"Курчатов қаласы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы" Курчатов қаласы әкімідігің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 179 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 18 қазандағы № 413 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 қазанда № 5267 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 2 тармағына сәйкес, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Курчатов қаласы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы" Курчатов қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 179 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 29 маусымдағы 5081 нөмірімен тіркелген, "7 дней" газетінде 2017 жылғы 29 маусымда № 26 (1141) жарияланған).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласы әкімінің
міндетін атқарушы Р. Абдрахманов

О признании утратившим силу постановления акимата города Курчатов от 12 мая 2017 года № 179 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по городу Курчатов"
Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 18 октября 2017 года № 413. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 октября 2017 года № 5267
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Курчатов от 12 мая 2017 года № 179 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по городу Курчатов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5081 от 16 июня 2017 года, опубликованное в газете "7 дней" от 29 июня 2017 года № 26 (1141)).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Курчатов Р. Абдрахманов