Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/66-VI "Семей қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2017 жылғы 18 қазандағы № 19/120-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 5244 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/155-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 5230 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/66-VI "Семей қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4803 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 13 қаңтарда жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 30 628 727,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 15 206 237,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 51 642,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 262 337,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 108 511,2 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 32 795 111,0 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – -163 997,3 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 6 771,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 170 768,3 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – -2 002 386,1 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 002 386,1 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2016 года № 9/66-VI "О бюджете города Семей на 2017-2019 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 18 октября 2017 года № 19/120-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2017 года № 5244
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/155-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5230), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2016 года № 9/66-VI "О бюджете города Семей на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4803, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 13 января 2017 года), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 30 628 727,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 206 237,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 51 642,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 262 337,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 108 511,2 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 32 795 111,0 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – -163 997,3 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 6 771,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 170 768,3 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -2 002 386,1 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 002 386,1 тысяч тенге.";

1 647 961,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
531 195,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 271,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
57 945,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
306 888,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
62 577,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
94 459,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
162 377,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
237 281,8
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
128 187,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58 780,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
278 631,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
278 631,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 034,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 444,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 981,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
153 732,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5 440,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 384 738,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 007 656,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 180 797,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 331 908,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 588 695,8
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
100 000,0
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
160 193,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
18 020,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 647 961,0
002
Программа занятости
531 195,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 271,0
006
Оказание жилищной помощи
57 945,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
306 888,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
62 577,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
94 459,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
162 377,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
237 281,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
128 187,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58 780,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
278 631,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
278 631,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
113 034,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 444,0
021
Капитальные расходы государственного органа
2 981,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
153 732,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 440,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 384 738,5
1
Жилищное хозяйство
7 007 656,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 180 797,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 331 908,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 588 695,8
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
100 000,0
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
160 193,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
18 020,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

40 509,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
40 509,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 509,0
9
Басқалар
502 555,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 677,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 677,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
350 404,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
350 404,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
18 663,5
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
18 663,5
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5 944,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5 944,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 367,0
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
8 367,0
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
117 500,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
117 500,0
14
Борышқа қызмет көрсету
736,3
1
Борышқа қызмет көрсету
736,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
736,3
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
736,3
15
Трансферттер
121 698,3
1
Трансферттер
121 698,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
121 698,3
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
49 272,2
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
761,1
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
35 416,0
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

40 509,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
40 509,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
40 509,0
9
Прочие
502 555,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 677,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 677,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
350 404,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
350 404,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
18 663,5
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
18 663,5
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5 944,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
5 944,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 367,0
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
8 367,0
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
117 500,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
117 500,0
14
Обслуживание долга
736,3
1
Обслуживание долга
736,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
736,3
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
736,3
15
Трансферты
121 698,3
1
Трансферты
121 698,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
121 698,3
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
49 272,2
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
761,1
051
Трансферты органам местного самоуправления
35 416,0
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан