"Курчатов қаласының 2017 – 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы 9/52-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 17/122-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 желтоқсанда № 5309 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 қарашадағы № 15/172-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық маслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5293 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/52-VI "Курчатов қаласының 2017 – 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4805 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 25 қаңтарда, облыстық "Мой край" газетінің 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 3 санында жарияланған) мәслихат шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 774 155,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 008 691,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 443,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 436,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 746 583,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 867 259,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 93 103,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93 103,9 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 9/52-VI "О бюджете города Курчатов на 2017-2019 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2017 года № 17/122-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 декабря 2017 года № 5309
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 23 ноября 2017 года № 15/172-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5293) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 декабря 2016 года № 9/52-VI "О бюджете города Курчатов на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4805, опубликовано 25 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 18 января 2017 года в газете "Мой край" № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 774 155,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 008 691,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 443,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 436,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 746 583,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1 867 259,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 93 103,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93 103,9 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"7. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 145 337,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Борисенко
Курчатов
қалалық мәслихатының хатшысы Г. Қарымбаева
Курчатов қалалық
мәслихатының

"7. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 145 337,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Борисенко
Секретарь
Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева
Приложение
к решению Курчатовского
городского маслихата