Семей қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 1005 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 шілдеде № 5130 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-бабына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Семей қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға барлық маршруттар үшін бірыңғай тариф жолаушының бір рет жол жүруіне 80 (сексен) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Сәлімов
"КЕЛІСІЛДІ"
Семей қалалық мәслихатының хатшысы
" 10 " 07 2017 жыл
___________________ Б. Ақжалов

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Семей
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 10 июля 2017 года № 1005. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 июля 2017 года № 5130
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Семей в размере 80 (восемьдесят) тенге за одну поездку пассажира.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов
"СОГЛАСОВАНО"
секретарь Семейского городского маслихата
" 10 " июля 2017 года
___________________ Б. Акжалов