"2017-2019 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы № 11/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылы 16 маусымда № 5084 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 45/5-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 26.03.2020 № 45/5-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 11/119-VІ (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5053 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/3-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4811 болып тіркелген, 2017 жылғы 16-23 қаңтардағы № 3, 2017 жылғы 24-31 қаңтардағы № 4 "Абай елі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 355 331,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 342 575,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 611,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 605,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2 962 917,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының бос қалдықтары – 46 623,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 355 331,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 24 536,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34 035,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 499,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2017-2019 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 июня 2017 года № 11/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 июня 2017 года № 5084. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 марта 2020 года № 45/5-VI.
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.03.2020 № 45/5-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 30 мая 2017 года № 11/119-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5053), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2017-2019 годы" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4811, опубликованного в газете "Абай елі" № 3 от 16 - 23 января 2017 года, № 4 от 24-31 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 355 331,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 342 575,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 611,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 605,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 962 917,0 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 46 623,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3 355 331,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 536,0 тысяч тенге, в том числе:      бюджетные кредиты – 34 035,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 499,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.