 шешімге өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 5 қазандағы № 10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 қазанда № 4209 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 101 "Семей таңы", "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Сәлімов
КЕЛІСІЛДІ:
Семей қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы З. Тоқаев
2017 жылғы "29" наурыз
Қала әкімінің
2017 жылғы "29 " наурыздағы
2 шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімінің 04.04.2018 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Лебаев көшесі, нөмірі жоқ.
1 Лесотарная көшесі, 1-29 үйлер, 2 Лесотарная көшесі, 1-25 үйлер, Нижне-Ключевая көшесі, 1-25 үйлер, Верхне-Ключевая көшесі, 1-7 үйлер, 1 Жоламан көшесі, 1-59 үйлер, 2 Жоламан көшесі, 1-64 үйлер, 3 Жоламан көшесі, 1-55 үйлер, 4 Жоламан көшесі, 1-76 үйлер, 5 Жоламан көшесі, 1-25 үйлер, 6 Жоламан көшесі, 1-25 үйлер, 7 Жоламан көшесі, 1-17 үйлер, ет комбинатының базасы, Рехтик көшесі, Шульбинская көшесі, 1-14 үйлер, Қарагандинская көшесі, 1-59 үйлер, Бухтарминская көшесі, 1-14 үйлер, Убинская көшесі, 1-11 үйлер, Георгиевская көшесі, 1-33 үйлер және Лениногорская көшесі, 1-93 үйлер, екі жағындағы үйлерді қосқанда.
№ 150 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории города Семей
Решение акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 апреля 2017 года № 4989. Утратило силу - решением акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 12 октября 2018 года № 8
Сноска. Утратило силу - решением акима города Семей ВосточноКазахстанской области от 12.10.2018 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким города Семей РЕШИЛ:
1. Образовать по согласованию с Семейской городской территориальной избирательной комиссией избирательные участки на территории города Семей, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения акима города Семей Восточно-Казахстанской области:
1) от 29 июня 2015 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории города Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 июля 2015 года № 4071, опубликовано 25 августа 2015 года в газетах "Семей таны", "Вести Семей" № 67);
2) от 5 октября 2015 года № 10 "О внесении изменений в решение от 29 июня 2015 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории города Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 октября 2015 года № 4209, опубликовано 22 декабря 2015 года в газетах "Семей таны", "Вести Семей" № 101).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Семейской городской З. Токаев
территориальной избирательной комиссии
"29" марта 2017 года
Приложение
к решению акима города
от "29" марта 2017 года
2
Сноска. Приложение в редакции решения акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 04.04.2018 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 149
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21", улица Лебаева, без номера.
Улица 1-Лесотарная, дома 1-29, улица 2-Лесотарная, дома 1-25, улица Нижне-Ключевая, дома 1-25, улица Верхне-Ключевая, дома 1-7, улица 1-Жоламановка, дома 1-59, улица 2-Жоламановка, дома 1-64, улица 3-Жоламановка, дома 1-55, улица 4-Жоламановка, дома 1-76, улица 5-Жоламановка, дома 1-25, улица 6-Жоламановка, дома 1-25, улица 7-Жоламановка, дома 1-17, база мясокомбината, улица Рехтик, улица Шульбинская, дома 1-14, улица Карагандинская, дома 1-59, улица Бухтарминская, дома 1-14, улица Убинская, дома 1-11, улица Георгиевская, дома 1-33 и улица Лениногорская, дома 1-93, включая дома по обеим сторонам.
Избирательный участок № 150

Орталығы: "№ 48 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Холодный ключ кенті, Школьная көшесі, 42.
Холодный ключ кенті.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 21 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Лебаев көшесі, нөмірі жоқ.
Лебаев көшесінен бастап Алматы – Семей бас теміржол желісі бойымен қаланың оңтүстік шетіне дейін, 1 Кирпичный тұйық көшесі бойынша барлық тұрғын үйлер, 1-34 үйлерді, 2 Кирпичный тұйық көшесі бойынша 1-55 үйлерді, 3 Кирпичный тұйық көшесі бойынша 3-44 үйлерді, 4 Кирпичный тұйық көшесі бойынша 1-75 үйлерді, 5 Кирпичный тұйық көшесі бойынша 3-135 үйлерді, 6 Кирпичный тұйық көшесі бойынша 1-66а үйлерді, 7 Кирпичный тұйық көшесі бойынша 1-15 үйлерді, 8 Кирпичный тұйық көшесі бойынша 1-24 үйлерді, 9 Кирпичный тұйық көшесі бойынша 1-55 үйлерді, 10 Кирпичный тұйық көшесі бойынша 1-52 үйлерді, Кірпіш зауыты көшесі, 19-50 үйлерді, 2 Кирпичный тұйығы бойынша 2-10 үйлерді, 3 Кирпичный тұйығы бойынша 3-44 үйлерді қосқанда, Лебаев көшесіне шығып, Лебаев көшесіндегі 1-51 үйлер, бұрынғы "Сары-арқа" акционерлік қоғамының жүк түсіру алаңшасына дейін.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 13 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әуезов даңғылы, 85.
Кабельный тұйық көшесіндегі 5, 7, 9-тұрғын үйлер, қонақ үй, өртке қарсы күзет үйі және Титов көшесіне дейінгі тұрғын үйлер, Әуезов даңғылындағы 51-93 тұрғын үйлер және санитарлық қалашық, Краснознаменная көшесіндегі бұрынғы СКТУ-6 екі жатақханасын қоспағанда, 1, 7-тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 41 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Титов көшесі, 138.
Сорокин көшесінен бастап, Титов көшесіндегі 128 а–150 үйлер, Титов көшесі, 155а бойынша "Транспорт" өндірістік бірлестігінің жатақханасын қосқанда, Краснознаменная көшесіне дейін, Краснознаменная көшесіндегі зарарсыздандыру–жуу станциясының тұрғын үйлерін қосқанда, Титов көшесі, 146, Алматы-Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесінен Титов көшесіне дейін, Околоток 1 көшесіндегі 2 пәтерлі тұрғын үй, Титов көшесіндегі жатақхана.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: "Құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (спорт залы), Парковая көшесі, 1.
Автоколонна аумағынан бастап, Аягузская көшесіндегі теміржол желісінің бойымен, үй құрылыстары аяқталғанға дейін, Аэропорт көшесіндегі барлық тұрғын үйлерді, 6-180 тұрғын үйлерді, әуе кәсіпорнының тұрғын үйлерін және Юность көшесіндегі 5, 19, 21-үйлерді, Юность тұйық көшесін қосқанда. Юность көшесіндегі 10/1 тұрғын үй.
№ 155 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 48", поселок Холодный ключ, улица Школьная, 42.
Поселок Холодный ключ.
Избирательный участок № 151
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21", улица Лебаева, без номера.
От улицы Лебаева вдоль главной железнодорожной линии Алматы - Семей до южной окраины города, включая все жилые дома по 1-Кирпичному переулку, дома 1-34, 2-Кирпичному переулку, дома 1-55, 3-Кирпичному переулку, дома 3-44, 4-Кирпичному переулку, дома 1-75, 5-Кирпичному переулку, дома 3-135, 6-Кирпичному переулку, дома 1-66а, 7-Кирпичному переулку, дома 1-15, 8-Кирпичному переулку, дома 1-24, 9-Кирпичному переулку, дома 1-55, 10-Кирпичному переулку, дома 1-52, улица Кирпичный завод, дома 19-50, Кирпичному тупику 2, дома 2-10, Кирпичному тупику 3, дома 3-44, с выходом на улицу Лебаева, по улице Лебаева, дома 1-51, до разгрузочной площадки бывшего акционерного общества "Сары-арка".
Избирательный участок № 152
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13", проспект Ауэзова, 85.
Жилые дома 5, 7, 9 по переулку Кабельному, гостиница, дом пожарной охраны и жилые дома до улицы Титова, жилые дома 51-93 по проспекту Ауэзова и санитарный городок, включая жилые дома 1, 7, по улице Краснознаменной, исключая два общежития бывшего СПТУ-6.
Избирательный участок № 153
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 41", улица Титова, 138.
От улицы Сорокина по улице Титова, дома 128 а-150, включая общежитие производственного объединения "Транспорт" по улице Титова, 155а, до улицы Краснознаменной, по улице Краснознаменной, включая жилые дома дезопромывочной станции, улица Титова, 146, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Сорокина, по улице Сорокина до улицы Титова, 2-х квартирный жилой дом по улице Околоток 1, общежитие по улице Титова.
Избирательный участок № 154
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Колледж строительства" (спортивный зал), улица Парковая, 1.
От территории автоколонны вдоль линии железной дороги по улице Аягузской до конца домостроений, включая все жилые дома по улице Аэропортовской, дома 6-180, жилые дома авиапредприятия и по улице Юности дома 5, 19, 21, переулок Юность. Жилой дом по улице Юности, 10/1.
Избирательный участок № 155

Орталығы: "№ 19 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Юность көшесі, 80.
"Юность" тұрғын ауданы, 8, 23, 25, 29, 31, 33, 33а, 35, 39, 49, 69, 71, 75, 77, 79-үйлер, Юность ықшамауданының 3-үйі мен 1/1 жатақханасын қосқанда.
№ 1134 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 19 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Юность көшесі, 80.
"Юность" тұрғын ауданы, 4, 7, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 73-үйлер, Юность ықшамауданының 4-үйі мен 1/2 жатақханасын қосқанда.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы: "Құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (акт залы), Парковая көшесі, 1.
Юность көшесіндегі құрылыс колледжінің ғимаратынан бастап Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесінің екі жағы Автодорожная көшесіне дейін, Автодорожная көшесіндегі 7-57 тақ санды үйлер Рыков көшесіне дейін, Рыков көшесіндегі 2-64 жұп санды үйлер Волгоградская көшесіне дейін, Юность көшесіне дейін, Юность көшесімен, "Юность" тұрғын ауданының 27, 53, 61-тұрғын үйлерін қосқанда, құрылыс колледжінің ғимаратына дейін.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайрат Рысқұлбеков атындағы № 33 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Молодогвардейская көшесі, 48.
Рыков көшесінен бастап Волгоградская көшесіндегі 18-32 жұп санды үйлер, Южная көшесіне дейін, Южная көшесінен бастап Семилетка көшесі бойымен Суворкин көшесіне дейін екі жағы, Суворкин көшесінен бастап, Семилетка көшесіндегі 34-92 жұп санды үйлер, Знаменская көшесіне дейін, Знаменская көшесінен бастап Мусинов көшесінің екі жағы, Дружба көшесіне дейін, Семитавская көшесіне дейін, Семитавская көшесіндегі 71-85 үйлер, Кубинская көшесіне дейін, Кубинская көшесімен Молодогвардейская көшесіне дейін, Молодогвардейская көшесіндегі 41-77 тақ санды үйлер, Южная көшесіне дейін, Южная көшесіндегі 22-82 жұп санды үйлер, Знаменкаға апаратын трассаға дейін, трасса бойымен Рыков көшесіне дейін, Рыков көшесіндегі 5-55 тақ санды үйлер, Волгоградская көшесіне дейін. Юность ауданындағы Ұшақтар жаңа тұрғын алабы (оның ішінде мемлекеттік бағдарлама бойынша салынған бір қабатты 50 үй).
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайрат Рысқұлбеков атындағы № 33 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Молодогвардейская көшесі, 48.
Южная көшесінен бастап, Молодогвардейская көшесіндегі 40-тан 70-ке дейінгі жұп санды үйлер Кубинская көшесіне дейін, Кубинская көшесінің бойымен Семитавская көшесіне дейін, Семитавская көшесіндегі 80-94 жұп санды үйлер, Дружба көшесіне дейін, Дружба көшесіндегі 40-68 жұп санды үйлер Знаменкаға апаратын трассаға дейін, трасса бойымен Южная көшесіне дейін, Южная көшесіндегі 27-87 тақ санды үйлер Молодогвардейская көшесіне дейін. Комсомольский жаңа тұрғын алабы, 18 Подстанцияның тұрғын үйлерін қосқанда.
№ 159 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 19", улица Юности, 80.
Жилой район "Юность", дома 8, 23, 25, 29, 31, 33, 33а, 35, 39, 49, 69, 71, 75, 77, 79, включая дом 3 и общежитие 1/1 микрорайона Юность.
Избирательный участок № 1134
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 19", улица Юности, 80.
Жилой район "Юность", дома 4, 7, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 73, включая дом 4 и общежитие 1/2 микрорайона Юность.
Избирательный участок № 156
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Колледж строительства" (актовый зал), улица Парковая, 1.
От здания колледжа строительства по улице Юности до улицы Селевина, обе стороны улицы Селевина до улицы Автодорожной, по улице Автодорожной, нечетные дома 7-57, до улицы Рыкова, по улице Рыкова, четные дома 2-64, до улицы Волгоградской, до улицы Юности, по улице Юности, включая жилые дома 27, 53, 61 жилого района "Юность", до здания колледжа строительства.
Избирательный участок № 157
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 33 имени Кайрата Рыскулбекова", улица Молодогвардейская, 48.
От улицы Рыкова по улице Волгоградской, четные дома 18-32, до улицы Южной, от улицы Южной по улице Семилетки до улицы Суворкина, обе стороны, от улицы Суворкина по улице Семилетки, четные дома 34 -92, до улицы Знаменской, от улицы Знаменской по улице Мусинова, обе стороны, до улицы Дружбы, до улицы Семитавской, по улице Семитавской дома 71-85, до улицы Кубинской, по улице Кубинской до улицы Молодогвардейской, по улице Молодогвардейской, нечетные дома 41-77, до улицы Южной, по улице Южной, четные дома 22-82, до трассы идущей на Знаменку, вдоль трассы до улицы Рыкова, по улице Рыкова, нечетные дома 5-55, до улицы Волгоградской. Новый жилой массив Ушактар в районе Юности (в том числе одноэтажные 50 домов построенные по государственной программе).
Избирательный участок № 158
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 33 имени Кайрата Рыскулбекова", улица Молодогвардейская, 48.
От улицы Южной по улице Молодогвардейской, четные дома с 40 по 70 до улицы Кубинской, по улице Кубинской до улицы Семитавской, по улице Семитавской, четные дома 80-94, до улицы Дружбы, по улице Дружбы, четные дома 40-68, до трассы на Знаменку, вдоль трассы до улицы Южной, по улице Южной, нечетные дома 27-87, до улицы Молодогвардейской. Новый жилой массив Комсомольский, включая жилые дома 18 Подстанции.
Избирательный участок № 159

Орталығы: "№ 20 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байтұрсынов көшесі, 67.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Тарбағатай көшесінің тақ жағынан, Комсомол көшесіне дейін, Комсомол көшесіндегі 33-69 үйлер, Внутриквартальная көшесіне дейін, Внутриквартальная көшесіндегі 1-7 тақ санды үйлер, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылындағы 41, 43, 47, 49-тұрғын үйлер, Әуезов даңғылындағы 39-үйді қоспағанда, Әуезов даңғылы бойымен бұрынғы "Сары-арқа" акционерлік қоғамының стадионына дейін, бұрынғы "Сары-арқа" акционерлік қоғамы стадионы бойымен ұн-құрама жем комбинаты аумағына дейін, ұн-құрама жем комбинаты аумағы бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Тарбағатай көшесіне дейін.
№ 160 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 42 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әуезов даңғылы, 112.
Селевин көшесінен бастап Әуезов даңғылындағы 98-114а тұрғын үйлер, бұрынғы троллейбус паркінің аумағын қосқанда, Уральский заезд көшесіне дейін, Уральский заезд көшесінің тақ жағынан Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 15-15а үйлер Әуезов даңғылына дейін, Болашақ және Келешек жекеменшік секторын қосқанда.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 35 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Селевин көшесі, 24.
Сорокин көшесінен бастап Алматы-Семей теміржол желісі бойымен Бозтаев көшесіндегі 79-үйге дейін, Кустанайская көшесіндегі 79-үйді қоспағанда Тарбағатай көшесіне дейін, Тарбағатай көшесіндегі 61-үйді қосқанда Уральский заезд көшесіне дейін, Уральский заезд көшесінің жұп жағынан Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесіндегі 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50-үйлерді қосқанда, Алматы - Семей теміржол желісіне дейін.
№ 162 сайлау учаскесі
Орталығы: "Балалар мен жастардың шығармашылық сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының № 2 корпусы, Селевин көшесі, 12 "Б".
Безымянная көшесінен бастап Колхозная көшесі бойымен, Колхозная көшесіндегі 49, 59-үйлерді қоспағанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылының жұп жағынан, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесіндегі 16, 18, 20, 22 -жұп санды үйлер Безымянная көшесіне дейін, Безымянная көшесінің 21, 23, 27-тақ санды үйлері Колхозная көшесіне дейін, 410 кварталдың барлық үйлерін, Лермонтов көшесіндегі 54, 60, 60-1, 62, 64-үйлерді қосқанда.
№ 163 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 20 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байтұрсынов көшесі, 67.
Тарбағатай көшесінен бастап, Комсомол көшесіндегі 26-54 жұп санды үйлер Внутриквартальная көшесіне дейін, Внутриквартальная көшесіндегі 2-6 жұп санды үйлер Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылы, 39 бойынша барлық тұрғын үйлерді және одан әрі Әуезов даңғылындағы 37, 37а үйлерін қосқанда, Тарбағатай көшесіне дейін, Тарбағатай көшесіндегі 15, 17-тақ санды үйлер, Комсомол көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесі, 46 бойынша тұрғын үйлерді, Өтепбаев көшесіндегі 50, 50б, 50в үйлерді қоспағанда, Өтепбаев көшесінен Тарбағатай көшесіне дейін, Тарбағатай көшесінен Комсомол көшесіне дейін.
№ 164 сайлау учаскесі
Орталығы: Байтұрсынов көшесі, 29 бойынша ғимараттағы үй-жай.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 20", улица Байтурсынова, 67.
От берега реки Иртыш по улице Тарбагатайской, с нечетной стороны, до улицы Комсомольской, по улице Комсомольской, дома 33-69, до улицы Внутриквартальной, по улице Внутриквартальной, нечетные дома 1-7, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, дома 41, 43, 47, 49, исключая жилой дом 39, по проспекту Ауэзова, до стадиона бывшего акционерного общества "Сары-арка", вдоль стадиона бывшего акционерного общества "Сары-арка" до территории мукомольно-комбикормового комбината, вдоль территории мукомольно-комбикормового комбината до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Тарбагатайской.
Избирательный участок № 160
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 42", проспект Ауэзова, 112.
От улицы Селевина по проспекту Ауэзова, дома 98-114а, включая территорию бывшего троллейбусного парка, до улицы Уральский заезд, по улице Уральский заезд, с нечетной стороны, до улицы Селевина, по улице Селевина, дома 15-15а, до проспекта Ауэзова, включая частный сектор Болашак и Келешек.
Избирательный участок № 161
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 35", улица Селевина, 24.
От улицы Сорокина, вдоль линии железной дороги Алматы - Семей, до дома 79 по улице Бозтаева, исключая дом 79 по улице Кустанайской, до улицы Тарбагатайской, включая дом 61 по улице Тарбагатайской до улицы Уральский заезд, по улице Уральский заезд, с четной стороны, до улицы Сорокина, включая дома 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, по улице Сорокина, до линии железной дороги Алматы - Семей.
Избирательный участок № 162
Центр: Корпус № 2 коммунального государственного казҰнного предприятия "Дворец творчества детей и молодежи", улица Селевина, 12 "Б".
От улицы Безымянной по улице Колхозной, исключая дома 49, 59 по улице Колхозной до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, с четной стороны, до улицы Селевина, по улице Селевина, четные дома 16, 18, 20, 22, до улицы Безымянной, по улице Безымянной, с нечетной стороны, дома 21, 23, 27, до улицы Колхозной, включая все дома 410–го квартала, улицы Лермонтова, 54, 60, 60-1, 62, 64.
Избирательный участок № 163
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 20", улица Байтурсынова, 67.
От улицы Тарбагатайской, по улице Комсомольской, четные дома 26-54, до улицы Внутриквартальной, по улице Внутриквартальной, четные дома 2-6, до проспекта Ауэзова, включая жилые дома по проспекту Ауэзова, 39, и далее по проспекту Ауэзова, дома 37, 37а, до улицы Тарбагатайской, по улице Тарбагатайской, нечетные дома 15, 17, до улицы Комсомольской, исключая жилые дома по улице Байтурсынова, 46, улице Утепбаева, дома 50, 50б, 50в, по улице Утепбаева до улицы Тарбагатайской, по улице Тарбагатайской до улицы Комсомольской.
Избирательный участок № 164
Центр: Помещение в здании по улице Байтурсынова, 29.

Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Театральная көшесіндегі 5-25 тақ санды үйлер,15 ықшамауданның 18-тұрғын үйін қосқанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылындағы 15 ықшамауданның 15, 27в тұрғын үйлерін қосқанда, Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесімен Тарбағатай көшесіне дейін, Өтепбаев көшесіндегі 44, 50, 50б, 50в тұрғын үйлерін қосқанда, Тарбағатай көшесіндегі 4-20 жұп санды үйлер, Ертіс өзенінің жағасына дейін.
№ 165 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 2 балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Байтұрсынов көшесі, 40.
Алматы–Семей теміржол желісінен бастап Колхозная көшесінің екі жағы, Кустанайская көшесіндегі 79-үйді қосқанда, Колхозная көшесіндегі 49, 59-үйлер Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылынан бастап Лермонтов көшесінің бойымен Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесіндегі 46-тұрғын үйді қосқанда, Байтұрсынов көшесіндегі 29, 31-тақ санды үйлер Баздырев көшесіне дейін, Баздырев көшесінен Жаңасемей көшесіне дейін, Жаңасемей көшесіндегі 30, 42, 44-жұп санды үйлер, 31б тақ санды тұрғын үйді қосқанда Театральная көшесіне дейін, Театральная көшесіндегі 37, 41-тақ санды үйлер Безымянная көшесіне дейін, Безымянная көшесінің тақ жағынан теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Лермонтов көшесіне дейін, Бозтаев көшесіндегі 61а, 75, 77, Әуезов даңғылы 42 бойынша екі тұрғын үйді, Лермонтов көшесі, 54 және Безымянная көшесіндегі 2 және 4-тұрғын үйді қоспағанда.
№ 166 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 27 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әуезов даңғылы, 17.
Бозтаев көшесіндегі 59, 61а, 75, 77-тұрғын үйлер, Островский көшесіндегі 5а, 5б, 8, 10, 12-тұрғын үйлер, Узбекская көшесіндегі 11, 13, 15, 17, 19, 21, 40-тұрғын үйлер, Безымянная көшесіндегі 2, 4-тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байтұрсынов көшесі, 38.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап Иртышская көшесіндегі 3-13 тақ санды үйлер, Иртышская көшесіндегі 17-тұрғын үйді қоспағанда, Победа көшесіне дейін, Победа көшесінен бастап Жаңасемей көшесіне дейін, Жаңасемей көшесінің тақ жағынан 31б үйді қоспағанда, Театральная көшесіне дейін, Театральная көшесіндегі 2, 2а, 4, 6-жұп санды үйлер, Байтұрсынов көшесіндегі 38-тұрғын үйді қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, 15 ықшамауданның 18-тұрғын үйін қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Иртышская көшесіне дейін.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы: "Геодезия және картография колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының корпусы, Затаевич көшесі, 4.

От берега реки Иртыш по улице Театральной, нечетные дома 5-25, включая жилой дом 18, 15-го микрорайона, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, включая жилые дома 15, 27в 15-го микрорайона, до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова, до улицы Тарбагатайской, включая жилые дома 44, 50, 50б, 50в, по улице Утепбаева, по улице Тарбагатайской, четные дома 4-20, до берега реки Иртыш.
Избирательный участок № 165.
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Детская музыкальная школа № 2", улица Байтурсынова, 40.
От линии железной дороги Алматы - Семей по улице Колхозной, обе стороны, включая дом 79 по улице Кустанайской, дома 49, 59, по улице Колхозной, до проспекта Ауэзова, от проспекта Ауэзова по улице Лермонтова до улицы Байтурсынова, включая жилой дом 46 по улице Байтурсынова, по улице Байтурсынова, нечетные дома 29, 31, до улицы Баздырева, по улице Баздырева до улицы Жанасемейской, по улице Жанасемейской, четные дома 30, 42, 44, включая нечетный жилой дом 31б, до улицы Театральной, по улице Театральной, нечетные дома 37, 41, до улицы Безымянной, по нечетной стороне улицы Безымянной до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Лермонтова, исключая жилые дома 61а, 75, 77 по улице Бозтаева, два жилых дома по проспекту Ауэзова, 42, улице Лермонтова, 54, и жилые дома 2 и 4 по улице Безымянной.
Избирательный участок № 166
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 27", проспект Ауэзова, 17.
Жилые дома 59, 61а, 75, 77 по улице Бозтаева, жилые дома 5а, 5б, 8, 10, 12 по улице Островского, жилые дома 11, 13, 15, 17, 19, 21, 40 по улице Узбекской, включая жилые дома 2, 4 по улице Безымянной.
Избирательный участок № 167
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная гимназия имени Шакарима с обучением на трех языках", улица Байтурсынова, 38.
От берега реки Иртыш по улице Иртышской, нечетные дома 3-13, исключая жилой дом по улице Иртышской, 17, до улицы Победы, от улицы Победы до улицы Жанасемейской, по улице Жанасемейской, по нечетной стороне, исключая дом 31б, до улицы Театральной, по улице Театральной, четные дома 2, 2а, 4, 6, включая жилой дом 38 по улице Байтурсынова до берега реки Иртыш, исключая жилой дом 18, 15-го микрорайона, вдоль берега реки Иртыш до улицы Иртышской.
Избирательный участок № 168
Центр: Корпус коммунального государственного казҰнного предприятия "Колледж геодезии и картографии", улица Затаевича, 4.

Алматы–Семей теміржол желісінен бастап Первомайская көшесімен Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесімен Пожарная көшесіне дейін, Пожарная көшесімен Өтепбаев көшесіне дейін, Өтепбаев көшесімен Победа көшесіне дейін, Победа көшесіндегі 18, 20 үйлер, Иртышская көшесіндегі 17 тұрғын үйді қосқанда, Алматы–Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісі бойымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 30 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өтепбаев көшесі, 37 "А".
Әуезов даңғылынан бастап Первомайская көшесіндегі 37а–41 тақ санды үйлер Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесіндегі 1а тақ санды үй Пожарная көшесіне дейін, Пожарная көшесімен Өтепбаев көшесіне дейін, Өтепбаев көшесі, 4-тұрғын үйді қосқанда, Победа көшесіне дейін, Победа көшесіндегі 4-14 жұп санды үйлер Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзені жағасы бойымен Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 9-19 тақ санды үйлер Бөгембайұлы көшесіне дейін, Бөгембайұлы көшесіндегі 11, 35, 41, 43-тақ санды үйлер Крестьянская көшесіне дейін, Крестьянская көшесінің жұп жағынан, Бөгембайұлы көшесіндегі 40-тұрғын үйді, Семей телекоммуникациялар торабы жатақханасын, Затаевич көшесі, 31-тұрғын үйді қоспағанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 7 жалпы орта білім беретін мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 15 ықшамауданы, Бөгембайұлы көшесі, 38 "А".
Әуезов даңғылынан бастап Тәңірбергенов көшесімен Тәңірбергенов көшесі, 25 және Әуезов даңғылы, 3-тұрғын үйлерді қоспағанда, Бөгембайұлы көшесіне дейін, Бөгембайұлы көшесіндегі 30-38 жұп санды үйлер, Крестьянская көшесіне дейін, Крестьянская көшесімен Бөгембайұлы көшесі, 40-тұрғын үйді, Семей телекоммуникациялар торабы жатақханасын және Затаевич көшесі, 31-тұрғын үйді қосқанда, Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылындағы "1000 ұсақ-түйек" дүкені кіріктірілген 37-үйді қосқанда, Тәңірбергенов көшесіне дейін.
№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: "Геодезия және картография колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Заря көшесі, 42.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Первомайская көшесіндегі 14, 16-жұп санды үйлер Бөгенбайұлы көшесіне дейін, Бөгенбайұлы көшесіндегі 21-25 тақ санды үйлер Тәңірбергенов көшесіне дейін, Тәңірбергенов көшесінен Әуезов даңғылына дейін, Тәңірбергенов көшесі, 25 және Әуезов даңғылы, 3-тұрғын үйді қосқанда, Әуезов даңғылындағы 4, 4а жұп санды үйлер, Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 24а, 28б, 28, 30а жұп санды үйлер, Алматы-Семей теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Первомайская көшесіне дейін.
№ 172 сайлау учаскесі
Орталығы: "Геологиялық барлау колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Кәрменов көшесі, 11.

От линии железной дороги Алматы - Семей по улице Первомайской до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова до улицы Пожарной, по улице Пожарной до улицы Утепбаева, по улице Утепбаева до улицы Победы, по улице Победы, дома 18, 20, включая жилой дом по улице Иртышской, 17, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 169
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30", улица Утепбаева, 37 "А".
От проспекта Ауэзова по улице Первомайской, нечетные дома 37а-41, до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова, нечетный дом 1а, до улицы Пожарной, по улице Пожарной до улицы Утепбаева, включая жилой дом по улице Утепбаева, 4, до улицы Победы, по улице Победы, четные дома 4-14, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Первомайской, по улице Первомайской, нечетные дома 9-19, до улицы Богембайулы, по улице Богембайулы, нечетные дома 11, 35, 41, 43, до улицы Крестьянской, по четной стороне улицы Крестьянской, исключая жилой дом 40 по улице Богембайулы, общежитие Семейского узла телекоммуникаций, жилой дом по улице Затаевича, 31, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 170
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 7", 15 микрорайон, улица Богенбайулы, 38 "А"
От проспекта Ауэзова по улице Танирбергенова, исключая жилые дома по улице Танирбергенова, 25 и проспекту Ауэзова, 3, до улицы Богембайулы, по улице Богембайулы, четные дома 30 по 38, до улицы Крестьянской, по улице Крестьянской, включая жилой дом по улице Богембайулы, 40, общежитие Семейского узла телекоммуникаций и жилой дом по улице Затаевича, 31, до проспекта Ауэзова, по проспекту Ауэзова, включая дом 37 со встроенным магазином "1000 мелочей", до улицы Танирбергенова.
Избирательный участок № 171
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Колледж геодезии и картографии", улица Заря, 42.
От берега реки Иртыш по улице Первомайской, четные дома 14, 16, до улицы Богенбайулы, по улице Богенбайулы, нечетные дома 21-25, до улицы Танирбергенова, по улице Танирбергенова, до проспекта Ауэзова, включая жилой дом по улице Танирбергенова, 25 и проспекту Ауэзова, 3, по проспекту Ауэзова, четные дома 4, 4а, до улицы Первомайской, по улице Первомайской, четные дома 24а, 28б, 28, 30а, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Первомайской.
Избирательный участок № 172
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Геологоразведочный колледж", улица Карменова, 11.

Первомайская көшесінен бастап, Алматы–Семей теміржол желісінің бойымен Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесінен бастап, Автодорожная көшесімен Рысқұлов көшесіндегі 81-87 үйлерге дейін, 2–ші Школьная көшесіне дейін, 2-ші Школьная көшесіндегі 1-57 үйлер Стаханов көшесіне дейін, Стаханов көшесіндегі 2-20 үйлер Первомайская көшесіне дейін, Первомайская көшесіндегі 55-63 үйлер, Алматы–Семей теміржол желісіне дейін, геологиялық барлау колледжінің екі жатақханасын қосқанда, Рысқұлов көшесі, 87, Ленинградская көшесі, 72, 74, Пожарная көшесі, 10-тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 32 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Докучаев көшесі, 57.
Алматы–Семей теміржол желісінен бастап, Первомайская көшесіндегі 32а-38 үйлер Стаханов көшесіне дейін, Стаханов көшесінің тақ жағынан, 2–ші Школьная көшесіне дейін, 2-ші Школьная көшесінің жұп жағынан, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесі бойымен, Кәрменов көшесіндегі 11а, 61а тұрғын үйлерін қосқанда, Қашаубаев көшесіне дейін, Қашаубаев көшесінің тақ жағымен, 2-ші Школьная көшесіне дейін, 2–ші Школьная көшесінің тақ жағынан, теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Первомайская көшесіне дейін, геологиялық барлау колледжінің екі жатақханасын қоспағанда.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 10 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кәрменов көшесі, 47 "А".
2-Школьная көшесінен бастап, Рысқұлов көшесіндегі 24-36 үйлер, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесіндегі 21-25 үйлер, Галето көшесіне дейін, Галето көшесіндегі 41-51 үйлер, Докучаев көшесінің жұп жағына дейін, Турксибская көшесіне дейін, Турксибская көшесіндегі 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80 үйлерді қоспағанда, 2-ші Школьная көшесіне дейін, 2-ші Школьная көшесіндегі 6а-26 үйлер, Қашаубаев көшесіне дейін, Қашаубаев көшесіндегі 2-34а үйлер, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесіндегі 30-46 үйлер, 2-ші Школьная көшесіне дейін, 2-ші Школьная көшесі, 36 Рысқұлов көшесіне дейін, Қашаубаев көшесіндегі 1б, 2 және Қарқаралы көшесіндегі 22, 24-үйлерді және Рысқұлов көшесіндегі жұп санды үйлер 32а үйге дейін, Народная көшесіндегі 68, 70-үйлер, Турксибская көшесіндегі 79, 85-үйлерді қосқанда.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 22 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Глинка көшесі, 20.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Алматы–Семей теміржол желісінің бойымен Глинка көшесіне дейін, Глинка көшесі, 18а бойынша, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесіндегі 3, 9-үйлерді қосқанда, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесінен бастап Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесі, 1-5а, 1а үйлер және Жастар 1, 2, 3-тұйық көшелерін қосқанда, Докучаев көшесіндегі 7-үйді қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен теміржол желісіне дейін.
№ 176 сайлау учаскесі

От улицы Первомайской вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Селевина, от улицы Селевина по улице Автодорожной до улицы Рыскулова, дома 81 по 87, до улицы 2-й Школьной, по улице 2-й Школьной, дома 1 по 57, до улицы Стаханова, по улице Стаханова, дома 2 по 20, до улицы Первомайской, по улице Первомайской, дома 55 по 63, до линии железной дороги Алматы - Семей, включая два общежития геологоразведочного колледжа, жилые дома по улице Рыскулова, 87, улице Ленинградской, дома 72, 74, улице Пожарной, 10.
Избирательный участок № 173
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 32", улица Докучаева, 57.
От линии железной дороги Алматы - Семей по улице Первомайской, дома 32а-38, до улицы Стаханова, по улице Стаханова, с нечетной стороны, до улицы 2-я Школьная, по улице 2-ой Школьной, с четной стороны, до улицы Карменова, по улице Карменова, включая жилые дома 11а, 61а по улице Карменова, до улицы Кашаубаева, по улице Кашаубаева, с нечетной стороны, до улицы 2-й Школьной, по улице 2-й Школьной, с нечетной стороны, до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Первомайской, исключая два общежития геологоразведочного колледжа.
Избирательный участок № 174
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 10", улица Карменова, 47 "А".
От улицы 2-ой Школьной по улице Рыскулова, дома 24-36, до улицы Спартака, по улице Спартака дома 21-25, до улицы Галето, по улице Галето дома 41-51, до улицы Докучаева, с четной стороны, до улицы Турксибской, исключая дома 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80 по улице Турксибской, до улицы 2-ой Школьной, по улице 2-ой Школьной, дома 6а-26, до улицы Кашаубаева, по улице Кашаубаева, дома 2-34а, до улицы Карменова, по улице Карменова, дома 30-46, до улицы 2-ой Школьной, по улице 2-ой Школьной, 36, до улицы Рыскулова, включая дома по улице Кашаубаева, 1б, 2 и дома 22, 24 по улице Каркаралинской и четные номера по улице Рыскулова, до дома 32а, дома 68, 70 по улице Народной, дома 79, 85 по улице Турксибской.
Избирательный участок № 175
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 22", улица Глинки, 20.
От берега реки Иртыш вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Глинки, по улице Глинки, 18а, до улицы Карменова, включая дома 3, 9 по улице Карменова, до улицы Физкультурной, от улицы Физкультурной до улицы Докучаева, включая дома по улице Докучаева 1-5а, 1а и 1, 2, 3 переулок Жастар, исключая дом 7 по улице Докучаева, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до линии железной дороги.
Избирательный участок № 176

Орталығы: "№ 39 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Физкультурная көшесі, 11.
Галето көшесінен бастап, Строительная көшесіндегі 37-үй, Глинка көшесіне дейін, Глинка көшесіндегі 9а-35 үйлер, теміржол желісіне дейін, Докучаев көшесіндегі 7-үйді қосқанда, теміржол желісі бойымен Турксибская көшесіне дейін, Турксибская көшесіндегі 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80-үйлерді қосқанда, Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесінің тақ жағынан Галето көшесіне дейін, Галето көшесіндегі 22-30 үйлер Строительная көшесіне дейін, Народная көшесіндегі 33-үйді және Докучаев көшесіндегі 37-45 үйлерді қосқанда.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы: Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университетінің № 1 оқу корпусы, Глинка көшесі, 20 "А".
Строительная көшесінен бастап, Галето көшесіндегі 32-44 үйлер, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесінің тақ жағынан, Глинка көшесіне дейін, Глинка көшесіндегі 41-57 үйлер, Глинка көшесіндегі 22, 24, 26, 32, 46а үйлер Строительная көшесіне дейін, Строительная көшесінің жұп жағынан, Галето көшесіне дейін, Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университетінің 2, 2а жатақханаларын қосқанда.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университетінің № 9 оқу корпусы, Физкультурная көшесі, 4.
Кәрменов көшесінен бастап, Глинка көшесінің жұп жағынан, Глинка көшесіндегі 22, 24, 26, 32, 46а үйлерді қоспағанда, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесіндегі 1-34 үйлер, Боранбай би көшесіне дейін, Боранбай би көшесінің тақ жағынан Докучаев көшесіне дейін, Докучаев көшесіндегі 28-30 үйлер, Докучаев көшесі, 1а және Жастар 1, 2, 3-тұйық көшелерін қоспағанда, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесіндегі 2, 2а, 17, 19-үйлерді қоспағанда, Кәрменов көшесіне дейін, Кәрменов көшесіндегі 3, 9-үйлерді қоспағанда, Глинка көшесіне дейін.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 39 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Физкультурная көшесі, 11.
Спартак көшесінен бастап, Рысқұлов көшесімен Глинка көшесіне дейін, Глинка көшесіндегі 59-73 үйлерден бастап, Тихий тұйық көшесіндегі 1-8 үйлер, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесіндегі 15, 16, 17-33 үйлер, Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесіндегі 14-36 үйлер, Галето көшесіндегі 48-үйді қосқанда, Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесіндегі 1б, 2а, 2б, 2в, 2д, 4, 6, 9, 14, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37-тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 11 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Спартак көшесі, 1.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39", улица Физкультурная, 11.
От улицы Галето по улице Строительной, дом 37, до улицы Глинки, по улице Глинки дома 9а-35, до линии железной дороги, включая дом 7 по улице Докучаева, вдоль линии железной дороги до улицы Турксибской, включая дома 49, 51, 53, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80 по улице Турксибской, до улицы Докучаева, по улице Докучаева, с нечетной стороны, до улицы Галето, по улице Галето дома 22-30 до улицы Строительной, включая дом 33 по улице Народной и дома 37-45 по улице Докучаева.
Избирательный участок № 177
Центр: Учебный корпус № 1 Государственного университета имени Шакарима города Семей, улица Глинки, 20 "А".
От улицы Строительной по улице Галето, дома с 32 по 44, до улицы Спартака, по улице Спартака, с нечетной стороны, до улицы Глинки, по улице Глинки дома 41 по 57, включая дома 22, 24, 26, 32, 46а по улице Глинки, до улицы Строительной, по улице Строительной, с четной стороны, до улицы Галето, включая общежития 2, 2а Государственного университета имени Шакарима города Семей.
Избирательный участок № 178
Центр: Учебный корпус № 9 Государственного университета имени Шакарима города Семей, улица Физкультурная, 4.
От улицы Карменова по улице Глинки, по четной стороне, исключая дома 22, 24, 26, 32, 46а, по улице Глинки, до улицы Спартака, по улице Спартака, дома 1-34, до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая, с нечетной стороны, до улицы Докучаева, по улице Докучаева дома 28-30, исключая 1а по улице Докучаева и 1, 2, 3 переулок Жастар, до улицы Физкультурной, исключая дома 2, 2а, 17, 19 по улице Физкультурной, до улицы Карменова, исключая дома 3, 9 по улице Карменова до улицы Глинки.
Избирательный участок № 179
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39", улица Физкультурная, 11.
От улицы Спартака по улице Рыскулова до улицы Глинки, от улицы Глинки, дома 59-73, по улице Тихий переулок, дома 1-8, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной, дома 15, 16, 17-33, до улицы Спартака, по улице Спартака, дома 14-36, включая дом 48 по улице Галето, до улицы Рыскулова, включая жилые дома 1б, 2а, 2б, 2в, 2д, 4, 6, 9, 14, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37 по улице Рыскулова.
Избирательный участок № 180
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11", улица Спартака, 1.

Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Докучаев көшесімен Боранбай би көшесіне дейін, Боранбай би көшесімен Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесіндегі 2-12 үйлер, Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесіндегі 10-14 үйлер бойынша, Физкультурная көшесіндегі 15, 16-үйлерді қоспағанда, Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесіндегі 1а-17 тақ санды үйлер, Рысқұлов көшесіндегі 1б, 9-тұрғын үйлерді қоспағанда, Боранбай би көшесіне дейін, Боранбай би көшесіндегі 63-101 үйлер, "Семагрострой" акционерлік қоғамының ПМК-7 аумағына дейін, Широкая көшесіне дейін, Широкая көшесінің екі жағынан бөгетке дейін, бөгеттен бастап, Спартак көшесінің тақ жағымен, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Докучаев көшесіне дейін.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 44 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бобровка кенті, 2 тұйық көшесі, 71.
Бобровка тұрғын аудандары, Щорс көшесінің екі жағы, Щорс көшесінің 134-156 үйлері, 1 Щорс тұйық көшесіне дейін және 1 Щорс тұйық көшесі бойымен Щорс көшесіне дейін.
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 44 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бобровка кенті, 2 тұйық көшесі, 71.
Мұрат 1, 2, 3, 4, 5-саяжай алаптары, КСЖБ кенті, Западный кенті, Строительный кенті.
№ 1135 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 11 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Спартак көшесі, 1.
Дзержинец кенті, Жағалау көшесімен Стальская көшесіне дейін, Стальская көшесімен 2 Стальская көшесіне дейін, 2 Стальская көшесімен Береговая көшесіне дейін, Береговая көшесінің екі жағымен 2 Береговая көшесіне дейін, 2 Береговая көшесінен 1 Щорс тұйық көшесіне дейін, 1 Щорс тұйық көшесімен 2 Щорс тұйық көшесіне дейін, 2 Щорс тұйық көшесімен Щорс көшесіне дейін, Щорс көшесінің екі жағымен Дзержинец кентіне дейін.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы: Боранбай би көшесі, 93 бойынша ғимараттағы үй-жай.
Степной тұрғын ауданы, Степной тұрғын ауданына апаратын жол бойындағы жатақханалар мен тұрғын үйлер, "Западная" автомобильдерге жанармай құю станциясына дейін, Боранбай би көшесі, 89 бойынша "Қазақстанкабель" акционерлік өндірістік бірлестігінің жатақханасы.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 2 қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Кабельный тұйық көшесі, 1.
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының № 2 корпусы, Өтепбаев көшесі, 57.
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы: № 36803 әскери бөлімі, 1-қалашық.
№ 190 сайлау учаскесі

От берега реки Иртыш по улице Докучаева до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая до улицы Спартака, по улице Спартака, дома 2-12, до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной, дома 10-14, исключая дома 15, 16 по улице Физкультурной до улицы Рыскулова, по улице Рыскулова, нечетные дома 1а-17, исключая жилые дома 1б, 9 по улице Рыскулова до улицы Би Боранбая, по улице Би Боранбая, дома 63-101, до территории ПМК–7 акционерного общества "Семагрострой" до улицы Широкой, по улице Широкой, обе стороны, до дамбы, от дамбы по улице Спартака, по нечетной стороне, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Докучаева.
Избирательный участок № 181
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 44", поселок Бобровка, улица 2 переулок, 71.
Жилые районы Бобровка, по улице Щорса, обе стороны, дома 134-156, улица Щорса, до 1-го переулка Щорса и вдоль 1-го переулка Щорса до улицы Щорса.
Избирательный участок № 271
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 44", поселок Бобровка, улица 2 переулок, 71.
Дачные массивы Мурат 1, 2, 3, 4, 5 поселок КСЖБ, поселок Западный, поселок Строительный.
Избирательный участок № 1135
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11", улица Спартака, 1.
Поселок Дзержинец, по улице Жагалау до улицы Стальская, по улице Стальская до улицы 2 Стальская, по улице 2 Стальская до улицы Береговой, по улице Береговой, обе стороны, до улицы 2 Береговая, по улице 2 Береговая до улицы 1 переулка Щорса, по улице 1 переулок Щорса до улицы 2 переулок Щорса, по улице 2 переулок Щорса до улицы Щорса, по улице Щорса, обе стороны, до поселка Дзержинец.
Избирательный участок № 182
Центр: Помещение в здании по улице Би Боранбая, 93.
Жилой район Степной, общежития и жилые дома вдоль автодороги, ведущей в жилой район Степной до автозаправки "Западная", общежитие акционерного производственного объединения "Казахстанкабель" по улице Би Боранбая, 89.
Избирательный участок № 183
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница № 2", улица Кабельный переулок, 1.
Избирательный участок № 184
Центр: Корпус № 2 коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Перинатальный центр г. Семей", улица Утепбаева, 57.
Избирательный участок № 188
Центр: Военная часть 36803, 1 городок.
Избирательный участок № 190

Орталығы: № 5511 әскери бөлімі, Қаржаубайұлы көшесі, 251 "Б".
№ 191 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абыралы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абыралы ауылы.
Абыралы ауылдық округі шегінде.
№ 192 сайлау учаскесі
Орталығы: "Айнабұлақ жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Айнабұлақ ауылы.
Айнабұлақ ауылдық округі шегінде.
№ 193 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақбұлақ жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі , Ақбұлақ ауылы.
Ақбұлақ ауылдық округі шегінде.
№ 194 сайлау учаскесі
Орталығы: "Быхин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алғабас ауылы.
Алғабас ауылдық округі шегінде.
№ 195 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шақаман жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шақаман ауылы.
Шақаман ауылы, Индустриальный кенті.
№ 196 сайлау учаскесі
Орталығы: Бұрынғы мектеп ғимараты, Достық ауылы.
Достық ауылы, Талды учаскесі, Талды разъезі.
№ 197 сайлау учаскесі
Орталығы: Жекеменшік үй, Жазық ауылы.
Знаменка ауылдық округінің Жазық ауылы.
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бөкенші ауылының клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бөкенші ауылы, Уәлиханов көшесі, 24.
Жиенәлі ауылдық округі шегінде.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: "Знаменка жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Знаменка ауылы.
Знаменка ауылы, Жалын, Лаула, Үштаған учаскелері, Бидайық, Әубәкір, Қуандық, Босаға, Қызылқия, Қаратөбе, Жаңа база, Чкалов, Исахан учаскелері.
№ 200 сайлау учаскесі
Орталығы: Бұрынғы мектеп ғимараты, Қыземшек ауылы.
Қыземшек ауылы, Суық-Бұлақ, Шолақ-Асу, Көксу, Қоянды, Қарасай, Шөпті-Қызыл, Ұнай, Сары-Бұлақ, Семей-Тау, Күйлебай, Бар-Бұлақ, Арап, Беляши, Әтей учаскелері.
№ 201 сайлау учаскесі
Орталығы: "Түрксіб жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мұқыр ауылы, Школьная көшесі, 1.
Мұқыр ауылы, Ново-Чайковка учаскесі, Мұрат ауылы, Жалпақ станциясы, 16, 22-разъездер, Крупская атындағы ауыл.
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: "Прииртышская жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Прииртышский кенті.
Кенжебай ауылы.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайнар ауылының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қайнар ауылы.
Қараөлең ауылдық округі шегінде.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бұлақ жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бұлақ ауылы.
Бұлақ ауылы, Қияқты, Ителі, Птичник, Қабаш учаскелері.
№ 205 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ибраев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Новобаженово ауылы.
Новобаженово, Баженово ауылдары.
№ 206 сайлау учаскесі
Орталығы: "Климентьевка ауылының Бұлақ жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Климентьевка ауылы.
Климентьевка ауылы.
№ 207 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приречное жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Приречное ауылы, Школьная көшесі, 4.
Приречное ауылы.
№ 208 сайлау учаскесі

Центр: Военная часть 5511, улица Каржаубайулы, 251 "Б".
Избирательный участок № 191
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Абралинская средняя общеобразовательная школа", село Абралы.
В границах Абралинского сельского округа.
Избирательный участок № 192
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Айнабулакская основная общеобразовательная школа", село Айнабулак.
В границах Айнабулакского сельского округа.
Избирательный участок № 193
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Акбулакская средняя общеобразовательная школа", село Акбулак.
В границах Акбулакского сельского округа.
Избирательный участок № 194
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Быхина", село Алгабас.
В границах Алгабасского сельского округа.
Избирательный участок № 195
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Чекоманская средняя общеобразовательная школа", село Чекоман.
Село Чекоман, поселок Индустриальный.
Избирательный участок № 196
Центр: Здание бывшей школы, село Достык.
Село Достык, участок Талды, разъезд Талдинский.
Избирательный участок № 197
Центр: Частный дом, село Жазык.
Село Жазык Знаменского сельского округа.
Избирательный участок № 198
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Клуб села Букенчи", село Букенчи, улица Валиханова, 24.
В границах Жиеналинского сельского округа.
Избирательный участок № 199
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Знаменская средняя общеобразовательная школа", село Знаменка.
Село Знаменка, участки Жалын, Лаула, Уштаган, участки Бидайык, Аубакир, Куандык, Босага, Кызылкия, Каратобе, Новая база, Чкалов, Исахан.
Избирательный участок № 200
Центр: Здание бывшей школы, село Кыземшек.
Село Кыземшек, участки Суык-Булак, Шолак-Асу, Коксу, Коянды, Карасай, Шопты-Кызыл, Унай, Сары-Булак, Семей-Тау, Кюйлебай, Бар-Булак, Арап, Беляши, Атей.
Избирательный участок № 201
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Турксибская средняя общеобразовательная школа", село Мукур, улица Школьная, 1.
Село Мукур, участок Ново-Чайковка, село Мурат, станция Жалпак, разъезды 16, 22, село имени Крупской.
Избирательный участок № 202
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Прииртышская средняя общеобразовательная школа", поселок Прииртышский.
Село Кенжебай.
Избирательный участок № 203
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Дом культуры села Кайнар", село Кайнар.
В границах Караоленского сельского округа.
Избирательный участок № 204
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Булакская средняя общеобразовательная школа", село Булак.
Село Булак, участки Киякты, Ители, Птичник, Кабаш.
Избирательный участок № 205
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Ибраева", село Новобаженово.
СҰла Новобаженово, Баженово.
Избирательный участок № 206
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Булакская средняя общеобразовательная школа села Климентьевка", село Климентьевка.
Село Климентьевка.
Избирательный участок № 207
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Приреченская средняя общеобразовательная школа", село Приречное, улица Школьная, 4.
Село Приречное.
Избирательный участок № 208

Орталығы: Гранитное көшесі, 14/1 бойынша ғимараттағы үй-жай, Гранитное ауылы.
Гранитное ауылы.
№ 209 сайлау учаскесі
Орталығы: "Мұздыбай ауылының клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мұздыбай ауылы.
Мұздыбай ауылы.
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жарқын жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жарқын ауылы.
Жарқын ауылы, Жаңа база, Күлтөбе учаскелері.
№ 211 сайлау учаскесі
Орталығы: Шөптіғақ станциясының кеңсесі, Шөптіғақ станциясы.
Шөптіғақ станциясы, 1-разъезд.
№ 212 сайлау учаскесі
Орталығы: Жекеменшік үй, Таңат ауылы.
Ақбұлақ ауылдық округінің Таңат ауылы.
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шаған кентінің № 24 жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шаған кенті, Железнодорожная көшесі, 1.
Шаған кенті.
№ 214 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Шүлбі кенті кітапханасының филиалы, Шүлбі кенті, 1 ықшамауданы, 14.
Гидроқұрылысшылар кенті, аз қабатты құрылыстар, бірінші ықшамаудан, 4, 14, 15, 16, 17-тұрғын үйлер.
№ 215 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шүлбі жалпы орта білім беретін эстетикалық білім және тәрбие беру мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шүлбі кенті, 2 ықшамауданы, 16.
Екінші ықшамаудан, 3, 6, 11, 12, 14, 15, 21-тұрғын үйлер.
№ 216 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шүлбі кентінің психиатриялық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Шүлбі кенті, Прибрежная көшесі, 1.
№ 217 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 2 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев көшесі, 218.
7 Загородняя көшесінен бастап, Аккульская көшесінің екі жағымен, қыратқа дейін, қырат бойымен Контрольный кордонын, Сәтпаев көшесіндегі тазартушы ғимараттарды, Сәтпаев көшесі, 203 бойынша ғимаратты қосқанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен 7 Загородняя көшесіне дейін, 7 Загородняя көшесіндегі 2 к-20 үйлер, Аккульская көшесіне дейін.
№ 218 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 2 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев көшесі, 218.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Мирный тұйық көшесінің тақ жағымен 1 ықшамауданның 15, 16, 17, 18, 19-үйлерін қосқанда, Подхозный көшесіне дейін, Подхозный көшесіндегі 2-12 үйлер, Арычная көшесіндегі, Кордон Советский көшесіндегі барлық үйлерді қосқанда, қыратқа дейін, қырат бойымен Сәтпаев көшесіндегі тазартушы ғимараттарға дейін, Макаренко көшесіндегі барлық тұрғын үйлерді, 2 Аккульская көшесінің екі жағын қосқанда, 7 Загородняя көшесіне дейін, 7 Загородняя көшесіндегі 1а-33 үйлер Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Мирный тұйық қөшесіне дейін.
№ 219 сайлау учаскесі
Орталығы: Сәтпаев көшесі, 164 бойынша ғимараттағы үй-жай.

Центр: Помещение в здании по улице Гранитное, 14/1, село Гранитное.
Село Гранитное.
Избирательный участок № 209
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Клуб села Муздыбай", село Муздыбай.
Село Муздыбай.
Избирательный участок № 210
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Жаркынская средняя общеобразовательная школа", село Жаркын.
Село Жаркын, участки Новая База, Культобе.
Избирательный участок № 211
Центр: Контора станции Шоптыгак, станция Шоптыгак
Станция Шоптыгак, разъезд 1.
Избирательный участок № 212
Центр: Частный дом, село Танат.
Село Танат Акбулакского сельского округа.
Избирательный участок № 213
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа № 24 поселка Чаган", поселок Чаган, улица Железнодорожная, 1.
Поселок Чаган.
Избирательный участок № 214
Центр: Библиотека филиал поселка Шульбинск коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система города Семей", поселок Шульбинск, 1 микрорайон, 14.
Поселок Гидростроителей, малоэтажные застройки, первый микрорайон, жилые дома 4, 14, 15, 16, 17.
Избирательный участок № 215
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Шульбинская общеобразовательная средняя школа-комплекс эстетического образования и воспитания", поселок Шульбинск, 2 микрорайон, 16.
Второй микрорайон, жилые дома 3, 6, 11, 12, 14, 15, 21.
Избирательный участок № 216
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Психиатрическая больница поселка Шульбинск", поселок Шульбинск, улица Прибрежная, 1.
Избирательный участок № 217
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 2", улица Сатпаева, 218.
От улицы 7-Загородней по улице Аккульской, обе стороны, до плоскогорья, по плоскогорью, включая Контрольный кордон, очистные сооружения по ул. Сатпаева, здание по улице Сатпаева, 203, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы 7- Загородней, по улице 7- Загородней, дома 2 к-20, до улицы Аккульской.
Избирательный участок № 218
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 2", улица Сатпаева, 218.
От берега реки Иртыш, по нечетной стороне переулка Мирный, включая дома 15, 16, 17, 18, 19, 1-го Микрорайона до улицы Подхозной, по улице Подхозной, дома 2-12, включая все дома по улице Арычной, улице Кордон Советский, до плоскогорья, по плоскогорью до очистных сооружений по улице Сатпаева, включая все жилые дома по улице Макаренко, улице 2-Аккульской, обе стороны, до улицы 7-Загородней, по улице 7-Загородняя, дома 1а-33, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Мирный переулок.
Избирательный участок № 219
Центр: Помещение в здании по ул. Сатпаева, 164.

Ертіс өзенінің жағасынан бастап, 3-бұлақ бойымен қыратқа дейін, Төменгі кеметұрақты қоспағанда, қырат бойымен, 1 ықшамауданның барлық тұрғын үй алабын қосқанда, Мирный тұйық көшесіне дейін, Мирный тұйық көшесімен, оны қоспағанда Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен 3-бұлаққа дейін, 1 ықшамауданның 165, 16, 17, 18, 19-үйлерін және Подхозная және Арычная көшелеріндегі тұрғын үйлерді, "Парус" дүкені жанындағы тұрғын үйлерді қоспағанда.
№ 220 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 18 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Павлодарская көшесі, 135.
Мұнай базасынан бастап Клубный тұйық көшесімен Ертіс өзенінің жағасы бойымен, Сәтпаев көшесіндегі 85-91 үйлерді қосқанда, 3-бұлаққа дейін, 3-бұлақ бойымен қыратқа дейін, қыратпен Потанин көшесіне дейін, Потанин көшесімен 2-бұлаққа дейін, 2- бұлақ бойымен Сәтпаев көшесіне дейін, Сәтпаев көшесімен, 102-156 жұп санды үйлер мен 39-91 тақ санды үйлерді қосқанда, Клубный тұйық көшесіне дейін, Клубный тұйық көшесінің тақ жағымен, мұнай базасына дейін.
№ 221 сайлау учаскесі
Орталығы: 2 Водная көшесі, 11 бойынша ғимараттағы үй-жай.
Шугаев көшесі, 153 ғимаратынан бастап, Ключевая көшесін толық қосқанда, Садовая көшесіне дейін, Сәтпаев көшесінің жұп жағынан 6-100 үйлер, 2- бұлақ бойымен қыратқа дейін, Коломенская көшесі бойымен, Шугаев көшесі, 153 бойынша ғимарат аумағына дейін.
№ 222 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Көлік комитетінің "Қазақстан су жолдары" республикалық коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Семей филиалы, Сәтпаев көшесі, 15.
Дачная көшесі, 1А ғимаратынан бастап Ертіс өзенінің жағасымен Клубный тұйық көшесіне дейін, Клубный тұйық көшесінің жұп жағынан, Проточная көшесін қосқанда, Сәтпаев көшесіне дейін, Сәтпаев көшесінің тақ жағынан 1-35 үйлер, Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесінен бастап 1- бұлаққа дейін, 1-бұлақ бойымен Дачная көшесіндегі үйлерді қосқанда, 3 Лодочная көшесіне дейін, төменге қарай Дачная көшесі, 1А ғимаратына дейін.
№ 223 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 17 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қашағанов көшесі, 26.
Ертіс өзенінен бастап, Алматы-Семей теміржол желісі бойымен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 159-233 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 8-30 үйлер, Абай көшесіне дейін, Абай көшесіндегі 146-172 үйлер Елемесов көшесіне дейін, Елемесов көшесінің жұп жағынан Ильяшев көшесіне дейін, Ильяшев көшесінің жұп жағынан Қашағанов көшесіне дейін, Қашағанов көшесімен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзені жағасының бойымен Алматы-Семей бас теміржол желісіне дейін.
№ 224 сайлау учаскесі

От берега реки Иртыш по 3-му ключу до плоскогорья, исключая Нижнюю пристань, по плоскогорью, включая весь жилой массив 1-го Микрорайона до переулка Мирный, по переулку Мирный, исключая его, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до 3-го ключа, исключая дома 165, 16, 17, 18, 19, 1-го Микрорайона и жилые дома по улице Подхозной и улице Арычной, жилые дома у магазина "Парус".
Избирательный участок № 220
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 18", улица Павлодарская, 135.
От нефтебазы по улицы Клубный переулок вдоль берега реки Иртыш, включая дома 85-91 по улице Сатпаева, до 3-го ключа, по 3-му ключу до плоскогорья, по плоскогорью до улицы Потанина, по улице Потанина до 2-го ключа, по 2-му ключу до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева, включая четные дома 102-156 и нечетные дома 39-91, до улицы Клубный переулок, по улице Клубный переулок, с нечетной стороны до нефтебазы.
Избирательный участок № 221
Центр: Помещение в здании по улице 2 Водная, 11.
От здания по улице Шугаева, 153, включая улицу Ключевую полностью, до улицы Садовой, по улице Сатпаева, с четной стороны, дома 6-100, по 2-му ключу до плоскогорья, по улице Коломенской, до территории здания по улице Шугаева, 153.
Избирательный участок № 222
Центр: Семейский филиал Республиканского коммунального казенного предприятия "Қазақстан су жолдары" Комитета транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан, улица Сатпаева, 15.
От здания по улицы Дачная, 1 А по берегу реки Иртыш до улицы Клубный переулок, по улице Клубный переулок, по четной стороне, включая улицу Проточную до улицы Сатпаева, с нечетной стороны, дома 1-35 по улице Сатпаева, до улицы Садовой, по улице Садовой до 1-го ключа, по 1-му ключу, включая дома улицы Дачная до улицы 3-й Лодочной, вниз до здания по улице Дачная, 1 А.
Избирательный участок № 223
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17", улица Кашаганова, 26.
От реки Иртыш вдоль железнодорожной линии Алматы - Семей до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 159-233, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома 8-30, до улицы Абая, по улице Абая, дома 146-172, до улицы Елемесова, по улице Елемесова, с четной стороны, до улицы Ильяшева, по улице Ильяшева, с четной стороны, до улицы Кашаганова, по улице Кашаганова, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до главной железнодорожной линии Алматы - Семей.
Избирательный участок № 224

Орталығы: Шәкәрім атындағы мемлекеттік университетінің № 3 оқу корпусы, Қашағанов көшесі, 3.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Қашағанов көшесімен Ильяшев көшесіне дейін, Ильяшев көшесінің тақ жағынан Елемесов көшесіне дейін, Елемесов көшесінің тақ жағынан Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің тақ жағынан Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесінің тақ жағынан Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесімен 3 Лодочная көшесіне дейін, жұқпалы аурулар ауруханасының бұрышына дейін, 3 Лодочная көшесімен Подгорная көшесіне дейін, Подгорная көшесінен бастап Дачная көшесіндегі, 1А ғимаратын қоспағанда, Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Қашағанов көшесіне дейін.
№ 225 сайлау учаскесі
Орталығы: М. О. Әуезов атындағы педагогикалық колледж, Ш. Уәлиханов көшесі, 150.
Гагарин көшесінен бастап, теміржол төсемінің желісі бойымен Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 121-153 үйлер, Жамақаев көшесі, 153 бойынша жатақхананы және 142-146 жұп санды үйлерді қосқанда, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесіндегі 90, 92-үйлер, Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 86-120 үйлер, Красногвардейская көшесіне дейін, Красногвардейская көшесіндегі 42-90 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 191-215 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 34-56 үйлер, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 170-188 үйлер, теміржол төсеміне дейін.
№ 226 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 40 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дулатов көшесі, 278.
Найманбаев көшесі, Дулатов көшесі, Авиационная көшесінің қиылысынан бастап, Дулатов көшесі, 217-273 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесіндегі 5-59 үйлер, Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің жұп жағымен, Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесіндегі 18-24 үйлер, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесіндегі 230-252 үйлер, жұқпалы аурулар ауруханасына дейін, оны Авиационная көшесі қиылысына дейін қосқанда, Гагарин көшесімен, Дулатов көшесі, Найманбаев көшесі, бұрынғы малдәрігерлік институттың Дулатов көшесі, 282 және Мамай батыр көшесі, 77 бойынша екі жатақханасын қосқанда.
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан тұтынушылар одағы агробизнес және экономика колледжі" мекемесі, Мамай батыр көшесі, 81.
Дулатов көшесінен бастап, 8 Март көшесіндегі 60-76 үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 206-224 үйлер, Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесіндегі 68-84 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 243-255 үйлер, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесіндегі 78, 80, 82, 84, 86-үйлерді қосқанда, Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 71-87 үйлер, Елемесов көшесіне дейін, Елемесов көшесіндегі 73-129 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің жұп жағымен, 8 Март көшесіне дейін.
№ 228 сайлау учаскесі

Центр: Учебный корпус № 3 Государственного университета имени Шакарима, улица Кашаганова, 3.
От берега реки Иртыш по улице Кашаганова до улицы Ильяшева, по улице Ильяшева, с нечетной стороны, до улицы Елемесова, по улице Елемесова, с нечетной стороны, до улицы Абая, по улице Абая, с нечетной стороны, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, с нечетной стороны, до улицы Гагарина, по улице Гагарина до улицы 3-Лодочная, до угла инфекционной больницы, по улице 3-Лодочной до улицы Подгорной, от улицы Подгорной, исключая здания по улицы Дачная, 1 А, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Кашаганова.
Избирательный участок № 225
Центр: Педагогический колледж имени М. О. Ауезова, улица Ч. Валиханова, 150.
От улицы Гагарина вдоль линии железнодорожного полотна до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, дома 121-153, включая общежитие по улице Жамакаева, 153, и четные дома 142-146, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, дома 90, 92, до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 86-120, до улицы Красногвардейской, по улице Красногвардейской, дома 42-90, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, дома 191-215, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома 34-56, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 170-188, до железнодорожного полотна.
Избирательный участок № 226
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 40", улица Дулатова, 278.
От пересечения улицы Найманбаева, улицы Дулатова, улицы Авиационной, по улице Дулатова, дома 217-273, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, дома 5-59, до улицы Абая, по улице Абая, с четной стороны, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, дома 18-24, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, дома 230-252, до инфекционной больницы, включая еҰ, до пересечения с улицей Авиационной, по улице Гагарина, улицы Дулатова, улицы Найманбаева, включая два общежития бывшего зооветинститута по улице Дулатова, 282 и улице Мамай батыра, 77.
Избирательный участок № 227
Центр: Учреждение "Колледж агробизнеса и экономики Казпотребсоюза", улица Мамай батыра, 81.
От улицы Дулатова по улице 8 Марта, дома 60-76, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 206-224, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, дома 68-84, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, дома 243-255, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, включая дома 78, 80, 82, 84, 86, до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра дома 71-87, до улицы Елемесова, по улице Елемесова, дома 73-129, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, с четной стороны, до улицы 8 Марта.
Избирательный участок № 228

Орталығы: "№ 3 жалпы орта білім беретін мектеп-кешен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пархоменко көшесі, 76.
Теміржол желісінен бастап, Қаржаубайұлы көшесінің жұп жағымен Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 226-228 үйлер, Нұрбаев көшесіне дейін, Нұрбаев көшесіндегі 75-93 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесі, 178-үй, Мамай батыр көшесіне дейін, Мамай батыр көшесіндегі 99а-133а үйлер, теміржол желісіне дейін, теміржол желісімен Қаржаубайұлы көшесіне дейін.
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей" медициналық колледжі, Қаржаубайұлы көшесі, 61.
Шугаев көшесінен бастап, Құтжанов көшесіндегі 2-8, 36-үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесіндегі 278-318 үйлер, 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесінің тақ жағымен Найманбаев көшесіне дейін, бұрынғы малдәрігерлік институттың жатақханасын қоспағанда, Найманбаев көшесінің тақ жағынан, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесіндегі 75-105 үйлер, Шугаев көшесіне дейін, Шугаев көшесінің тақ жағымен, Құтжанов көшесіне дейін.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 29 "Пальмира" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Құтжанов көшесі, 1.
Шугаев көшесінен бастап, Авиационная көшесінің тақ жағымен, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінен бастап, 3 Лодочная көшесімен, "Лаура" қаланы көгалдандыру және көркейту жөніндегі кәсіпорынның тәлімбағын қосқанда, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесімен Шугаев көшесінің қиылысына дейін, Шугаев көшесіндегі 143-145 үйлер, Авиационная көшесіне дейін, 35 кварталдың 3, 4, 5, 5а, 6, 17, 18, 23, 24, 25-үйлерін және Гагарин көшесіндегі 218-тұрғын үйді қоспағанда.
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 29 "Пальмира" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Құтжанов көшесі, 1.
35-квартал, 3, 4, 5, 5а, 6, 17, 18, 23, 24, 25-үйлер, Гагарин көшесі, 218 бойынша 96 пәтерлі үй, Қабанбай батыр көшесі, 166 бойынша № 1 автобус паркінің 9 қабатты жатақханасы және өрт сөндіру бөлімінің жатақханасы.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ұлттық мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама орталығы" акционерлік қоғамының ғимараты, Қабанбай батыр көшесі, 115.
Қаржаубайұлы көшесінен бастап, Шугаев көшесінің жұп жағымен № 1 автобус паркіне дейін, "Ақ бұлақ" акционерлік қоғамының жатақханасын қосқанда, № 1 автобус паркі бойымен теміржол желісіне дейін, теміржол желісінің бойымен Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесінің тақ жағынан Шугаев көшесіне дейін.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 8 жалпы орта білім беретін көркемдік-эстетикалық білім және тәрбие беру мектеп–кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дәстенов көшесі, 25.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-комплекс № 3", улица Пархоменко, 76.
От линии железной дороги по улице Каржаубайулы, с четной стороны, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 226-228, до улицы Нурбаева, по улице Нурбаева, дома 75-93, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, 178, до улицы Мамай батыра, по улице Мамай батыра, дома 99а-133а, до линии железной дороги, по линии железной дороги, до улицы Каржаубайулы.
Избирательный участок № 229
Центр: Медицинский колледж "Семей", улица Каржаубайулы, 61.
От улицы Шугаева по улице Кутжанова, дома 2-8, 36, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, дома 278-318, до улицы 8 Марта, по улице 8 Марта, с нечетной стороны, до улицы Найманбаева, исключая общежитие бывшего зооветинститута, по улице Найманбаева, с нечетной стороны, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, дома 75-105, до улицы Шугаева, по улице Шугаева, с нечетной стороны, до улицы Кутжанова.
Избирательный участок № 230
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 29 "Пальмира", улица Кутжанова, 1
От улицы Шугаева по улице Авиационной, с нечетной стороны, до улицы Гагарина, от улицы Гагарина по улице 3-Лодочная, включая питомник предприятия по озеленению и благоустройству города "Лаура", до улицы Гагарина, по улице Гагарина до пересечения с улицей Шугаева, по улице Шугаева, дома 143-145, до улицы Авиационной, исключая дома 35-го квартала 3, 4, 5, 5а, 6, 17, 18, 23, 24, 25, жилой дом по улице Гагарина, 218.
Избирательный участок № 231
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 29 "Пальмира", улица Кутжанова, 1.
35-й квартал, дома: 3, 4, 5, 5а, 6, 17, 18, 23, 24, 25, 96-квартирный дом по улице Гагарина, 218, 9-ти этажное общежитие автобусного парка № 1 по улице Кабанбай батыра, 166, и общежитие пожарной части.
Избирательный участок № 232
Центр: Здание Акционерного общества "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы", улица Кабанбай батыра, 115.
От улицы Каржаубайулы по улице Шугаева, с четной стороны до автобусного парка № 1, включая общежитие акционерного общества "Ак булак", вдоль автобусного парка № 1 до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, с нечетной стороны, до улицы Шугаева.
Избирательный участок № 233
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-комплекс художественно-эстетического образования и воспитания № 8", улица Дастенова, 25.

Қабылбаев көшесінен бастап, Қаржаубайұлы көшесімен, теміржол желісіне дейін, теміржол желісі бойымен Қабылбаев көшесіне дейін, Қабылбаев көшесімен 342 кварталдың 1-19 үйлері, Дәстенов көшесіне дейін, Дәстенов көшесімен Трусов көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесінің тақ жағына дейін, Дәстенов көшесі, 28 және Трусов көшесі, 144-үйлерді қосқанда.
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеттің № 8 оқу корпусы, Шугаев көшесі, 159.
Жангелдин көшесінен бастап Красный Пильщик көшесімен Қабылбаев көшесіне дейін, Қабылбаев көшесінің жұп жағымен, "Силикат" акционерлік қоғамына апаратын теміржол желісіне дейін, теміржол желісімен "Ертіс" акционерлік қоғамына дейін, "Ертіс" акционерлік қоғамын, Шугаев көшесі, 153, 153 а ғимараттарын, телевизия орталығын, бұрынғы СКТУ-9, өнеркәсіп аумақтарын, шағын отбасыларға арналған жатақхананы, төрт 9 қабатты тұрғын үйді және "Силикат" акционерлік қоғамы кентін, 1-21 үйлерді қосқанда, Жангелдин көшесіне дейін, Жангелдин көшесімен Красный Пильщик көшесіне дейін, Шугаев көшесіндегі 155-172 үйлерді қосқанда.
№ 1137 сайлау учаскесі
Орталығы: Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеттің № 8 оқу корпусы, Шугаев көшесі, 159.
Қарағайлы ықшамауданы.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 9 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дәстенов көшесі, 49.
"Кең дала" ауданаралық қосалқы бөлшектер бірлестігінен Красный Пильщик көшесіне дейін, Красный Пильщик көшесімен Қабылбаев көшесіне дейін, Қабылбаев көшесімен 343 кварталдың 1-18 тұрғын үйлері, Дәстенов көшесіне дейін, Дәстенов көшесіндегі 29-71а үйлер, Павлодарға апаратын автомобиль жолына дейін, "Кең дала" ауданаралық қосалқы бөлшектер бірлестігіне дейін.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: "Электротехникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының № 3 корпусы, Дәстенов көшесі, 29.
Трусов көшесінен бастап Дәстенов көшесіндегі 22-88 үйлер, Папанин көшесіне дейін, Папанин көшесіндегі 21-71 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 93-159 үйлер, Трусов көшесіне дейін, Трусов көшесіндегі 140-146 үйлер, Дәстенов көшесіне дейін, Дәстенов көшесі, 28-үйді және Трусов көшесі, 144-үйді қоспағанда.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Бегалин көшесі, 6 бойынша ғимараттағы үй-жай.
Алматы – Семей бас теміржол желісінен бастап, Кренкель көшесіндегі 1а–13 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 179-197 үйлер, Кутузов көшесіне дейін, Кутузов көшесіндегі 37-49 үйлер, Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесіндегі 224-252 үйлер, Папанин көшесіне дейін, Папанин көшесіндегі 20-34 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 102-160 үйлер, Алматы – Семей бас теміржол желісіне дейін, бас теміржол желісі бойымен Кренкель көшесіне дейін.
№ 238 сайлау учаскесі

От улицы Кабылбаева по улице Каржаубайулы до линии железной дороги, вдоль линии железной дороги, до улицы Кабылбаева, по улице Кабылбаева 342 квартал дома 1-19, до улицы Дастенова, по улице Дастенова до улицы Трусова, с нечетной стороны, до улицы Каржаубайулы, включая дома по улице Дастенова, 28, и 144 по улице Трусова.
Избирательный участок № 234
Центр: Учебный корпус № 8 Государственного университета имени Шакарима, улица Шугаева, 159.
От улицы Джангильдина по улице Красный Пильщик до улицы Кабылбаева, по улице Кабылбаева, четная сторона, до железнодорожной линии, идущей на акционерное общество "Силикат", вдоль железнодорожной линии, до акционерного общества "Ертис", включая акционерное общество "Ертис", здания по улице Шугаева, 153, 153 а, телецентр, бывшее СПТУ–9, промышленные территории, малосемейное общежитие, четыре 9-этажных жилых дома и поселок акционерного общества "Силикат", дома 1-21, до улицы Джангильдина, по улице Джангильдина до улицы Красный пильщик, включая дома 155-172 по улице Шугаева.
Избирательный участок № 1137
Центр: Учебный корпус № 8 Государственного университета имени Шакарима города Семей, улица Шугаева, 159.
Микрорайон Карагайлы.
Избирательный участок № 235
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 9", улица Дастенова, 49.
От межрайонного объединения запчасти "Кен дала" до улицы Красный Пильщик, по улице Красный Пильщик до улицы Кабылбаева, по улице Кабылбаева, жилые дома 1-18 343-го квартала, до улицы Дастенова, по улице Дастенова, дома 29-71а, до автодороги, идущей в Павлодар, до межрайонного объединения запчастей "Кен дала".
Избирательный участок № 236
Центр: Корпус № 3 коммунального государственного казҰнного предприятия "Электротехнический колледж", улица Дастенова, 29.
От улицы Трусова по улице Дастенова, дома 22-88, до улицы Папанина, по улице Папанина, дома 21-71, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 93-159, до улицы Трусова, по улице Трусова, дома 140-146, до улицы Дастенова, исключая дом по улице Дастенова, 28, и дом 144 по улице Трусова.
Избирательный участок № 237
Центр: Помещение в здании по улице Бегалина, 6.
От главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Кренкеля, дома 1а-13, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 179-197 до улицы Кутузова, по улице Кутузова, дома 37-49, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, дома 224-252, до улицы Папанина, по улице Папанина, дома 20-34, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 102-160, до главной железнодорожной линии Алматы - Семей, вдоль главной железнодорожной линии до улицы Кренкеля.
Избирательный участок № 238

Орталығы: Семей қаласының мемлекеттік медициналық университетінің № 7 жатақханасы, Сеченов көшесі, 9.
Пархоменко көшесінен бастап, Кутузов көшесіндегі 30-44 үйлер, зиратқа дейін, зират бойымен қаланың солтүстік шетімен АТП-3 дейін, АТП-3, Папанин көшесі, 36 бойынша комбайн жөндеу зауытының шағын отбасылық жатақханасын, Сеченов көшесі, 5, 5а бойынша медициналық университеттің жатақханаларын, Сеченов көшесіндегі 7, 7а тұрғын үйлерді қосқанда, АТП-3-тен Пархоменко көшесіндегі 199-299 үйлер, Кутузов көшесіне дейін.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 15 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаржаубайұлы көшесі, 255.
Энергетик кенті, Каржаубайұлы тұйық көшесі, 1, 2, 3, Қаржаубайұлы көшесіндегі, Бәйшешек көшесіндегі, Орманды көшесіндегі, Шалқар көшесіндегі, Крайняя көшесіндегі, Кеңдала көшесіндегі, Жаңа ауыл көшесіндегі, Жазық, Самұрық, Орманды 1, Жазық тұйығы тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 239 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 25 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жанатайұлы көшесі, 130.
Алматы – Семей бас теміржол желісінен бастап, Кренкель көшесіндегі 2-12 үйлер, Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесіндегі 180-298 үйлер, Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойымен ғимарат аумағына дейін, ғимарат аумағынан бастап Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойымен теміржол желісіне дейін, теміржол желісімен Кренкель көшесіне дейін.
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаржаубайұлы көшесі, 320 бойынша ғимараттағы үй-жай.
Новосібір қаласына апаратын теміржол желісінен бастап, Мичурин көшесімен Переездная көшесіне дейін, Переездная көшесінің тақ жағымен Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінің тақ жағымен Кордонная көшесіне дейін, Кордонная көшесінің жұп жағымен Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесіндегі 320/1, 320/2, 320/3, 251, 253, 259, 259а, 259б үйлерін қосқанда, Қаржаубайұлы көшесі, 320 ғимарат аумағына дейін, Қаржаубайұлы көшесі, 320 ғимарат аумағынан Новосібір қаласына апаратын теміржол тармақшасына дейін, СМП-725 жатақханасын қосқанда.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 15 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаржаубайұлы көшесі, 255.
Мичурин көшесінен бастап, Новосібір қаласына апаратын теміржол бойымен, Туристическая көшесіне дейін, Туристическая көшесімен Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінің жұп жағымен Переездная көшесіне дейін, Переездная көшесінің жұп жағымен Мичурин көшесіне дейін, Мичурин көшесімен Новосібір қаласына апаратын теміржолға дейін, 651 шақырымдағы 1-5 және 3а үйлерін және 652 шақырымдағы желілік-жол үйлерін қосқанда.
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей орманы" мемлекеттік орман табиғи резерваты, Тоқтабаев көшесі, 19.

Центр: Общежитие № 7 Государственного медицинского университета города Семей, улица Сеченова, 9.
От улицы Пархоменко по улице Кутузова, дома 30-44, до кладбища, вдоль кладбища по северной окраине города до АТП-3, включая АТП-3, малосемейное общежитие комбайно-ремонтного завода, по улице Папанина, 36, общежития медицинского университета по улице Сеченова, 5, 5а, жилые дома 7, 7а, по улице Сеченова, от АТП-3 по улице Пархоменко, дома 199-299, до улицы Кутузова.
Избирательный участок № 186
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 15", улица Каржаубайулы, 255.
Поселок Энергетик, включая жилые дома по переулку Каржаубайулы, 1, 2, 3, по улице Каржаубайулы, улице Байшешек, улице Орманды, улице Шалкар, улице Крайняя, улице Кендала, улицам Жана аул, Жазык, Самрук, Орманды 1, Переулок Жазык.
Избирательный участок № 239
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25", улица Жанатайулы, 130.
От главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Кренкеля, дома 2-12, до улицы Пархоменко, по улице Пархоменко, дома 180-298, до территории здания по улице Каржаубайулы, 320, от территории здания по улице Каржаубайулы, 320 до железнодорожной линии, вдоль железнодорожной линии до улицы Кренкеля.
Избирательный участок № 240
Центр: Помещение в здании по улице Каржаубайулы, 320.
От железнодорожной линии, идущей на город Новосибирск, по улице Мичурина до улицы Переездной, по улице Переездной, с нечетной стороны, до улицы Донентаева, по улице Донентаева, с нечетной стороны, до улицы Кордонной, по улице Кордонной, с четной стороны, до улицы Каржаубайулы, по улице Каржаубайулы, включая дома 320/1, 320/2, 320/3, 251, 253, 259, 259а, 259б, до территории здания по улице Каржаубайулы, 320, от территории здания по улице Каржаубайулы, 320, до железнодорожной ветки, идущей на город Новосибирск, включая общежитие СМП-725.
Избирательный участок № 241
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 15", улица Каржаубайулы, 255.
От улицы Мичурина вдоль железной дороги, идущей на город Новосибирск, до улицы Туристической, по улице Туристической, до улицы Донентаева, по улице Донентаева, с четной стороны, до улицы Переездной, по улице Переездной, с четной стороны, до улицы Мичурина, по улице Мичурина до железной дороги, идущей на город Новосибирск, включая, дома 1-5 и 3а, дома 651 км и линейно-путевые дома 652 км.
Избирательный участок № 242
Центр: Государственный лесной природный резерват "Семей Орманы", улица Туктабаева, 19.

"Красный" Кордон: Лесная көшесіндегі 39-53 үйлер, Соловьевский, Лейковский, Аксаринский, Верхнеберезовский, 648-казарма, Центральная көшесі, 56-үйді және шаңғы базасы, Юбилейная көшесі, Огородная көшесі және Қарағайлы көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда. Қала шетінен бастап, Дөнентаев көшесімен, Кордонная көшесіне дейін, Кордонная көшесінің тақ жағымен қала шетіне дейінгі тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 243 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 38 жалпы орта білім беретін мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пржевальский көшесі, 16 "А".
Деревообделочная көшесінен бастап, Беляков көшесімен Восход кентіне апаратын теміржол желісіне дейін, Московская көшесіндегі 10-84а үйлер, Новосібір қаласына апаратын теміржол желісіне дейін, теміржол желісінен бастап, қаланың шетімен Деревообделочная көшесіне дейін, Деревообделочная көшесімен тұрғын үйлерді қосқанда, Беляков көшесіне дейін.
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 38 жалпы орта білім беретін мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пржевальский көшесі, 16 "А".
Зәкәрия Белібаев көшесінен бастап Омская көшесімен, тұрғын үйлерді қоспағанда, Деревообделочная көшесіне дейін, Деревообделочная көшесінен бастап тұрғын үйлер мен Чимкентская көшесіндегі 1-93 үйлерді қоспағанда, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен, Рыночная көшесі және қаланың солтүстік – шығыс шетімен, Зәкәрия Белібаев көшесіне дейін, Зәкәрия Белібаев көшесімен Омская көшесіне дейін.
№ 1149 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 38 жалпы орта білім беретін мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (ескі ғимаратта), Пржевальский көшесі, 16 "А".
Теміржол кентінен бастап, Деревообделочная көшесіне дейін, Омская көшесімен, Омская көшесіндегі тұрғын үйлерді қосқанда, Зәкәрия Белібаев көшесіне дейін, Зәкәрия Белібаев көшесімен Гидроқұрылыс көшесіне дейін және одан әрі теміржол кентіне дейін.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: "Пригород жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Березовский кенті, Центральная көшесі, 10.
Березовский кенті, Птичник пен "Сосна" шипажайының тұрғын үйлері, Родниковый тұйық көшесіндегі жаңа салынған үйлерді қосқанда.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: Толстой көшесі, 1 бойынша ғимараттағы үй-жай.
Восход кенті тұрғын ауданына апаратын теміржол желісінен бастап, Красин көшесіне дейін, Красин көшесіндегі 83, 87-үйлерді қосқанда, Красин көшесінен бастап Гастело көшесіндегі 2-4 үйлер, Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесіндегі 4-132 үйлер, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Восход кентінің тұрғын ауданы апаратын теміржол тармақшасына дейін, теміржол тармақшасы бойымен Красин көшесіне дейін.
№ 247 сайлау учаскесі

"Красный" Кордон: по улице Лесной, дома 39-53, Соловьевский, Лейковский, Аксаринский, Верхнеберезовский, Казарма 648, включая дом по улице Центральной, 56, и жилые дома лыжной базы, по улице Юбилейной, улице Огородной и улице Карагайлы. Включая жилые дома, начиная от окраины города по улице Донентаева до улицы Кордонная, по улице Кордонная, с нечетной стороны, до окраины города.
Избирательный участок № 243
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 38", улица Пржевальского, 16 "А".
От улицы Деревообделочная, по улице Белякова, до железнодорожной линии, идущей в поселок Восход, по улице Московской, дома 10-84а, до железнодорожной линии, идущей в город Новосибирск, от железнодорожной линии по окраине города до улицы Деревообделочной, по улице Деревообделочной, включая жилые дома, до улицы Белякова.
Избирательный участок № 244
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 38", улица Пржевальского, 16 "А".
От улицы Закарии Белибаева по улице Омской, исключая жилые дома, до улицы Деревообделочной, исключая жилые дома, от улицы Деревообделочной по улице Чимкентской, дома 1-93, до восточной окраины города, по восточной окраине города по улице Рыночной и северо-восточной окраине города, до улицы Закарии Белибаева, по улице Закарии Белибаева до улицы Омской.
Избирательный участок № 1149
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-лицей № 38" (в старом здании), улица Пржевальского, 16 "А".
Начиная от железнодорожного поселка до улицы Деревообделочной, по улице Омской, включая жилые дома по улице Омской, до улицы Закарии Белибаева, по улице Закарии Белибаева до улицы Гидростроительной и далее до железнодорожного поселка.
Избирательный участок № 245
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Пригородная средняя общеобразовательная школа", поселок Березовский, улица Центральная, 10.
Поселок Березовский, жилые дома Птичника и санатория "Сосна", включая новые построенные дома по переулку Родниковый.
Избирательный участок № 246
Центр: Помещение в здании по улице Толстого, 1.
От железнодорожной линии, идущей в жилой район поселка Восход, до улицы Красина, включая дома 83, 87 по улице Красина, от улицы Красина по улице Гастело, дома 2-4, до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской, дома 4-132, до восточной окраины города, по восточной окраине города до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, вдоль железнодорожной ветки до улицы Красина.
Избирательный участок № 247

Орталығы: "№ 23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Севастопольская көшесі, 18 "А".
Алматы – Семей бас теміржол желісінен бастап, Шевченко көшесімен Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 151-161 үйлер, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 167-169 үйлер, Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесіндегі 119-123 үйлер, Московская көшесіне дейін, Московская көшесіндегі 3-67 үйлер, 652 теміржол өткелінен шығып, өткелден бастап Алматы – Семей бас теміржол желісімен Шевченко көшесіне дейін, РСУ-1 тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: "Электротехникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Н. Морозов көшесі, 141.
Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасынан бастап, Сыбанов көшесіне дейін, Сыбанов көшесіндегі 2-16 үйлер, Р. Люксембург көшесіне дейін, Р. Люксембург көшесіндегі 50, 52-үйлер, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесіндегі 2-42 үйлер, Правда көшесіне дейін, Правда көшесіндегі 8-66 үйлер, Шығыс көшесіне дейін, Шығыс көшесіндегі 2-4 үйлер, Морозов көшесіндегі 135 – 139 үйлер, Пестель көшесіне дейін, Пестель көшесіндегі 52-84 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 180-182 үйлер, Шәкәрім даңғылымен 178, 180, 182-үйлерді, Шәкәрім даңғылындағы 174-180 үйлерді қосқанда, Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесіндегі 124-126 үйлер, Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасына дейін, теміржол желісінің бойымен Сыбанов көшесіне дейін.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 43 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байсейітов көшесі, 145.
Аймауытов көшесінен бастап, Пестель көшесіндегі 49-85 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 190-220 үйлер, Шығыс көшесіне дейін, Шығыс көшесіндегі 1-7 үйлер, Правда көшесіне дейін, Правда көшесіндегі 9-69 үйлер, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесіндегі 44-50 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 49-63 үйлер, Чайковский көшесіне дейін, Чайковский көшесіндегі 2-42 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 142-176 үйлер, Пестель көшесіне дейін.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы: "Төлеубай Аманов атындағы № 16 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Торайғыров көшесі, 121.
Восход кентінің тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасынан бастап, 8 Краснознаменная көшесіндегі 2а-88 үйлері, "Семстройкомплект" акционерлік құрылыс-өндірістік компаниясының 3, 4-жатақханаларын қоспағанда, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 110-136 үйлер, Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесіндегі 5-43 үйлер, Р. Люксембург көшесіне дейін, Р. Люксембург көшесіндегі 30-62 үйлер, Сыбанов көшесіне дейін, Сыбанов көшесіндегі 1-80 үйлер, Восход кенті тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасына дейін және оның бойымен 8 Краснознаменная көшесіне дейін. Учаске ішінде Қажымұқан көшесіндегі 1-106 үйлер, Чернышевский көшесіндегі 1-78А үйлер, Сейфуллин көшесі, 1-110 үйлер, Терешкова көшесі, 2-102 үйлер орналасқан.
№ 251 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23", улица Севастопольская, 18 "А".
От главной железнодорожной линии Алматы - Семей по улице Шевченко до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 151-161, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 167-169, до улицы Чехова, по улице Чехова, дома 119-123, до улицы Московской, по улице Московской, дома 3-67, с выходом на железнодорожный переезд 652, от переезда вдоль главной железнодорожной линии Алматы - Семей до улицы Шевченко, включая жилые дома РСУ-1.
Избирательный участок № 248
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Электротехнический колледж", улица Н. Морозова, 141.
От железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, до улицы Сыбанова, по улице Сыбанова, дома 2-16, до улицы Р. Люксембург, по улице Р. Люксембург, дома 50, 52, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, дома 2-42, до улицы Правды, по улице Правды, дома 8-66, до улицы Восточной, по улице Восточной, дома 2-4, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 135 по 139, до улицы Пестеля, по улице Пестеля, дома 52-84, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 180-182, включая дома 178, 180, 182, по проспекту Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 174-180, до улицы Чехова, по улице Чехова, дома 124-126, до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, вдоль железнодорожной линии до улицы Сыбанова.
Избирательный участок № 249
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 43", улица Байсеитова, 145.
От улицы Аймаутова по улице Пестеля, дома 49-85, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 190-220, до улицы Восточной, по улице Восточной, дома 1-7, до улицы Правды, по улице Правды, дома 9-69, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, дома 44-50, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 49-63, до улицы Чайковского, по улице Чайковского, дома 2-42, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 142-176, до улицы Пестеля.
Избирательный участок № 250
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 16 имени Толеубая Аманова", улица Торайгырова, 121.
От железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход по улице 8-Краснознаменная, дома 2а-88, исключая общежития 3, 4 акционерной строительно-производственной компании "Семстройкомплект", до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 110-136, до улицы Амангельды, по улице Амангельды, дома 5-43, до улицы Р. Люксембург, по улице Р. Люксембург, дома 30-62, до улицы Сыбанова, по улице Сыбанова, дома 1-80, до железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход и вдоль нее до улицы 8-Краснознаменная. Внутри участка находятся улица Хаджи Мукана, дома 1-106, по улице Чернышевского, дома 1-78А, по улице Сейфуллина, дома 1-110, по улице Терешкова, дома 2-102.
Избирательный участок № 251

Орталығы: "№ 36 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Некрасов көшесі, 102.
Восход кенті тұрғын ауданына апаратын теміржол тармақшасынан бастап, 8 Краснознаменная көшесіндегі 1-77 үйлер, "Семстройкомплект" акционерлік құрылыс-өндірістік компаниясының 3, 4-жатақханаларын қосқанда, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 2-102 үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесімен қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен 8 Краснознаменная көшесіне дейін, Декоративный питомник тұйық көшесіндегі үйлерді қосқанда.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының № 37 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шәкәрім даңғылы, 70.
Аймауытов көшесінен бастап, Чайковский көшесіндегі 1-47 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 35-45 үйлер, Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесіндегі 82-116 үйлер, Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 30-122 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 112-140 үйлер, Чайковский көшесіне дейін, Шәкәрім даңғылындағы 82, 84, 86-үйлерді қосқанда.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: "Бизнес колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ж. Аймауытов көшесі, 143 "А".
Бас теміржол желісінен бастап, Қабанбай батыр көшесіндегі 58-66 үйлер, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесіндегі 105-149 үйлер, Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесіндегі 103-105 үйлер, теміржол желісіне дейін және одан әрі теміржол желісі бойымен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Тельман көшесі, 149-үйді қосқанда.
№ 254 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 4 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байсейітов көшесі, 55.
Байсейітов көшесінен бастап, Найманбаев көшесінің жұп жағымен, Алматы – Семей теміржол желісіне дейін, теміржол бойымен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесінің тақ жағымен, Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесімен Қабанбай батыр көшесіндегі 48-үйді және Аймауытов көшесіндегі 84, 84а, 84б үйлерді қосқанда, Жамақаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 71-77 үйлер, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесімен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 30-33 үйлер, Байсейітов көшесіне дейін, Байсейітов көшесіндегі 47-73 үйлер, Найманбаева көшесіне дейін, Герцен көшесі, 52 үй. Учаске ішінде Қашағанов көшесіндегі 63-98 үйлер, Чехов көшесіндегі 10-45 үйлер, Аймауытов көшесіндегі 87-95 үйлер, Засядко көшесіндегі 88-118 үйлер, Қабанбай батыр көшесіндегі 29, 46, 48-үйлер, Шугаев көшесіндегі 27, 46, 48, 54-үйлер орналасқан.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы: "Көлік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жатақханасы, Қабанбай батыр көшесі, 3.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 36", улица Некрасова, 102.
От железнодорожной ветки, идущей в жилой район поселка Восход, по улице 8-Краснознаменная, дома 1-77, включая общежития 3, 4 "Семстройкомплект" до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 2-102, до улицы Дулатова, по улице Дулатова до восточной окраины города, по восточной окраине города до улицы 8-Краснознаменная, включая дома по переулку Декоративный питомник.
Избирательный участок № 252
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 37 города Семей", пр. Шакарима, 70.
От улицы Аймаутова по улице Чайковского, дома 1-47, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 35-45, до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова, дома 82-116, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, 30-122, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 112-140, до улицы Чайковского, включая дома, 82, 84, 86, по проспекту Шакарима.
Избирательный участок № 253
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Бизнес колледж", улица Ж. Аймаутова, 143 "А".
От главной линии железной дороги по улице Кабанбай батыра, дома 58-66, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, дома 105-149, до улицы Шевченко, по улице Шевченко, дома 103-105, до линии железной дороги и далее вдоль железнодорожной линии до улицы Кабанбай батыра, включая жилой дом по улице Тельмана, 149.
Избирательный участок № 254
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 4", улица Байсеитова, 55.
От улицы Байсеитова по улице Найманбаева, по четной стороне, до линии железной дороги Алматы - Семей, вдоль линии железной дороги до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, по нечетной стороне, до улицы Аймаутова, по улице Аймаутова, включая дом 48 по улице Кабанбай батыра и дома 84, 84а, 84б по улице Аймаутова, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, дома 71-77, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, дома 30-33, до улицы Байсеитова, по улице Байсеитова, дома 47-73, до улицы Найманбаева, по улице Герцена, 52. Внутри участка находятся улица Кашаганова, дома 63-98, улица Чехова, дома 10-45, улица Аймаутова, дома 87 -95, улица Засядко, дома 88-118, улица Кабанбай батыра, дома 29, 46, 48, улица Шугаева, дома 27, 46, 48, 54.
Избирательный участок № 255
Центр: Общежитие коммунального государственного казҰнного предприятия "Колледж транспорта", улица Кабанбай батыра, 3.

Морозов көшесінен бастап, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 56-100 үйлер, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесіндегі 33, 49-үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесіндегі 128-132 үйлер, Ленин көшесіндегі 16-үйді қосқанда, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесіндегі 54-68 үйлер, Б. Момышұлы көшесіндегі 41, 41а үйлерді қоспағанда, Жамакаев көшесіне дейін, Жамақаев көшесіндегі 29-55 үйлер, Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесіндегі 83-121 үйлер, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесіндегі 5-31 үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін.
№ 256 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының қалалық мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Б. Момышұлы көшесі, 43.
Қабанбай батыр көшесінен бастап, Ұранхаев көшесімен 57-73 тақ санды үйлер, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесі, 163 үй, Б. Момышұлы көшесіне дейін, Б. Момышұлы көшесіндегі 23-27 тақ санды үйлер, Б. Момышұлы көшесіндегі 41, 41а үйлерді қосқанда, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің жұп жағынан, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 36, 38, 40, 42-жұп санды үйлер Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі жұп санды 110, 112-үйлер, Байсейітов көшесіне дейін, Байсейітов көшесімен Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесіндегі 23-25 тақ санды үйлерді қосқанда, Ұранхаев көшесіне дейін.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақ инновациялық университеті, Байсейітов көшесі, 5.
Алматы - Семей теміржол желісінен бастап, Абай көшесінің жұп жағымен, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылының тақ жағынан 13, 13а, 35-үйлер, Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесіндегі 157-үйден Байсейітов көшесіне дейін, Байсейітов көшесінің тақ жағынан Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесінің тақ жағынан Алматы-Семей теміржол желісіне дейін, Алматы-Семей теміржол желісі бойымен Абай көшесіне дейін.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының № 6 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қайым Мұхамедханов көшесі, 15.
Қайым Мұхамедханов көшесінен бастап, Шәйжүнісов көшесінің жұп жағынан Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 12, 14-үйлер, Ибраев көшесіне дейін, Ибраев көшесіндегі 143-165 үйлер, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің тақ жағынан Шәйжүнісов көшесіне дейін.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы: "Рымбек Байсейітов атындағы Семей қаржы-экономикалық колледжі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қайым Мұхамедханов көшесі, 14.
Б. Момышұлы көшесінен бастап, Найманбаев көшесіндегі 143-161 үйлер, Қозбағаров көшесіне дейін, Қозбағаров көшесіндегі 7-23 үйлер, Ибраев көшесіне дейін, Ибраев көшесінің жұп жағымен, Шәкәрім даңғылына дейін, Шәкәрім даңғылындағы 18, 20, 20б үйлер, Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің тақ жағымен, Б. Момышұлы көшесіне дейін, Б. Момышұлы көшесінің жұп жағымен Найманбаев көшесіне дейін.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: Мемлекеттік медицина университеті, Абай көшесі, 103.

От улицы Морозова по улице Ч. Валиханова, дома 56-100, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, дома 33, 49, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, дома 128-132, включая дом 16 по улице Ленина, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева, дома 54-68, исключая дома 41, 41а по улице Б. Момышулы, до улицы Жамакаева, по улице Жамакаева, дома 29-55, до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова, дома 83-121, до улицы Морозова, по улице Морозова, дома 5-31, до улицы Ч. Валиханова.
Избирательный участок № 256
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Городской Дворец культуры города Семей", улица Б. Момышулы, 43.
От улицы Кабанбай батыра по улице Уранхаева, нечетные дома 57-73, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, 163, до улицы Б. Момышулы, по улице Б. Момышулы, нечетные дома 23-27, включая дома 41, 41а по улице Б. Момышулы, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, четные дома 36, 38, 40, 42, до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова, четные дома 110, 112, до улицы Байсеитова, по улице Байсеитова до улицы Кабанбай батыра, по улице Кабанбай батыра, нечетные дома 23- 25, до улицы Уранхаева.
Избирательный участок № 257
Центр: Казахский инновационный университет, улица Байсеитова, 5.
От линии железной дороги Алматы-Семей по улице Абая, по четной стороне, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, по нечетной стороне, дома 13, 13а, 35 до улицы Ч. Валиханова, по Ч. Валиханова дом 157, до улицы Байсеитова, по улице Байсеитова, по нечетной стороне до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева по нечетной стороне до линии железной дороги Алматы-Семей, вдоль линии железной дороги Алматы-Семей до улицы Абая.
Избирательный участок № 258
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 6 города Семей", улица Каюма Мухамедханова, 15.
От улицы Каюма Мухамедханова по улице Чайжунусова, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 12, 14, до улицы Ибраева, по улице Ибраева, дома 143-165, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, с нечетной стороны, до улицы Чайжунусова.
Избирательный участок № 259
Центр: Республиканское государственное казенное предприятие "Семипалатинский Финансово-экономический колледж имени Рымбека Байсейтова", улица Каюма Мухамедханова, 14.
От улицы Б. Момышулы по улице Найманбаева, дома 143-161, до улицы Козбагарова, по улице Козбагарова, дома 7-23, до улицы Ибраева, по улице Ибраева, с четной стороны, до проспекта Шакарима, по проспекту Шакарима, дома 18, 20, 20б, до улицы Дулатова, по улице Дулатова, с нечетной стороны, до улицы Б. Момышулы, по улице Б. Момышулы, с четной стороны, до улицы Найманбаева.
Избирательный участок № 260
Центр: Государственный медицинский университет, улица Абая, 103.

Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Алматы - Семей теміржол желісінің бойымен Абай көшесіне дейін, Абай көшесіндегі 105-111а үйлер, Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесі, 16 үй, Шәйжүнісов көшесіне дейін, Шәйжүнісов көшесіндегі 129-133 үйлер, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесімен Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің 85-97 тақ санды үйлер Черепанов көшесіне дейін, Черепанов көшесімен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзені жағасының бойымен Алматы-Семей теміржол желісіне дейін.
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 31 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ағайынды Мусиндер көшесі, 19.
Пушкин көшесінен бастап, Беспаев көшесіндегі 2-24 үйлер, Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесіндегі 107-131 үйлер, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің тақ жағымен Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесінің жұп жағымен Беспаев көшесіне дейін, Полковничий аралындағы тұрғын үйлерді, "Семей" демалыс үйін қосқанда.
№ 262 сайлау учаскесі
Орталығы: "Балалар мен жастардың шығармашылық сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Абай көшесі, 73.
Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Черепанов көшесімен Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің тақ жағымен Беспаев көшесіне дейін, Беспаев көшесімен Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесінің тақ жағымен, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің жұп жағымен, Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінің тақ жағымен, зиратқа дейін, зират бойымен қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Черепанов көшесіне дейін.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Көпсалалы технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Посмаков көшесі, 70.
Панфилов көшесінен бастап, Ш. Уәлиханов көшесінің тақ жағымен, Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесінің тақ жағымен, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесінің жұп жағынан, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің жұп жағынан Ш. Уәлиханов көшесіне дейін.
№ 264 сайлау учаскесі
Орталығы: "Н. Г. Чернышевский атындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ибраев көшесі, 130.
Қайым Мұхамедханов көшесінен бастап, Абай көшесінің жұп жағымен, Беспаев көшесіне дейін, Беспаев көшесінің тақ жағымен, Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесіндегі 120-134 үйлер, Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесінің тақ жағымен, Найманбаев көшесіне дейін, Найманбаев көшесінің тақ жағымен, Қозыбағаров көшесіне дейін, Қозыбағаров көшесінің жұп жағымен, Ибраев көшесіне дейін, Ибраев көшесінің тақ жағымен, Қайым Мұхамедханов көшесіне дейін, Қайым Мұхамедханов көшесінің жұп жағымен, Абай көшесіне дейін.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы: "Индустриалды-технологиялық колледж" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Декоративная көшесі, 26.

От берега реки Иртыш вдоль линии железной дороги Алматы - Семей до улицы Абая, по улице Абая, дома 105-111а, до улицы Уранхаева, по улице Уранхаева, 16, до улицы Чайжунусова, по улице Чайжунусова, дома 129-133, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, до улицы Абая, по нечетной стороне улицы Абая, дома 85-97, до улицы Черепанова, по улице Черепанова, до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до линии железной дороги Алматы - Семей.
Избирательный участок № 261
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 31", улица Братьев Мусиных, 19.
От улицы Пушкина по улице Беспаева, дома 2-24, до улицы Богенбай батыра, по улице Богенбай батыра, дома 107-131, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с нечетной стороны, до улицы Пушкина, по улице Пушкина с четной стороны, до улицы Беспаева, включая жилые дома, находящиеся на острове Полковничий, дом отдыха "Семипалатинский".
Избирательный участок № 262
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Дворец творчества детей и молодежи", улица Абая, 73.
От берега реки Иртыш по улице Черепанова, до улицы Абая, по улице Абая, с нечетной стороны, до улицы Беспаева, по улице Беспаева до улицы Пушкина, по улице Пушкина, с нечетной стороны, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с четной стороны, до улицы Гагарина, по улице Гагарина, с нечетной стороны, до кладбища, вдоль кладбища до восточной окраины города, вдоль восточной окраины города до берега реки Иртыш, вдоль берега реки Иртыш до улицы Черепанова.
Избирательный участок № 263
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Многопрофильный технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области", улица Посмакова, 70.
От улицы Панфилова по улице Ч. Валиханова, с нечетной стороны, до улицы Морозова, по улице Морозова, с нечетной стороны, до восточной окраины города, по восточной окраине города до улицы Гагарина, по улице Гагарина, с четной стороны, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с четной стороны, до улицы Ч. Валиханова.
Избирательный участок № 264
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 1 имени Н. Г. Чернышевского", улица Ибраева, 130.
От улицы Каюма Мухамедханова по улице Абая, с четной стороны, до улицы Беспаева, по улице Беспаева, с нечетной стороны, до улицы Богенбай батыра, по улице Богенбай батыра, дома 120-134, до улицы Панфилова, по улице Панфилова, с нечетной стороны, до улицы Найманбаева, по улице Найманбаева, с нечетной стороны, до улицы Козбагарова, по улице Козбагарова, с четной стороны, до улицы Ибраева, по улице Ибраева, с нечетной стороны, до улицы Каюма Мухамедханова, по улице Каюма Мухамедханова, с четной стороны, до улицы Абая.
Избирательный участок № 265
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Индустриально-технологический колледж", улица Декоративная, 26.

6 Линия көшесінен бастап, Декоративная көшесінің жұп жағымен Восточный кентінің шығыс шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен Восход кентіне апаратын автомобиль жолына дейін, автомобиль жолы бойымен 6 Линия көшесіндегі автомобильдерге жанармай құю станциясына дейін, "В" кварталының 20 үйін қосқанда, автомобильдерге жанармай құю станциясынан бастап, Декоративная көшесіне дейін.
№ 1171 сайлау учаскесі
Орталығы: "Индустриалды-технологиялық колледж" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Декоративная көшесі, 26.
Оң жақ Восточный Береговой алабы, 1, 2, 3, 4-саяжайлар трасса бойымен, ішке қарай 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14-саяжайлар, Семь тополей 7, 8, 9, 10, 11, 14-саяжайлары.
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 12 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 Линия көшесі, 18.
7 Линия көшесінен бастап, тақ жағымен Күшімбаева көшесіндегі 1-35 үйлер, Аюченко көшесіне дейін, Аюченко көшесіндегі 30-58 үйлер, Жомартбаев көшесіне дейін, Жомартбаев көшесіндегі 4а-56 үйлер, 7 Линия көшесіне дейін, 7 Линия көшесінің тақ жағымен Күшімбаева көшесіне дейін, Пожарная согра, ескі сутартқыш ауданындағы тұрғын үйлерді қосқанда.
№ 1151 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 47 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 Линия көшесі, 18 "А".
7 Линия көшесінен бастап, Декоративная көшесінің тақ жағымен, Восточный кентінің шығыс шетіне дейін, Восточный кентінің шығыс шетімен Жомартбаев көшесіне дейін, Жоңғар көшесін толықтай және Окружная көшесін қосқанда, Жомартбаев көшесінің екі жағымен 7 Линия көшесіне дейін, 7 Линия көшесінің жұп жағымен Декоративная көшесіне дейін.
№ 1172 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 47 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 Линия көшесі, 18 "А".
Сол жақ Восточный алабы 1, 2, 3, 4-саяжайлары.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 12 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 Линия көшесі, 18.
Усть-Каменогорская көшесінен бастап, Аюченко көшесіндегі 2-28 үйлер, Күшімбаева көшесіне дейін, Күшімбаева көшесінің жұп жағымен 6 Линия көшесіне дейін, 6 Линия көшесінің тақ жағымен Усть-Каменогорская көшесіне дейін, 1-29 үйлер, "А" кварталының 18 үйін және "Б" кварталының 17 үйін қосқанда, Аюченко көшесіне дейін, Аюченко көшесінің тақ жағындағы 14 үй, А және Б кварталдардың артындағы жаңа Ақжол кенті. Сол жақ Восточный саяжай алабы 5, 6-саяжайлары.
№ 1173 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 34 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восход кенті.
Оң жақ Восточный алабы 5, 6, 7-саяжайлары, Дачный, Протока, Мостик, 12-саяжайлар.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 34 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восход кенті.
Восход және Водный саяжайлары кенттерінің тұрғын аудандары.
№ 269 сайлау учаскесі

От улицы 6-Линия по улице Декоративной, по четной стороне, до восточной окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный до автодороги, ведущей в поселок Восход, вдоль автодороги до автозаправки на улице 6-Линия, включая 20 домов квартала "В", от автозаправки до улицы Декоративной.
Избирательный участок № 1171
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Индустриально-технологический колледж", улица Декоративная, 26.
Массив правый Восточный Береговой, 1, 2, 3, 4 дачи по трассе, внутри 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14 дачи, дачи Семь тополей 7, 8, 9, 10, 11, 14.
Избирательный участок № 266
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12", улица 6-Линия, 18.
От улицы 7-Линия, нечетная сторона, по улице Кушумбаевой, дома 1-35, до улицы Аюченко, по улице Аюченко, дома 30-58, до улицы Жомартбаева, по улице Жомартбаева, дома 4а-56, до улицы 7-Линия, по улице 7-Линия, нечетная сторона, до улицы Кушумбаевой, включая жилые дома в районе Пожарной согры, старой водокачки.
Избирательный участок № 1151
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 47", улица 6-Линия, 18 "А".
От улицы 7-Линия, по улице Декоративной, по нечетной стороне, до окраины поселка Восточный, по восточной окраине поселка Восточный до улицы Жомартбаева, включая улицу Джунгарскую полностью, и улицу Окружную, по улице Жомартбаева, обе стороны, до улицы 7-Линия, по улице 7-Линия, с четной стороны, до улицы Декоративной.
Избирательный участок № 1172
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 47", улица 6-Линия, 18 "А".
Массив Левый Восточный 1, 2, 3, 4 дачи.
Избирательный участок № 267
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12", улица 6-Линия, 18.
От улицы Усть-Каменогорской по улице Аюченко, дома 2-28, до улицы Кушумбаевой, по улице Кушумбаевой, четная сторона, до улицы 6-Линия, по улице 6-Линия, нечетная сторона, до улицы Усть-Каменогорской, дома 1-29, включая жилые дома: 18 домов квартала "А" и 17 домов квартала "Б", до улицы Аюченко, по улице Аюченко, 14 домов по нечетной стороне, новый поселок Акжол за кварталами А и Б. Дачный массив левый Восточный 5, 6 дачи.
Избирательный участок № 1173
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 34", поселка Восход.
Массив правый Восточный 5, 6, 7 дачи, Дачный, Протока, Мостик, 12 дачи.
Избирательный участок № 268
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 34", поселка Восход.
Жилые районы посҰлка Восход и Водные дачи.
Избирательный участок № 269

Орталығы: "№ 17 дәрігерлік амбулатория" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Геологическая көшесі, 1.
Восход кентінің, "Казсельхозтехника", Агрострой қосалқы шаруашылықтарының тұрғын үйлері.
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының өңірлік онкологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Құтжанов көшесі, 3.
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының мемлекеттік медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық орталығы, Сеченов тұйық көшесі, 1.
№ 273 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне арналған оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Сеченов көшесі, 1 "А".
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының бүйрек орталығы" мекемесі, Сеченов көшесі, 1.
№ 275 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының жұқпалы аурулар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Гагарин көшесі, 254.
№ 276 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сеченов тұйық көшесі, 11.
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының психиатриялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Дулатов көшесі, 282.
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей" офтальмохирургия" мекемесі, Оборонная көшесі, 86.
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының жедел медициналық жәрдем ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мичурина көшесі, 140 "А".
№ 280 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының № 1 корпусы, Жамақаев көшесі, 100.
№ 281 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жәмиля" мекемесі, Жамақаев көшесі, 73.
№ 282 сайлау учаскесі
Орталығы: "Апаттар медицинасының теміржол госпитальдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Семей теміржол ауруханасы" филиалы, Засядко көшесі, 91.
№ 283 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Беспаев көшесі, 26.
№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының наркологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ленин көшесі, 34.
№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасының Қызыл Ай қоғамының мейірбике күтім ауруханасы, Жамақаев көшесі, 2.
№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы: "Семей қаласының туберкулезге қарсы диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Тоқтабаев көшесі, 54.
№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы: "Озерки жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Озерки ауылы, Комсомольская көшесі, 22 "А".
Озерки ауылы, Кіші Ақтөбе ауылы.
№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы: Жекеменшік үй, Огородная көшесі, 3, Половинки ауылы, Каштак ауылы, Каштак орман шаруашылығы.
№ 290 сайлау учаскесі
Орталығы: "Талица жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Талица ауылы, Тепкаши ауылы.
№ 291 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаракөл ауылының бұрынғы мектебінің ғимараты, Қаракөл ауылы, Балта-Тарақ ауылы.
№ 1156 сайлау учаскесі
Орталығы: Ішкі істер басқармасының "Уақытша ұстау изоляторы" мекемесі, Қаржаубайұлы көшесі, 251.

Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Врачебная амбулатория № 17", улица Геологическая 1.
Жилые дома поселка Восход, подсобные хозяйства "Казсельхозтехника", Агростроя.
Избирательный участок № 270
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Региональный онкологический диспансер г. Семей", улица Кутжанова, 3.
Избирательный участок № 272
Центр: Медицинский центр Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Государственный медицинский университет города Семей", переулок Сеченова, 1.
Избирательный участок № 273
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Реабилитационный центр для инвалидов Великой Отечественной войны города Семей", улица Сеченова, 1 "А".
Избирательный участок № 274
Центр: Учреждение "Почечный центр г. Семей", улица Сеченова, 1.
Избирательный участок № 275
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инфекционная больница г. Семей", улица Гагарина, 254.
Избирательный участок № 276
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа г. Семей", переулок Сеченова, 11.
Избирательный участок № 277
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Психиатрический диспансер г. Семей", улица Дулатова, 282.
Избирательный участок № 278
Центр: Учреждение "Офтальмохирургия "Семей", улица Оборонная, 86.
Избирательный участок № 279
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Больница скорой медицинской помощи г. Семей", улица Мичурина, 140 "А".
Избирательный участок № 280
Центр: Корпус № 1 коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Перинатальный центр г. Семей", улица Жамакаева, 100.
Избирательный участок № 281
Центр: Учреждение "Джамиля", улица Жамакаева, 73.
Избирательный участок № 282
Центр: Филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" "Семейская железнодорожная больница", улица Засядко, 91.
Избирательный участок № 283
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кожно-венерологический диспансер г. Семей", улица Беспаева, 26.
Избирательный участок № 284
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Наркологический диспансер г. Семей", улица Ленина, 34.
Избирательный участок № 285
Центр: Больница сестринского ухода общества Красного Полумесяца Республики Казахстан, улица Жамакаева, 2.
Избирательный участок № 286
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Противотуберкулезный диспансер г. Семей", улица Токтабаева, 54.
Избирательный участок № 288
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Озерская средняя общеобразовательная школа", село Озерки, улица Комсомольская, 22 "А".
Село Озерки, село Малая Актюба.
Избирательный участок № 289
Центр: Частный дом, улица Огородная, 3, село Половинки, село Каштак, Каштакское лесничество.
Избирательный участок № 290
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Талицкая основная общеобразовательная школа", село Талица, село Тепкаши.
Избирательный участок № 291
Центр: Здание бывшей школы села Караколь, село Караколь, село Балта-Тарак.
Избирательный участок № 1156
Центр: Учреждение "Изолятор временного содержания" управления внутренних дел, улица Каржаубайулы, 251.